شمانیوز
شما نیوز

حمایت 350میلیارد ریالی بانک کشاورزی از مجتمع صنایع غذایی کدبانو (دلپذیر)

بانک کشاورزی در راستای سیاست های حمایتی خود از تولید، کارآفرینان و امنیت غذایی، با اعطای تسهیلات 350میلیارد ریالی به مجتمع تولیدی دلپذیر، گامی دیگر در حمایت از صنعت غذایی کشور برداشته است.

به گزارش شمانیوز ، این مجتمع تولیدی با ایجاد اشتغال برای 2500نفر نیروی انسانی در بخش های مختلف و فراهم سازی شبکه گسترده توزیع در سراسر کشور،سهم عمده ای از سبد غذایی خانوارهای ایرانی را به خود اختصاص داده است.

این گزارش می افزاید: شرکت کدبانو، تولید کننده محصولات دلپذیر ، در زمینی به مساحت175 هزار متر مربع دراستان البرز، شهرک صنعتی رضوانیه کلانشهر کرج واقع شده و از لحاظ افزایش حجم تولید سالیانه و تنوع محصولات، از پیشگامان صنایع غذایی بوده و باتوسعه ساختمان  و تاسیسات و مکانیزه کردن ماشین آلات، حجم تولیدات خود را به میزان 150هزار تن در سال افزایش داده است.


بیشتربخوانید:هشدار در مورد سوءاستفاده از نام و نشان تجاری بانک کشاورزی در فضای مجازی


 

شایان ذکر است ، "دلپذیر"یکی از برندهای معتبر و پیشرو در صنعت غذایی کشور، در گروه تولید کنسرو و انواع سس به شمار می رود و شرکت کدبانو، تولید کننده محصولات دلپذیر از سال 1328، محصولات متنوعی از جمله انواع سس( سس سالاد، سس کچاب، سس مایونز)، کنسروجات، تن ماهی، شورجات، سوپ، چاشنی، کترینگ و انواع رب و پاساکا را در سبد تولیدات خود عرضه می کند.

از جمله افتخارات کدبانو دریافت گواهی نامه های مدیریت و مهندسی صنایع غذایی، یکصد برند برتر، واحد تولیدی نمونه، قهرمانان صنعت، بهترین نام تجاری، بیست برند برتر کشور، سیب طلایی،مدیریت فروش و جایزه کیفیت تامین کننده برتر است.

منبع:روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied