شمانیوز

سیمان تامین شستا به دنبال بازارهای جدید صادراتی و داخلی است

رضا جمارانیان مدیرعامل سیمان تامین شستا گفت : با توجه به ظرفیت مازاد تولید سیمان باید توجه کنیم که چرا ما تنها دونوع و تیپ سیمان را جدی گرفته ایم و عمده تولید کشور همین بوده است. در دنیا ده‎ها تیپ سیمان و محصول تولید می‌شود و ما هم باید در نوآوری و تنوع بخشی فعال شویم

به گزارش شمانیوز به نقل از روبط عمومی سیمان تامین؛ رضا جمارانیان مدیرعامل سیمان تامین شستا گفت : با توجه به ظرفیت مازاد تولید سیمان باید توجه کنیم که چرا ما تنها دونوع و تیپ سیمان را جدی گرفته ایم و عمده تولید کشور همین بوده است. در دنیا ده‎ها تیپ سیمان و محصول تولید می‌شود و ما هم باید در نوآوری و تنوع بخشی فعال شویم.

 

شرکت تحقیق و توسعه سیمان به عنوان یکی از  شرکت های تابعه مسئولیت یافته  تا اقدامات جدیدی را برای تنوع بخشی آغاز کند. در حال حاضر هم در ۲ شرکت سیمانی تولید ۲ نوع محصول جدید به صورت پایلوت آغاز شده و امیدواریم به زودی تولید انبوه آن آغاز و به سایر شرکت های مجموعه هم تعمیم داده شود.

 

موضوع تحقیق و توسعه را به شکل جدی پیگیری کرده ایم و در ممیزی معادن و خط تولید هم ورود جدی داشته ایم تا تولید کیفی هم در کنار تنوع بخشی فراگیر شود.

 

در این فرایند دنبال کاهش قیمت تمام شده محصولات هستم و در تمام کارخانه ها ممیزی خطوط تولید و معادن را با ظرفیت های شرکت تحقیق و توسعه صنعت سیمان پیگیری می‌کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه