شمانیوز
شما نیوز

برخورد با کارمندان متخلف نباید موجب بدبینی مردم شود

امام جمعه شیراز گفت: تذکر و برخورد با متخلفان دستگاه‌های اجرایی با شفقت و دلسوزی همراه باشد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، حجت الاسلام لطف الله دژکام در گردهمایی مدیران حراست دستگاه های اجرایی استان فارس اظهار داشت: تذکرات و برخورد با متخلفان در دستگاه‌های اجرایی باید با شفقت همراه باشد و موجب بدبینی مردم نشود.

وی با اشاره به چارچوب‌ها، الگوهای عملی و رفتاری کارکنان حراست دستگاه‌های اجرایی افزود: نظارت دقیق بر مجموعه‌های اداری استان باید مهمترین اولویت کاری مجموعه حراست باشد.

وی با بیان اینکه برخوردها و تذکرات نیروهای حراستی باید با شفقت و دلسوزی انجام شود گفت: برخورد و تذکر باید حاوی این پیام برای کارمند متخلف باشد که این هشدار به قصد نجات وی از آتش بوده همچنین این اقدام دینی باید به نحوی باشد که موجب بدبینی مردم نسبت به نظام نشود.

عدم عادی‌انگاری ارتباط مسلمانان با اسرائیل، داشتن روحیه انتقادپذیری و عدم غرور و خودبزرگ‌بینی، توجه ویژه به فساد و رانت‌خواری در دستگاه‌های اجرایی و حراست از مرزهای دینی و اسلامی از دیگر مسائلی بود که آیت‌الله دژکام در صحبت‌های خود به آن اشاره کرد.

همچنین در این گردهمایی مدیرکل اطلاعات استان فارس بر لزوم بهره‌مندی از فضائل اهل بیت و به‌کارگیری منویات آل الله در زندگی و کار و توجه به خانواده کارکنان حراست تاکید کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied