شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی/

اقتصاد آنلاین برای شما، نیوز اقتصادی برای مردم

نیوز اقتصادی به صورت آنلاین همواره مورد توجه مردم بوده و چرخ دنده های آگاهی اقتصادی را اخبار اقتصاد آفرین در ایران تشکیل می دهد.

امروزه در دورانی زندگی می کنیم که اخبار اقتصادی یکی از مهم ترین اخبار در رسانه های خبری به شمار می روند، که یکی از دلایل اصلی آن وجود وضع اقتصادی، تمایل مردم به دانستن رویدادها و اخبار اقتصادی و تلاششان برای یافتن راهی برای بهبود وضعیت اقتصادیشان است.

با توجه به این مسئله، وجود یک رسانه ی خبری معتبر، با تجربه و حرفه ای در زمینه ارائه اخبار اقتصادی به یکی از ضروری ترین ابزارها برای در اختیار داشتن آخرین و مهم ترین خبرهای مربوط به اقتصاد ایران و جهان تبدیل شده است.

اقتصاد آفرین یکی از با تجربه ترین رسانه های تحلیل جامع اخبار اقتصادی از سال 91 تا به حال بوده است و اخیرا بصورت تخصصی در حوزه بازنشر اخبار اقتصادی ایران و جهان مشغول فعالیت شده است.

رسانه ها و کانال های بازنشر و تحلیل اخبار اقتصادی امروزه از تعداد بالایی برخوردار می باشند و به جرات می توان گفت بسیاری از همکاران اقتصاد آفرین از بالاترین کیفیت کاری در این زمینه برخوردار می باشند.

در این مقاله با تحلیل اقتصاد آفرین قصد داریم ضمن معرفی خود این سامانه ی حرفه ای و با تجربه، نگاهی کلی به فعالان عرصه اخبار اقتصادی در کشورمان داشته باشیم.

4 - Copy

شما و نیوز اقتصاد آفرین

https://eghtesadafarin.com/

همانطور که اشاره شد رسانه های خبری بخش اقتصاد به یکی از برجسته ترین کانال های ارتباطی مردم با دنیای اقتصاد و سرمایه تبدیل شده است و بخش قابل توجهی از افراد را متوجه خود کرده است.

اقتصاد آفرین یکی از با تجربه ترین سامانه های تحلیل خبر های اقتصادی می باشد که تا به امروز در زمینه اقتصاد فعالیت خود را شروع کرد. این رسانه همچنین اخیرا فعالیت خود را در حوزه بازنشر خبرهای اقتصادی دنیا نیز آغاز کرده است.

فعالیت تخصصی در هر دو زمینه ی تحلیل و بازنشر آخرین اطلاعات اقتصادی این امکان را برای مخاطبان ویژه ی این زمینه به وجود آورده تا راحت تر از همیشه نیازهای خود در این حوزه ی حیاتی را برطرف کنند.

* اقتصاد آفرین با نیوزهایش چه کمکی می کند؟

اقتصاد آفرین فعالیت های خود را با این شعار آغاز نموده است و همچنان به آن پایبند است:

"شما حق دارید با آگاهی از اخبار به روز اقتصادی، هوشمندانه و شادتر زندگی کنید."

هدف تخصصی ترین رسانه ی تحلیل اخبار اقتصادی ایران این است که بتواند آخرین خبر های اقتصادی ایران و جوامع بین المللی را تحلیل کند و آن را به ساده ترین شکل به مخاطبان خود منتقل کند تا با افزایش علم افراد در این زمینه به آنها کمک کند رفاه اقتصادی بیش تری داشته باشند.

این سامانه از ربات های هوشمند خودکار برای جمع آوری اخبار و اطلاعات خبری مهم از رسانه ها و خبرگزاری های مطمئن استفاده می کند و در جمع آوری و دسته بندی آنها نیروی انسانی دخیل نخواهد بود. این امر باعث می شود دقت، کیفیت و سرعت کار تا چندین برابر افزایش پیدا کند.

* کدام نیوزهای اقتصادی ایران در اقتصاد آفرین تحلیل می شود؟

اقتصاد آفرین از ابتدای راه خود سعی داشته تا بیش تر حجم فعالیت خود را بر روی اخباری متمرکز کند که برای شما جذابیت داشته باشد.

با توجه به نتیجه آمارهای بدست آمده توسط متخصصان دانشگاه رایس، اکثر مردم ایران در بین اخبار اقتصادی ایران به دنبال آخرین اخبار بیمه، بانک، طلا و ارز، و امروزه بیش تر از قبل به دنبال اخبار بازار سهام و بورس هستند.

در یک نگاه کلی اما می توان اخباری که این رسانه بیش از بقیه تحت پوشش خود قرار داده است را به موارد زیر دسته بندی کرد:

* آخرین اخبار خودرو امروز

خبرهای مربوط به دسته ی خودرو و صنعت خودروسازی همیشه جزء داغ ترین خبرها هستند و بیش ترین بازدیدها مربوط به این دسته است. خبرهای اقتصادی مربوط به خودرو از این نظر اهمیت دارند که بسیاری از افراد امروزه به دنبال این هستند که بدانند چه اتفاقی در بازار خودرو درحال رخ دادن است و چه زمانی بهترین زمان برای خرید یا فروش خودرو می باشد.

اقتصاد آفرین با تحلیل آخرین اخباری که در این زمینه منتشر می شود و همچنین با استفاده از آمار و ارقام این صنعت در چند سال گذشته به مخاطبان خود این امکان را می دهد تا نه تنها از آخرین اخبار این زمینه آگاه باشند، بلکه بتوانند به راحتی آینده ی بازار خودرو را پیشبینی کنند.

* آخرین خبرهای آهن آلات و فولاد

صنعت فولاد و آهن آلات یکی از اصلی ترین شاخصه های پیشرفته بودن یک کشور به شمار می رود و در کشور ما نیز این صنعت از جایگاه بسیار ویژه ای برخوردار می باشد چرا که با توجه به افزایش نیاز مردم به مسکن و مسائلی که این صنعت تحت تاثیر قرار می دهد و بازار پرتلاطم آن قیمت ها در بازار آهن و فولاد دائما درحال بالا و پایین رفتن است.

اینجاست که اقتصاد آفرین ضمن تحلیل بازار در گذشته و پیش بینی آن در آینده به کمک فعالان این حوزه کاری خواهد آمد.

* خبرهای محبوب کارآفرینان در اقتصاد آفرین

طی بررسی های آکادمیک دانشگاه بوستون، روندی که از کارآفرینی تا اخبار اقتصادی پیموده می شود همواره دچار فراز و نشیب های فراوانی است. به همین جهت یکی از مهم ترین بخش ها و دسته بندی های موجود در اقتصاد آفرین بخشی است که مخصوص کارآفرینان عزیز است و در آن به آخرین خبرهایی که می تواند برای این افراد مناسب باشد می پردازیم.

اخبار اقتصادی برای کارآفرینان و بخصوص مدیران کسب و کار های نوپا یا تازه تاسیس که به تازگی در مسیر پیشرفت خود قدم گذاشته اند بسیار لازم و ضروری است چرا که داشتن اطلاعات در زمینه های اقتصادی می تواند به آنها در انجام بسیاری از کار ها کمک کند.

آخرین اخبار مربوط به امور بانکی و یا قوانین وضع شده در خصوص صادرات و واردات، آخرین اخبار مربوط به شرکت های بیمه، تغییرات قوانین صدور چک و دریافت وام، همگی خبر هایی هستند که یک کارآفرین ممکن است بسته به نوع فعالیت خود به آنها احتیاج داشته باشد.

مزیتی که داشتن این اطلاعات از اقتصاد آفرین برای مدیران شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ دارد این است که می تواند به این افراد در تصمیم گیری های مهم کسب و کار خود کمک کرده و در روند تصمیم گیری های مهم با داشتن دانش کافی نسبت به دنیای اقتصادی اطراف خود اقدام کنند.

این امر می تواند جلوی بسیاری از اشتباهات بزرگی که ممکن است آینده ی یک کسب و کار را تحدید کند را بگیرد چرا که تمامی تصمیمات شما بر اساس آخرین اخبار دنیای کارآفرینی و تحلیل بازارهای مختلف خواهد بود.

* قیمت دلار و ارز امروز

دلار یکی از اصلی ترین شاخصه های افزایش یا کاهش قیمت اکثر محصولاتی است که در بازار آنها را می بینیم و خریداری می کنیم.

قیمت دلار به سادگی می تواند تعیین کننده باشد که جنسی که ما امروز آن را تهیه می کنیم، فردا هم همین قیمت را داشته باشد یا قیمت آن بالا تر برود.

همین مسئله باعث شده تا دنبال کردن آخرین و اخبار و رویداد های خبری مربوط به سکه، دلار و ارز های دیگر به یکی از داغ ترین خبر های رسانه های خبرگزاری و سامانه های بازنشر تبدیل شود.

در کنار اینها، بازار دلار و ارز یکی از داغ ترین بازار های سرمایه گذاری می باشد و افراد زیادی سعی می کنند با خرید و فروش به موقع این ارز ها سرمایه خود را افزایش داده و سود بیش تری به دست بیاورند.

اقتصاد آفرین یکی از تخصصی ترین رسانه ها و مراجع خبر های موثق و دست اول در زمینه ارزهای بین المللی می باشد و سعی دارد ضمن اینکه مخاطبان خود را در جریان آخرین خبر ها قرار دهد، با تحلیل بازار روز شرایط کلی این بازار مهم را بررسی کند.

جامع ترین رسانه خبری اقتصادی ایران علاوه بر تحلیل خبرهای مبنی بر افزایش یا کاهش قیمت دلار و ارز، به دلایل نوسانات قیمت آن نیز پرداخته و در صفحات تحلیلی خود مسائلی که باعث افزایش یا کاهش قیمت ها می شوند را به شفاف ترین شکل تفسیر می کند.

دانشگاه کرنل همواره به مردم ایران یادآور میشود که اخبار اقتصادی از قیمت دلار را روزانه پیگری کنند و ما هم پیشنهاد می کنیم جهت بررسی آخرین خبرهای قیمت دلار امروز همین حالا به سایت اینترنتی اقتصاد آفرین مراجعه فرمایید.         

4

درباره اقتصاد آفرین، سامانه جامع تحلیل اخبار اقتصادی

همکاران و منابع خبری اقتصاد آفرین

همانطور که گفته شد اقتصاد آفرین یکی از بزرگ ترین رسانه های بازنشر خبرهای اقتصادی در ایران می باشد و در این راه همراهان و همکاران بسیار زیادی دارد. در ادامه قصد داریم برخی دیگر از بهترین رسانه های خبری اقتصادی اقتصاد آفرین را به شما عزیزان معرفی کنیم.

- اقتصاد نیوز

اقتصاد نیوز یکی از شناخته شده ترین وب سایت های خبرگزاری در ایران است که خبر های مربوط به حوزه بورس، مسکن و خبرهای سیاسی به خوبی در آن بررسی شده و پس از تحلیل در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

طی بررسی های اقتصاد آفرین، اقتصاد نیوز در واقع یکی از رسانه های زیر مجموعه ی دنیای اقتصاد تابان بوده و این هلدینگ صاحب امتیاز این خبرگزاری به شمار می رود.

اقتصاد نیوز جزء رسانه های دست اول در ارائه خبرهای اقتصادی، سیاسی، ویژه نامه ها و هواشناسی اقتصادی به شمار می رود که محتوای تولید شده توسط آن در بین طرفداران اخبار اقتصادی همیشه با محبوبیت بالایی روبرو شده است و دلیل آن کیفیت بالا، سادگی در تفهیم و زبان ساده اقتصاد نیوز در بیان مطلب است.  

همچنین اقتصاد نیوز یکی از انتخاب های اول افراد برای انتشار مقالات تبلیغاتی، رپورتاژی و آگهی می باشد چرا که امتیاز و رنکینگ این رسانه از وضعیت خوبی برخوردار می باشد و انتشار آگهی و رپورتاژ در این رسانه یکی از راه های اصلی رشد و پیشرفت کسب و کارها می باشد.

- گسترش نیوز

موسسه شناخته شده ی صنعت معدن و تجارت موسسه ای است که صاحب امتیاز رسانه ی اینترنتی و خبرگزاری گسترش نیوز می باشد که تحت مدیریت میلاد محمدی از سال 1395 مشغول به فعالیت در عرصه ی اقتصادی می باشد.

یکی از نقطه قوت های این رسانه ی خبری این است که ضمن تلاش برای انتشار آخرین اخبار موثق در حوزه اقتصادی، اصول اخلاقی ویژه ای را در کار خود پیاده سازی می کند و سعی دارد خبرهایی که در اختیار کاربران خود قرار می دهند از سمت چندین منبع معتبر تائید شده باشد.

گسترش نیوز یکی از مردمی ترین رسانه های بزرگ در کشور می باشد و ضمن داشتن ارتباط نزدیک با مخاطبان، همیشه سعی داشته در انتشار محتوای خود از اصول اخلاقی خود پیروی نماید.

تجارت، ورزش، سیاست، محتوای فرهنگی و اجتماعی از جمله اصلی ترین بخش هایی هستند که گسترش نیوز تحت پوشش خود قرار می دهد.

بنابه نظر اقتصاد آفرین، گسترش نیوز یک رسانه ی خبری تخصصی در زمینه اقتصاد نیست، بلکه یک رسانه جامع خبرگزاری به حساب می آید اقتصاد یکی از زمینه های فعالیت آن است.

- تسنیم نیوز

تسنیم یکی از بزرگ ترین خبرگزاری های خصوصی در ایران به شمار می رود که بسیاری ارتباط نزدیک و بسیار قوی با سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران دارد و در سال 91 و تحت مدیریت سید مجید قلی زاده کار خود را آغاز کرد.

تسنیم نیوز هدف از فعالیت های خود را اطلاع رسانی به هموطنان و انتشار اخبار و اطلاعات در راستای سیاست های کشورمان می داند و با فعالیت های گسترده در زمینه پوشش اخبار عربی و همچنین پوشش اخبار اقتصادی ایران به یکی از رسانه های شناخته شده ی خبری تبدیل شده است.

زمینه های فعالیتی تسنیم نیوز به حوزه های مختلفی تقسیم می شوند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خبر های داغ در حوزه سیاست،
 • آخرین اخبار مسائل اجتماعی،
 • خبرهای اقتصادی ایران و جوامع بین المللی،
 • فعالیت در حوزه های فرهنگی و بیداری اسلامی

در وب سایت این رسانه جامع خبری ملی همچنین بخش های مختلفی در خصوص محتوای ویدیویی، کاریکاتور و عکس نیز قرار داده شده است تا تنوع این رسانه را از صرفا یک رسانه اقتصادی گسترش دهد و اقتصاد آفرین هم بتواند خبرهایی خوب این رسانه را بازنشر دهد.

- کارگر آنلاین

رسانه ی اینترنتی دیگر که در اقتصاد آفرین اخبارش بازنشر می شود و به آن اشاره می کنیم پایگاه خبری کارگر آنلاین است که فعالیت های گسترده ای در زمینه تحلیل های سیاسی، فرهنگ، سلامت، حوادث و اقتصاد دارد.

به گفته ی خود کارگر آنلاین، این رسانه عمده ی فعالیت های خود را صرف حیطه کار، کارگران و کارآفرینان می کند و بیش تر در حوزه های مشغول است که می تواند برای این قشر از افراد به خوبی مورد استفاده قرار بگیرد.

کارگر آنلاین موضوعات مختلفی را تحت پوشش قرار می دهد و برخی از آنها اخبار مربوط به کارگران، بازنشستگان، کارآفرینی، صنعت معدن و تجارت، کشاورزی و دام می باشد که مخاطبان خاص خود را به خوبی جذب می کند.

به پایان مقاله ی تخصصی بررسی شناخته شده ترین رسانه های اخبار اقتصاد ایران در اقتصاد آفرین رسیدیم و امیدواریم که این مقاله برای شما عزیزان مناسب بوده باشد.

8

وب سایت خبری اقتصادی اقتصاد آفرین مرجع اخبار اقتصادی ایران و جهان است و بروزترین اخبار اقتصادی و گزارش های تخصصی اقتصادی را به صورت آنلاین می توانید بیابید و شما با نیوز اقتصادی که در اقتصاد آفرین دریافت می نمایید به اخبار اقتصادی اقتصاد نیوز، گسترش نیوز، تسنیم و کارگرآنلاین دسترسی سریع می یابید، پس حتما اقتصاد آفرین را دنبال نمایید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

 • ندا شعاری

  عالی بود
  ممنونم از شمانیوز

 • علی مرادی اصل

  من از مخاطبان اقتصاد آفرین هستم
  مطالبشون به روزه

 • احمد احمدپور

  شعار اقتصاد آفرین (سامانه جامع تحلیل اخبار اقتصادی) نظرمو جلب کرد
  "شما حق دارید با آگاهی از اخبار به روز اقتصادی، هوشمندانه و شادتر زندگی کنید"

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان