شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی/

بررسی امکانات و ویژگی های پروژه مرجان در منطقه22

هنگامی که قصد خرید واحدی را از یک پروژه ساختمانی دارید، باید به طور کامل امکانات و ویژگی های آن را مورد بررسی قرار دهید تا بعدا پشیمان نشوید، از این رو در این بخش برای آن دسته از افرادی که قصد خرید واحدهایی از پروژه مرجان واقع در منطقه22 تهران را دارند، به بررسی امکانات و ویژگی های آن پرداخته شده است. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در این خصوص با ما همراه باشید.

هنگامی که قصد خرید واحدی را از یک پروژه ساختمانی دارید، باید به طور کامل امکانات و ویژگی های آن را مورد بررسی قرار دهید تا بعدا پشیمان نشوید، از این رو در این بخش برای آن دسته از افرادی که قصد خرید واحدهایی از پروژه مرجان واقع در منطقه22 تهران را دارند، به بررسی امکانات و ویژگی های آن پرداخته شده است. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در این خصوص با ما همراه باشید.

پروژه مرجان چه نوع پروژه ای است؟

برج مرجان در دسته پروژه هایی است که توسط شرکت تعاونی اجرا می شود بدین ترتیب قیمت واحدهای پروژه علی الحساب می باشد و در ابتدای کار طبقه و واحد آن مشخص نیست و اولویت انتخاب طبقه واحد بر حسب اولویت واریزی می باشد( هر خریداری که زودتر واریزی داشته باشد و خوش حساب تر باشد، در انتخاب طبقه و واحد اولویت دارد).

پروژه مرجان یک برج دو قلوی 42 طبقه ای با 474 واحد در زمینی به متراژ 700 مترمربع در جوار نارنجستان شهرک چیتگر است که به نیروی دریایی ارتش تعلق دارد. این پروژه در بلوار پژوهش ،پهنه C شهرک چیتگر در منطقه 22 تهران واقع شده و از بلندترین برج های تهران محسوب می شود.

واحدهای پروژه مرجان، در 5 متراژ؛ 80، 105، 120 ، 130 و 150 در طبقات برج تقسیم شده اند. انتخاب طبقه و سمت واحد برای هر خریدار، بر طبق اولویت واریزی های هر اعضای تعاونی صورت می پذیرد.

برج مرجان متعلق به کیست؟

اگر چه پروژه مرجان به اعضای تعاونی مسکن معاونت مهندسی نیروی دریایی ارتش تعلق دارد اما بیشتر واحدهای این پروژه به صورت امتیازی به افراد آزاد واگذار شده اند. ساخت پروژه مرجان را نیروی دریایی ارتش از سال 1396 آغاز کرده است.

وضعیت ساخت و ساز پروژه مرجان در چه مرحله ای است؟

در حال حاضر برج مرجان در مرحله نصب اسکلت فلزی است و موعد تحویل آن طبق آخرین برآورد تعاونی، نیمه دوم سال 1401 می باشد.

 

 

امکانات و ویژگی های پروژه مرجان کدام اند؟

از امکانات و ویژگی های پروژه مرجان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

● نیروگاه برق اختصاصی

● مخزن ذخیره آب

● آسانسور پانوراما

● دوربین مدار بسته

● 2 الی 3 اتاق خواب بسته به متراژ هر واحد

● سالن ورزشی

● سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی( چیلر)

● بالکن

● زنگ خطر

● ویو دریاچه چیتگر( برای طبقات 30 ام به بالا)

● خروجی اضطراری

● فضای سبز

● سالن اجتماعات

● مستر

● سیستم مدیریت هوشمند برج

● لابی مجلل

● سالن ورزشی و خدماتی

● سالن های مراسم و جشن

● دفاتر اداری و تجاری

● بخش حراست مانیتورینگ و کنترل مجموعه

● سیستم ضد زلزله میراگر از دانمارک

● وجود یک طبقه تجاری

منطقه 22

چه عواملی سبب سودآوری پروژه مرجان برای خریداران واحد های آن  می شود؟

● موقعیت پروژه : پروژه مرجان به بزرگترین مرکز تجاری، اداری، تفریحی خاورمیانه یعنی ایرانمال نزدیک می باشد.

● سمت جنوبی پروژه مرجان به باغ ملی گیاهشناسی که چشم انداز بصری بسیار خوبی برای پروژه است، ختم می شود.

● نمای خاص و بسیار زیبای برج مرجان که در نوع خود بسیار کم نظیر است.

● وجود امکانات خاص و منحصر به فرد که کمتر در پروژه های تعاونی ساز دیده شده است.

● به دلیل داشتن نیروگاه برق مرکزی، با فروش برق مازاد به برج های اطراف، هزینه های مازاد پروژه کاهش می یابد و مبلغی جهت شارژ ساختمان از اعضا گرفته نخواهد شد.

 

خرید واحد از برج مرجان چگونه است؟

اعضای تعاونی در ابتدای پروژه 50 میلیون تومان برای هر واحد پرداخت کردند، که قرار بود مابقی هزینه ساخت بسته به متراژ هر واحد طی 10 قسط به فاصله هر 6 ماه پرداخت شود یعنی برای یک واحد 80 متری هر 6 ماه 17.4 میلیون تومان، واحد 105 متری هر 6 ماه 24.4 میلیون، واحد 120 متری، 28.5 میلیون و 130 متری و 150 متری هر کدام هر 6 ماه به ترتیب 32.5 و 37.4 میلیون تومان پرداخت شود.

از آنجا که کلیه اعضای تعاونی از 10 قسط، 5 قسط را پرداخت کرده اند، قرار بر این بود که 5 قسط باقی مانده در صورت تمایل اعضا به عنوان وام در نظر گرفته شود و در غیر این صورت روند پرداخت اقساط هر 6 ماه یکبار با هزینه ساخت جدید ادامه می یابد.

منطقه 22

مبلغ وام بسته به متراژ واحد ها از 230 تا 400 میلیون تومان می باشد که تعاونی مبلغ وام را طی مراحل مختلف با پیشرفت کار دریافت می کند. بازپرداخت وام 7 ساله با ماهی حدود 2.5 تا 6 میلیون تومان( بسته به مبلغ وام)و بدون تنفس است که سود وام 8 درصد می باشد.

جهت خرید از واحد های برج مرجان، امتیاز واحدهای مرجان به صورت متری خرید و فروش می شود.

افرادی که مایل به خرید واحدهای برج مرجان هستند، باید قیمت را از تعاونی استعلام گیرند و در صورت تمایل برخی اعضا به فروش ، امتیاز آنها را خریداری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied