شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی/

آموزش تغییر رمز عبور در وب مانی

وب مانی امکان تغییر پسورد را در پلتفرم خود فراهم کرده است و به سادگی می‌توانید چنین کاری را انجام دهید. می‌توانید ایمیل خود را به وب مانی معرفی کرده و امکان ارسال لینک مربوط به وارد کردن پسورد جدید را در این ایمیل دریافت کنید. البته این امکان همراه با همان ایمیلی خواهد بود که هنگام ثبت نام در وب مانی از آن استفاده کرده‌اید. لازم به ذکر است که فراموش کردن WMID نیز هیچ مشکلی برای شما به‌وجود نخواهد آورد و می‌توانید از طریق وارد کردن پیش شماره مخصوصی، امکان دریافت مجدد آن و تغییر پسورد را داشته باشید. هنگامی که از دکمه Recovery Password در وب مانی استفاده کنید، با انجام چند راهکار ساده، می‌توانید دوباره یک پسورد جدید وارد کرده و از آن استفاده کنید.

image_d4dca1cc37ce662745a9bb0d97c818526f172d8e

خرید ووچر پرفکت مانی و استفاده از خدمات آن

یکی از خدمات بسیار مهمی که پرفکت مانی در اختیار شما می‌گذارد، دریافت خدمات ووچر است. شما می‌توانید از ووچر پرفکت مانی به‌عنوان یک کارت هدیه در خرید کالا و خدمات استفاده کرده و نیازی به استفاده از اطلاعات حساب اصلی خود هم نداشته باشید. این خدمت با دریافت کدهای لازم در اختیار شما قرار گرفته و می‌توانید خرید خود را از طریق خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت نیز انجام دهید. با ووچر پرفکت مانی، می‌توانید امکان انتقال پول به کاربران مختلف را داشته باشید. این انتقال در هر جای دنیا قابل انجام خواهد بود.

شما می‌توانید از صرافی‌های سرتاسر دنیا برای این منظور استفاده و ووچر با مبلغ دلخواه خود را خریداری کنید. خرید ووچر پرفکت مانی این امکان را به شما می‌دهد که مبلغ مشخصی را به‌عنوان کارت شارژ در اختیار داشته و از آن برای هدیه دادن یا خرید یک سرویس و کالای جدید استفاده کنید. نوین پرداخت به چنین مورد مهمی توجه نشان داده و سعی کرده است که امکان خرید ووچر پرفکت مانی را با بهترین نرخ‌ها برای شما داشته باشد. امکان صدور و نقد ووچر در اختیار شما قرار گرفته و بازهم می‌توانید در کمترین زمان ممکن از چنین خدماتی استفاده کنید.

image_46aeba3c21907e90441a36fa856dae4b2e4dcf00

افتتاح حساب وب مانی در کمترین زمان

وب مانی را می‌توانید یک پلتفرم بسیار عالی در کنار پی پال و پرفکت مانی دانست که خدمات آن با کیفیت بالا و توسط نوین پرداخت در اختیار شما قرار می‌گیرد. حال به نظر شما، لازمه فعالیت در چنین پلتفرمی چه خواهد بود؟ درست حدس زدید، شما با افتتاح حساب وب مانی، می‌توانید فعالیت مستمر خود را در این سایت شروع کرده و کسب و کار آنلاین خود را راه بیندازید. هر کسب و کاری برای رسیدن به موفقیت در جوامع بین‌الملل، نیاز به داشتن یک حساب برای پرداخت‌های آنلاین ارزی دارد. بدون وجود آن، شما چندان نمی‌توانید ارتباط محکمی با مشتریان و طرف قراردادهای خود داشته باشید.

وب مانی تنها برای کسب و کارهای آنلاین مناسب نیست و برای نقد کرد درآمد ارزی خود هم می توانید از آن استفاده کنید. خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید افتتاح حساب وب مانی را در کمترین زمان ممکن انجام داده و سپس فعالیت و برخورداری از سرویس‌های این سایت را داشته باشید. پذیرنده‌های بسیاری در آسیای مرکزی و آسیای شرقی از وب مانی پشتیبانی کرده و اگر از چنین منطقه‌هایی قصد خرید و فعالیت تجاری دارید، بهتر است که از سامانه وب مانی استفاده کنید. نوین پرداخت، خدمات وب مانی را در کمترین زمان و بهترین کیفیت به شما ارائه می‌کند.

image_1a4edb978db0c561a5c6757d0a7c34df948a6f2c

خدمات ارزنده نوین پرداخت در حوزه وب مانی

همان‌طور که گفتیم، یکی از بهترین خدماتی که نوین پرداخت در اختیار شما می‌گذارد، نقد کردن پول در وب مانی است. شما به دو روش متنوع می‌توانید این کار را انجام دهید. اولین روش، استفاده از حساب خود نوین پرداخت است. در این روش که ساده‌تر و سریع‌تر است، آن‌ها حساب وب مانی خودشان را به شما داده و می‌توانید از فرستنده پول بخواهید که ابتدا مراحل لازم را دنبال کرده و سپس با گرفتن تائید از طرف نوین پرداخت، انتقال وجه را برای شما داشته باشد. این کار می‌تواند در عرض ۲۴ ساعت، انتقال را برای حساب شما داشته باشد.

یک روش دیگر برای این منظور، استفاده از حساب شخصی وب مانی است. شما می‌توانید آدرس را برای واریز در اختیار دوستان خود قرار داده و عملیات انتقال را انجام دهید. نوین پرداخت این اطمینان را به شما خواهد داد که انتقال و نقد کردن درآمد در کمترین زمان انجام شده و ایمنی لازم را نیز در این راستا دریافت می‌کنید. نوین پرداخت این اطمینان را به شما خواهد داد که بدون هیچ مشکلی توانید از چنین خدماتی استفاده کرده و حضور موفقی در عرصه‌های بین المللی داشته باشید. یکی از خدمات دیگر، امکان خرید و فروش با وب مانی است که مانند پلتفرم‌های دیگر در اختیار شما خواهد بود.

خرید با پرفکت مانی توسط نوین پرداخت

پرفکت مانی یکی از سامانه‌های بزرگ و موفق در زمینه خرید و فروش است که می‌توانید از سایت‌های مختلف خارجی برای این منظور استفاده کنید. شما می‌توانید حساب کاربری خود را در این سایت ایجاد کرده و از روش پرداخت پرفکت مانی استفاده کنید. می‌توانید هزینه‌های آزمون‌های بین‌المللی خود را با پرفکت مانی انجام داده و به امکانات بسیار خوبی دسترسی داشته باشید. می‌توانید از حساب‌های دیگر دوستان خود استفاده کرده و ثبت سفارش خود را انجام دهید. نوین پرداخت تمامی این راه‌ها را در اختیار شما قرار داده و هیچ گونه محدودیتی نخواهد داشت.

شما می‌توانید به‌عنوان دارنده یک کسب و کار آنلاین، کار خود را سفت کرده و با افتتاح حساب پرفکت مانی، تمامی عملیات دریافت و پرداخت آنلاین را از طریق حساب خود انجام دهید. با نوین پرداخت می‌توانید از خدمات متنوع پرفکت مانی استفاده کرده و قابلیت پرداخت هزینه آزمون‌های بین‌امللی را نیز داشته باشید. برای پرداخت چنین هزینه‌هایی، شما نیاز دارید که از ارزهای خارجی برای پرداخت استفاده کنید. البته نوین پرداخت این کار را برای شما ساده‌تر کرده و می‌توانید معادل ریالی آن را پرداخت کنید تا نوین پرداخت بتواند معادل ارزی آن را پرداخت کرده و گواهی شرکت لازم را در اختیار شما قرار دهد.

می‌دانیم که امنیت یکی از فاکتورهای بسیار مهم در تمامی پلتفرم‌های پرداخت آنلاین است. امنیت وب مانی با پسورد مشخص شده است و می‌توانید از طریق دسترسی به شماره و ایمیل معتبر خود، اقدام به تغییر رمز عبور وب مانی کنید. می‌توانید در هنگام دریافت خدمات وب مانی، ایمنی خود را با تعیین سوال‌های امنیتی بالا برده و عملا اجازه ورود غیرمجاز به حساب کاربری خود را ندهید. وب مانی از امنیت بسیار خوبی در این زمینه برخوردار است و در کنار آن، کاربران نیز چندان در هنگام ورود و خروج به حساب خود، اذیت نخواهند شد. وب مانی دارای سرعت تراکنش بالایی بوده و تراکنش‌های مناسب از طریق نوین پرداخت در اختیار شما خواهد بود.

با نوین پرداخت می‌توانید تمام مشکلات خود را در زمینه پرداخت‌های آنلاین کاهش داده و از سرعت و دقت بالای خدمات در این سایت استفاده کنید. فراموش نکنید که کادر متخصص و مجرب در نوین پرداخت مشغول به فعالیت هستند و بدون هیچ گونه مشکلی می‌توانند از خدمات آن‌ها در زمینه‌های مختلف استفاده کنید. نوین پرداخت روزگاری در زمینه استارت‌آپ‌های موفق مشغول بوده است و یک نیروی زبده و کاربلد، به زمینه پرداخت‌های آنلاین ارزی وارد شده و سعی دارند که یک زمینه موفق و سریع را برای انجام کارهای شما فراهم کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied