شمانیوز

اولین جشنواره ورزشی مدارس فوتبال ویژه فرزندان شاغل ذوب آهن اصفهان درطی بیش از ۵۰ سال فعالیت ذوب آهن اصفهان و اقدامات ورزش همگانی آن برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان: دراین جشنواره بزرگ  ورزشی که در روز سه شنبه ۱۲شهریورماه جاری با حضور مهندس بهرامی معاون نیروی انسانی وامور اجتماعی، مدیران روابط عمومی و خدمات وامور اجتماعی، دیگر مسوولین شرکت و دست اندرکاران ورزش همگانی، پیشکسوتان ورزش و خانواده های ورزشکاران درمحل زمین چمن فوتبال شهرک واحد ذوب آهن اصفهان برگزارشد و  ۸ تیم از مدارس فوتبال به بازی و رقابت با یکدیگر پرداختند.

مهندس بهرامی معاون نیروی انسانی وامور اجتماعی شرکت در مراسم افتتاحیه و آغاز برگزاری این جشنواره  ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری و شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام  و تشکر  از حاضران و دست اندرکاران این جشنواره به تشریح اهداف و برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی شرکت پرداخت. وی به اهمیت  ورزش های قهرمانی و همگانی در رشته های مختلف و خصوصاً ورزش فوتبال اشاره کرده یادآورشد :

با گسترش مدارس فوتبال ضمن تحرک و پویایی فرزندان کارکنان، استعدادهای ورزش فوتبال نیز شناخته خواهد شد و در آینده  اعضای تیم فوتبال از بین همین افراد شناسایی و برگزیده خواهند شد .

علی احسانی  سرپرست ورزش همگانی شرکت نیز در آغاز این مسابقات با تشکر از مهندس یزدی زاده مدیر عامل و دیگر مقامات و همکاران به جهت مساعدت و همکاری در اجرای این جشنواره بزرگ ورزشی با اشاره به برنامه های ورزشی ویژه فرزندان شاغل ذوب آهن اصفهان در تابستان سال جاری گفت: امسال ۱۷۰۰ نفر ثبت نامی داشتیم که ۱۴۰۰ نفر از آن ها مربوط به مدارس فوتبال بودند.

سید هاشم سلطانی کارشناس ، بازیکن و مربی فوتبال در باشگاه های مختلف ، از جمله ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران که مسوولیت برگزاری این جشنواره را برعهده داشت نیز درگفتگو با خبرنگار آتشکار  روند برگزاری این جشنواره را تشریح کرد. وی گفت: درطی بیش از 50 سال فعالیت شرکت برای اولین بار این جشنواره برگزار می گردد . وی افزود من باتوجه به سوابق ورزشی خود ، تجربه برگزاری این جشنواره را از فوتبال برزیل آموخته و به ذوب آهن منتقل کرده ام . وی افزود از بین کل دانش آموزان و طی 25 جلسه 400 نفر از 8 مدرسه انتخاب شده واکنون به مسابقات پایانی خود ادامه می دهند .

وی هدف اصلی تشکیل مدارس فوتبال و برگزاری جشنواره ورزشی مدارس فوتبال فرزندان شاغل را پر کردن اوقات فراغت و کشف استعدادها و پرورش فرزندان کارکنان دانست که در آینده پشتوانه سازی خوبی برای باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن نیز خواهد بود. دراین برنامه از مربیان و دست اندرکاران مدارس فوتبال تقدیر و هدایایی به آنها اهدا شد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه