شمانیوز

در جلسه‌ای که با حضور عصارزاده عضوهیات مدیره بانک توسعه تعاون برگزار شد ضمن تقدیر از زحمات رئوف احمدی مدیریت سابق بانک توسعه تعاون استان گیلان، ایرج طاهرخانی به‌عنوان مدیر شعب گیلان معرفی شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، امیرهوشنگ عصارزاده عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در این مراسم گفت: نیروی انسانی یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های هر سازمان به شمار می‌رود و استان گیلان نیز به لحاظ دارا بودن ظرفیت در حوزه‌های مختلف از نیروی انسانی توانمند، متخصص و دلسوز بهره می‌برد.

 

وی افزود: استان گیلان از ظرفیت‌های بالقوه‌ای در بخش‌های کشاورزی و گردشگری برخوردار می‌باشد و ازنظر رتبه‌بندی استانی در بانک توسعه تعاون جز استان‌هایی می‌باشد که به مرحله بهره‌وری رسیده است.

 

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون اذعان داشت: برای رسیدن به جایگاه فعلی به‌عنوان جوان‌ترین بانک دولتی کشور تلاش‌های بسیاری صورت گرفته است و امیدواریم به‌عنوان یک بانک توسعه‌ای بتوانیم در اجرای رسالت‌های خود در جهت پیشبرد اهداف دولت و کمک به رونق تولید و ایجاد اشتغال گام‌های موثر و بیشتری برداریم.

 

در ادامه این نشست طاهرخانی مدیر شعب جدید بانک توسعه تعاون گیلان گفت: مشارکت سازمانی و کار جمعی در پیشبرد اهداف بانک یک اصل پذیرفته‌شده است به همین دلیل تلاش خواهیم کرد تا زمینه همگرایی و افزایش مشارکت در بهبود بهره‌وری کاری در اولویت برنامه‌های ما قرار گیرد.

 

وی با اشاره به برنامه‌های آتی در استان گیلان در خصوص اصلاح شاخص‌های بانک از طریق استفاده از ظرفیت‌های بخش تعاون و درنهایت سودآوری مطالبی را عنوان نمود.گفتنی است طاهرخانی تاکنون در مدیریت استان‌های مرکزی، قزوین و گلستان حضورداشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied