شمانیوز

معاون فروش اموال منقول سازمان اموال تملیکی اظهار داشت:

سید حسین میرمعینی، عضو هیات مدیره و معاون فروش اموال منقول این سازمان اظهار داشت: هر کالایی که طبق ضوابط به این سازمان تحویل می‌شود، بر اساس تکالیف قانونی و حاکمیتی و همچنین در راستای حفظ سلامت جامعه و کمک به تولید داخلی، چنانچه نتواند مجوزهای مصرف از جمله استاندارد و بهداشت را دریافت نماید در فرآیند تعیین تکلیف از طریق انهدام قرار خواهد گرفت.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، سید حسین میرمعینی، عضو هیات مدیره و معاون فروش اموال منقول این سازمان اظهار داشت: هر کالایی که طبق ضوابط به این سازمان تحویل می‌شود، بر اساس تکالیف قانونی و حاکمیتی و همچنین در راستای حفظ سلامت جامعه و کمک به تولید داخلی، چنانچه نتواند مجوزهای مصرف از جمله استاندارد و بهداشت را دریافت نماید در فرآیند تعیین تکلیف از طریق انهدام قرار خواهد گرفت.


وی در ادامه ضمن تشریح عملکرد امحاء کالا در 5 ماهه نخست سالجاری افزود: بیش از 233 هزار میلیون ریال کالاهای قاچاق و متروکه فاقد مجوزهای مصرف به وزن تقریبی 865 تن، توسط مدیریت های اموال تملیکی سراسر کشور منهدم شده است.


میرمعینی با اشاره به نوع گروه کالایی اقلام انهدامی افزود : اغلب کالاهای امحاء شده شامل کالاهای سریع الفساد مانند مواد غذایی و آشامیدنی فاقد مجوز های مصرف ، لوازم آرایشی غیر استاندارد و غیر بهداشتی ، مواد شیمیایی و داروهای فاسد و تاریخ گذشته و همچنین البسه مستعمل بوده است.


معاون فروش اموال منقول سازمان در پایان این گزارش گفت: بیشترین میزان انهدام کالاهای فاسد و غیر استاندارد از لحاظ ریالی در 5 ماهه نخست سال جاری توسط مدیریت های اموال تملیکی استان های تهران ، آذربایجان غربی ، فارس و خراسان رضوی انجام پذیرفته است . 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه