شمانیوز
شما نیوز

قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا:

قیمت انواع محصولات ایران خودرو و سایپا در امروز

قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا در بازار امروز (یکشنبه) نسبت به روز گذشته (شنبه) تغییر چندانی ندارد.

به گزارش شما نیوز: امروز (یکشنبه 21  شهریورماه) قیمت خودرو‌های داخلی، تغییر محسوسی نسبت خرید و فروش‌های روز گذشته ندارد. به‌طوری که معدود محصولاتی از ایران‌خودرو که دیروز در حد یکی دو میلیون تومان گران شده بودند، امروز به همین اندازه با کاهش قیمت در بازار حضور دارند.
در بین محصولات سایپا نیز افت و خیز چشمگیری وجود ندارد و خودرو‌هایی مثل تیبا، ساینا و کوئیک با همان قیمت‌های قبلی فروخته می‌شوند. همچنین در بین محصولات مونتاژی این دو کارخانه کیا سراتو مدل ۹۸، با رشد ۱۰ میلیون تومانی بیشترین افزایش قیمت را تجربه می‌کند.
پژو پارس روز گذشته هفت میلیون تومان گران شده بود و امروز پنج میلیون تومان کاهش قیمت پیدا کرده و ۲۷۵ میلیون تومان قیمت خورده است. این روند در محصولاتی دیگری هم دیده می‌شود. پژو ۴۰۵ دو میلیون تومان و سمند LX، سمند EF۷ و دنا یک میلیون تومان ارزان شده‌اند و افزایش قیمت روز شنبه را جبران کرده‌اند.

قیمت محصولات ایران خودرو

قیمت محصولات ایران خودرو

قیمت محصولات سایپا

کوئیک، ساینا و تیبا مثل روز قبل تفاوا قیمتی ندارند. پراید ۱۱۱ امروز با افزایش یک میلیون تومانی، ۱۵۵ میلیون تومان در بازار عضه می‌شود و پراید وانت نیز دقیقا با همین رقم قیمت‌گذاری و با رشد یک میلیون تومانی روانه بازار شده است. 
کیا سراتو با رشد ۱۰ میلیون تومانی در مقایسه با روز شنبه، در بازار امروز ۹۶۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. سیتروئن نیز ۹۴۵ میلیون تومان ارزش دارد و افت پنج میلیون تومانی را تجربه می‌کند. 

قیمت محصولات سایپا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied