شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی//

جدید ترین قیمت های خرید خانه در تهران

افزایش قیمت خرید خانه در تهران و یا سایر شهرهای ایران، در طی سال‌های اخیر، بر کسی پوشیده نیست و یک امر کاملا شفاف است.

افزایش قیمت خرید خانه در تهران و یا سایر شهرهای ایران، در طی سال‌های اخیر، بر کسی پوشیده نیست و یک امر کاملا شفاف است. در طی گرانی های اخیر، سقف وام خرید مسکن در تهران و سایر شهرها ۲ برابر شد. اما آیا افزایش این تسهیلات باعث می شود که افراد به‌راحتی بتوانند به خرید آپارتمان در قیطریه و یا محله های لوکس فکر کنند؟ یا باید به فکر خرید در محله های مرکز شهر مانند خرید آپارتمان در استاد معین باشند؟!

بر أساس مصوبه شورای پول و اعتبار، مبلغ وام ترکیبی مسکن، مجموع وام خرید و وام جعاله از محل أوراق در تهران، برای دریافت انفرادی به ۲۸۰ میلیون و برای زوجین ( ۲ فقره) به ۴۸۰ میلیون تومان افزایش یافت. اما باید دید با توجه به افزایش مبلغ تسهیلات و اوضاع بازار مسکن، این افزایش قیمت می تواند کمک حالی برای خرید خانه در تهران باشد یا خیر

1

وب سایت شابش، شما را از جدیدترین قیمت های خرید خانه باخبر می کند

با توسعه تکنولوژی، بسیاری از مردم برای رفع نیازهای روز‌مره خود از وب سایت و اپلیکیشن های آنلاین استفاده می ‌کنند. با استفاده از خدمات آنلاین، رفت و آمد در سطح شهر کاهش و سرعت در انجام امور افزایش یافته. 

با گسترش دنیای تکنولوژی و رواج کسب و کار های اینترنتی، این مقوله به بازار مسکن هم رسیده. و متقاضیان خرید خانه در تهران و یا سایر شهرهای ایران می توانند با مراجعه به وب سایت و یا اپلیکیشن های درج آگهی املاک، بدون مراجعه حضوری خانه‌ی ایده‌آل خود را جستجو کنند.

خرید ملک به هر نحوی ( خرید ویلا، خرید زمین، خرید واحد های تجاری و …) از مهم ترین تصمیمات زندگی هر فردی است. و اگر اشتباهی در این تصمیم صورت بگیرد می تواند فرد را دچار ضرر و زیان مالی بسیار سنگین و غیر قابل جبران کند. از این رو بررسی تمام جوانب در زمان خرید ملک امری مهم و بسیار ضروری است. 

اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که باید در زمان خرید خانه به آن توجه کنید، انتخاب یک وب سایت تبلیغاتی مناسب و قابل اعتماد برای جستجوی ملک است. در زمینه‌ی درج آگهی املاک، دو دسته وب سایت موجود داریم . وب سایت های درج آگهی عمومی و وب سایت های درج آگهی تخصصی.

همان طور که از نام این وب سایت ها مشخص است، به وب سایت هایی که به صورت عمومی فعالیت می‌کنند و علاوه بر آگهی ملک مانند: خرید آپارتمان در سعادت آباد و ...، آگهی های متفرقه دیگری هم مانند: آگهی فروش خودرو، اشیاء و معرفی خدمات درج می کنند، وب سایت های درج آگهی عمومی و به وب سایت هایی که به طور تخصصی فقط در یک زمینه‌ی مشخص شده فعالیت می‌کنند، وب سایت های درج‌ آگهی تخصصی گفته می‌شود.

2

در زمینه‌ی درج آگهی املاک وب سایت های تخصصی بسیار خوبی وجود دارد، که یکی از بهترین آن‌ها وب سایت و اپلیکیشن شابش است. شابش، وب سایت تخصصی درج آگهی املاک در ایران است که علاوه بر درج آگهی املاک خدمات دیگری هم مانند: اطلاع از جدیدترین قیمت های خرید و یا اجاره خانه در تهران، معرفی مشاورین املاک مورد اعتماد در منطقه، معرفی پروژه‌های ساختمانی لوکس و نوساز در کل کشور، امکان برقراری ارتباط سریع با مشاورین املاک و … را ارائه می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ثبت‌آگهی و فعالیت در این وب سایت می توانید با شماره تماس

۴۶۰۱۹۰۶۶-۰۲۱ بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied