شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی/

آیا می دانید بهترین زمان سمپاشی منزل چه زمانی می باشد؟

بهترین زمان سمپاشی منزل چه موقع است؟ آیا شما نیز با رسیدن فصل گرما از وجود این حشرات موذی خسته شده اید؟ به یک مرکز سمپاشی حرفه ای و پیشرفته نیاز دارید؟ پس با ما در ادامه این محتوا همراه باشید که نکات خوبی را برایتان شرح خواهیم داد.

بهترین زمان سمپاشی منزل چه موقع است؟ آیا شما نیز با رسیدن فصل گرما از وجود این حشرات موذی خسته شده اید؟ به یک مرکز سمپاشی حرفه ای و پیشرفته نیاز دارید؟ پس با ما در ادامه این محتوا همراه باشید که نکات خوبی را برایتان شرح خواهیم داد. در نظر داشته باشید، اگر می خواهید سمپاشی تاثیر درست خود را بگذارد، حتما باید از زمان صحیح آن آگاه شوید و این موضوع را هم بدانید که حشرات در فصل پاییز و زمستان شروع به تخم ریزی کرده و بیشتر در تابستان دیده می شوند.

نیمه اول اردیبهشت بهترین زمان سمپاشی

فرصت را از دست ندهید. با رسیدن فصل بهار و بیدار شدن طبیعت، حشراتی همچون سوسک و ساس نیز در همه جای شهر و گوشه به گوشه خانه ها دیده می شوند. فعالیت های حیاتی و زاد و ولد حشرات زمانی که فصل بهار سر می رسد، تشدید شده و همواره برای باقی حیات خود به دنبال مکان امنی همچون ساختمان ها و منازل هستند. بهترین زمان سمپاشی منزل نیمه اول اردیبهشت ماه است. این نظریه از سوی کارشناسان با توجه به تحقیقات انجام شده نیز به اثبات رسیده است.

شاید به جرات بتوان گفت که یکی از چندش آور ترین حشراتی که همواره اوقات خانواده را تلخ می کند و با خود به ویژه برای بانوان وحشت می آورد، سوسک است. بسیاری از افراد این سوال را از ما داشته اند که چگونه می توان از شر این موجودات خلاص شد؟ نگران نباشید، با سمپاشی اصولی منازل در زمان درست و به موقع آن دیگر در طول سال با همچین حشرات موذی در محیط گرم خانه خود روبرو نخواهید شد. سمپاشی کارآمدی که در حضور کارشناسان به عمل آید، تاثیر وافری در ریشه کنی این حشرات خواهد داشت.

هر چند وقت یکبار خانه نیاز به سمپاشی دارد؟

سوال بعدی که ذهن افراد را به خود مشغول نموده است، این است بعد از یافتن بهترین زمان سمپاشی منزل حال اینکار به چند دفعه تقسیم می شود. ما معمولا سالی یکبار را پیشنهاد می دهیم. زیرا در فصل بهار با زاد و ولد حشرات، وجود آن ها به کل از خانه ها پاکسازی می شوند. اما هر وقت در طول سال همچون پاییز و زمستان نیز با این حشرات موذی برخورد داشته اید، می توانید با مرکز تخصصی در تماس باشید. آیا می خواهید قبل از بیدار شدن حشرات خانه خود را سمپاشی کنید؟ سمپاشی پگاه در هر لحظه کنارتان خواهد بود.

 

0f7b4222

هیچ وقت برای سمپاشی دیر نیست

ما چرا برای سمپاشی زمان تعیین می کنیم؟ مگر نمی توانیم هر زمانی که حشرات را در محل زندگی خود دیدیم از بین ببریم؟ دوستان توجه نمایید، اگر کارشناسان بر روی فصل بهار تاکید می کنند، به این دلیل است که قبل از ازدیاد حشرات و پراکنده شده این آلودگی ها سریعا وارد عمل شده و آن ها را از ریشه از بین ببرند. به همین خاطر بهترین زمان سمپاشی منزل در فصل بهار است. چه بسا که شما می توانید هر زمانی که می خواهید و حشرات را مشاهده کردید، با مرکز قابل اعتمادی تماس بگیرید.

نکات کلیدی در سمپاشی منازل

توجه به این نکات می تواند برای خود اعضای خانواده و سلامت آنان مفید باشد. بنابراین حتما جدی بگیرید:

⦁    در صورت تماس با مرکز سمپاشی، حتما خانواده، کودکان، سالمندان و افراد بیمار را از محیط خانه دور کنید تا متحمل آسیبات جبران ناپذیری نشوید.

⦁    توجه کنید، سم بی خطر وجود ندارد، بیشتر افراد تنها برای تبلیغ کردن این خطرات را به مشتری اعلام نمی کنند.

⦁    از دیگر توصیه کارشناسان سمپاشی پگاه این است که هرگز عمل سمپاشی را خود شخصاً انجام نداده و آن را به دست افراد متخصص بسپارید.

⦁    می توانید سمپاشی را در فصل زمستان هم که دوره تخم ریزی ساس، سوسک، پشه و ... است به انجام برسانید.

1

اهمیت سمپاشی منازل در زمان مقرر شده

توجه به بهترین زمان سمپاشی منزل و ساختمان های مسکونی، می تواند در از بین بردن حشرات و نبود آنان در طول سال کمک شایانی نماید. همانطور که خود نیز می دانید، حشرات سرشار از آلودگی بوده و با خود بیماری های زیادی را به همراه خواهند داشت. این خود می تواند موضوعی وحشتناک باشد. با سمپاشی به موقع در فصل و زمان مناسب هر گونه آلودگی را از محیط خانه و زندگی خود بزدایید. سمپاشی به موقع و کاملا حرفه ای به وسیله متخصصان خود یک اقدام دفاعی در مقابل این آفات محسوب می گردد.

سمپاشی در روز و یا شب؟

ما بیشتر سمپاشی در هنگام غروب و یا شب را پیشنهاد می دهیم. زیرا در روز حشرات در حال فعالیت بوده و متفرق می شوند. البته برای انجام این گونه عملیات آنچنان محدودیتی ذکر نشده است و اگر به مرکز سمپاشی با تجربه و پیشرفته مراجعه کنید، در هر دو حالت می توانند به از بین بردن آفات بپردازند. اما باز هم پیشنهاد ما به عنوان بهترین زمان سمپاشی منزل در هنگام غروب است.

2

سخن آخر

در سمپاشی منازل یکسری از نکات وجود دارند که حتما باید به آن ها توجه گردد. امروز ما با تدوین این نوشتار سعی بر آن داشتیم که شما عزیزان را یا یکی از مهم ترین این اصول یعنی بهترین زمان سمپاشی منزل آشنا نماییم. توجه داشته باشید با شروع فصل بهار حشراتی مانند (سوسک درشت، سوسک ریز، مورچه، ساس ) بسیار ازدیاد می یابند. اگر می خواهید بهاری با طراوت داشته باشید و سال خود را با زیبایی و پر از حس دل انگیز آغاز نمایید، برای از بین بردن حشرات موذی و آلودگی با ما تماس حاصل نمایید.

منبع:

sprayer-pegah.com

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied