شمانیوز
شما نیوز

بازنشستگان؛

خبری خوش برای بازنشستگان ارتش

رییس کانون بازنشستگان ارتش از دائمی شدن قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان ارتش، خبر داد.

به گزارش شما نیوز: امیر سرتیپ «علی محبی راد» در مراسم کلنگ زنی ساختمان کانون بازنشستگان ارتش در شهرستان رودسر، گفت: اگر قانون خدمات کشوری اجرایی شود ما دیگر نیاز به قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان نداریم اما این نوید را خواهیم داد تا دو یا سه ماه آینده قانون همسان‌سازی دائمی شود.
رییس کانون بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به این مطلب که ۱۰۹ کانون در کل کشور فعالیت می کنند، گفت: در کل کشور جمع ۳۱۷ هزار نفر پیشکسوت، ایثارگر و جانباز به همراه خانواده خود بالغ بر یک و نیم میلیون نفر عضو این کانون ها هستند.
امیر سرتیپ علی محبی‌راد تصریح کرد: ۸۰ درصد ساختمان‌هایی که داریم متعلق به ارتش جمهوری اسلامی است و ۲۰ درصد آن متعلق به کانون است و از میزان بخشی استیجاری است که تصمیم داریم از این حالت آنها را دربیاوریم.
وی با اشاره به این مطلب که همسان سازی حقوق بازنشستگان در انتهای دولت گذشته اجرایی شد، افزود: در برنامه ششم این طرح اعلام شده بود و قرار بود ۱۳ سال قبل قانون خدمات کشوری انجام شود اما چون این قانون اجرایی نشد اعلام کردند که همسازی اجرا شود اما به علت داشتن بار مالی به متناسب سازی تبدیل شد و بلاخره در پایان دولت قبل این طرح اجرایی شد اما ما نیاز به قانون دائمی داریم.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied