شمانیوز
شما نیوز

قیمت گوشت قرمز:

قیمت گوشت گوسفندی امروز 22 شهریورماه + جدول

امروز (دوشنبه) قیمت گوشت گوسفندی در میادین میوه و تره‌بار تهران، ارزان شد.

به گزارش شما نیوز: نرخنامه جدید سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران نشان می‌دهد که قیمت گوشت تازه گوسفندی از نیمه شهریور ماه، در غرفه‌های فروش محصولات پروتئینی میادین بین ۵ تا حدود ۱۰ درصد کاهش یافته و برخی از محصولات تازه گوسفندی بین ۸ تا ۱۲ هزار تومان در هر کیلوگرم ارزان‌تر شده‌اند.
بر این اساس، بیشترین کاهش قیمت مربوط به ران گوسفندی بوده که هرکیلوگرم از آن با ۱۱.۹۰۰ تومان کاهش قیمت، ۱۴.۲۸۰۰ تومان قیمت خورده‌ است. راسته با استخوان و سردست گوسفندی هم به‌ترتیب ۹.۷۰۰ و ۹.۳۰۰ تومان کاهش قیمت داشته‌اند. هم‌اکنون هر کیلو شقه گوسفندی در میادین ۱۱۹.۸۰۰ تومان به فروش می‌رسد که نسبت به نرخنامه قبلی ۸.۷۰۰ تومان کاهش یافته است. نرخنامه همچنین از تثبیت قیمت گوشت گوساله در میادین، خبر می‌دهد. طی امسال این نخستین بار است که قیمت گوشت گوساله در نرخنامه میادین بدون تغییر مانده است. قیمت گوشت گوساله از ابتدای امسال روندی افزایشی داشت و حدود ۴۰ درصد گران شد.
این محصول در فاصله تیر تا مرداد نیز حدود ۱۰ درصد افزایش قیمت داشت و بعضی از محصولات بین ۱۰ تا ۲۱ هزار تومان گران شده اند. هم‌اکنون گران‌ترین محصول گوشت گوساله در میادین فیله پاک شده است که هر کیلوگرم آن ۲۰۶.۸۰۰ تومان قیمت خورده است. هر کیلوگرم گوشت چرخ‌شده مخلوط گوسفندی و گوساله هم ۱۳۵.۴۰۰ تومان در میادین به فروش می‌رسد.
لازم به ذکر است، در جدول پیوست قیمت دیگر محصولات و همچنین روند تغییر قیمت این محصولات را طی ۳‌ ماه تابستان می‌توانید دنبال کنید.

جدول | گوشت در میادین ارزان شد

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied