شمانیوز

در آیین بزرگداشت هزار شهید کارمند استان اصفهان صورت گرفت :

در آیین بزرگداشت شهیدان رجایی ، باهنر و هزار شهید کارمند استان اصفهان که در محل گلستان شهدای این شهر برگزار شد،یاد و خاطره 286 شهید سرافراز و سرداران شهید ذوب آهن اصفهان گرامی داشته شد و سه خانواده از سرداران شهید شرکت موردتجلیل قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان: دراین آیین باشکوه ومعنوی که با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ، جمعی ازمسئولین استان ،همکاران ذوب آهنی وسایر اقشار مردم پنج شنبه ۷ شهریور درمحل خیمه  حسینی گلزار شهدای اصفهان برگزار شد ، ضمن  تجلیل از خانواده های شهدا و گرامیداشت یاد و نام  شهدا کارمند استان و از ۲۸۶ شهید ذوب آهن اصفهان ، سه خانواده شهید از سرداران شهید ذوب آهن اصفهان مورد تجلیل قرار گرفتند.       

شهدای سردار معرفی  شده شرکت عبارتند از: شهید نادعلی خاکی ، شهید براتعلی بهرامیان و شهید بیژن  طاهری سورکی که هرسه به ترتیب  درسال های۶۱،۶۵و۶۶ در شلمچه به شهادت رسیدند.          

درمراسم تجلیل از شهدای بزرگوار برادر محمودی از رزمندگان دوران دفاع مقدس و مدافع حرم  به ذکر خاطراتی  از رزمندگان، شهدای پرافتخار و سردار شهید حاج حسین خرازی پرداخت. در ادامه  سخنران  اصلی  مراسم  و نماینده عالی دولت ، دکتر عباس رضائی استاندار اصفهان در سخنانی  هفته دولت  را به تمامی حاضران و مردم استان تبریک گفت و به یادآوری حماسه های دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و دستاوردهای شهدا پرداخت. وی گفت : همه ما روزی از دنیا می رویم ولی خوشا به حال  شهدا  که در سخت ترین شرایط به استقبال  شهادت رفتند. آنها  با رفتن  خود وظیفه ما را سنگین تر کردند. استان ما شهید پرور بوده و خادمان  ملت یعنی مسوولین باید  خدمات  بیشتر و بهتری ارایه  کنند.وی افزود : یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر به لحاظ ساده زیستی  و خدمت صادقانه به مردم همواره زنده بوده و الگوی مردم  ودولت مردان است. دولت و مردم تحت سایه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای و رهنمودهای حکیمانه  او مشکلات مختلف را برطرف خواهند کرد. وی افزود: دولت تمام  قوا در خدمت مردم است و ما همه مدیون انقلاب و شهدا هستیم.در پایان ، شرکت کنندگان در این آیین ضمن حضور در کنار قبور مطهر و تجدید میثاق با آرمانهای مقدس همه شهدای انقلاب اسلامی ، با قرائت فاتحه و اهدای گل ، به مقام شامخ شهدای عزیز ادای احترام نمودند.

یز3

یز2

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه