شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی/

4 دلیل محبوبیت چاپ تیم گرافیک در نزد مشتریان!!!

در این مقاله کوتاه می خواهیم مجموعه حرفه ای چاپ تیم گرافیک ارئه دهنده چاپ تراکت ، کارت ویزیت ، سربرگ ، پاکت ، بروشور ، کاتالوگ و انواع محصولات چاپی را به شما معرفی کنیم .

قطعا برای هر کسی در طول عمر خود یکبار پیش خواهد آمد که به محصولات چاپی همچون چاپ تراکت ، کارت ویزیت ، سربرگ ، پاکت و .... نیاز داشته باشد . از این رو پیداکردن یک مجموعه چاپی حرفه ای ، که بتواند بهترین کیفیت محصولات را با خدمت ویژه ضمانت قیمت ارائه کند کار سختی خواهد بود . از این رو تا پایان این مقاله کوتاه با ما همراه باشید تا شما را مجموعه چاپ تیم گرافیک ارائه دهنده خدمات چاپی آشنا کنیم .

مجموعه چاپ تیم گرافیک در سال 1385 افتتاح شد و با پیشرفت چاپ در حوزه سفارش گیری آنلاین ، سفارشات خود را از 4 طریق تلگرامی ، حضوری و اینترنتی دریافت می کند .

اما سوال اساسی اینجاست که چرا این مجموعه در نزد مخاطبان خود دچار محبوبیت شده است ؟

1-ضمانت کمترین قیمت چاپ در ایران ، فقط در تیم گرافیک

در مجموعه چاپ تیم گرافیک یک خدمت ویژه برای مشتریان فراهم شده است و آن ضمانت قیمت برای محصولات ارائه شده در سایت است . به طور مثال قیمت چاپ کارت ویزیت در تیم گرافیک که در سایت این مجموعه ارائه شده است با ضمانت کمترین قیمت در ایران به مشتری نمایش داده خواهد شد . از این رو مشتریان مجموعه تیم گرافیک با یک خیال آسوده از نظر قیمت ، سفارشات خود را در این مجموعه چاپ می کنند .

8

2-ارسال رایگان سفارشات چاپ با تیم گرافیک

شما می توانید در مجموعه تیم گرافیک اگر در تهران هستید سفارشات خود را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید . و اگر از اهالی شهرستان هستید ، سفارشات شما به صورت رایگان به باربری تهران تحویل خواهد داده شد .   

11

3-سایت پیشرفته تیم گرافیک ، احترام به مخاطب

فقط کافیست در گوگل کلمه "چاپ تیم گرافیک" را سرچ کنید و وارد سایت این مجموعه شوید و با بررسی این سایت متوجه شوید که صاحبان مجموعه تیم گرافیک ، هدف خود را برای پاسخگویی جهت نیاز مشتری قرار دادند و این سایت را بر اساس آن طراحی کرده اند .

4-گارانتی کیفیت چاپ در تیم گرافیک ، اطمینان از محصولات چاپی

مجموعه تیم گرافیک با بهره گیری از کادری آموزش دیده و با استفاده از بروترین دستگاههای روز دنیا و با اطمینان خاطر از کیفیت چاپ خود ، محصولات خود را همچون چاپ تراکت ، گارنتی چاپ کرده است تا در صورتی که مشکلی در چاپ پیش آمد ، سفارشات مشتریان را چاپ مجدد کند . از این مشتریان تیم گرافیک با یک خیال آسوده سفارشات خود را از نظر کیفیت چاپ سفارش می دهند .

75

در آخر شما می توانید برای سفارش انواع محصولات چاپی ، به سایت تیم گرافیک به آدرس teamgraphic.ir مراجعه کرده و یا با شماره های 02144044827-02144044481-02144055992 تماس حاصل فرمائید . 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied