`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ اگهی

فروش نایلون حبابدار

داخل این نایلون ها را با هوا پرکرده اند تا سطحی نرم داشته باشد و بتواند اقلام را دربرابر ضربات محافظت کند. استفاده از این نوع نایلون در اسباب کشی ها بسیار رواج دارد.

بسته بندی حباب دار یک روش سبک وزن ایده آل برای محافظت از کالاها در حمل و نقل و ذخیره سازی است. آن را می‌توان به اندازه دلخواه برش داد و در هر ابعادی برای بسته بندی به هر شکل یا اندازه ای استفاده کرد. همچنین می‌توان از آن برای پر کردن فضای خالی در جعبه ها، محافظت از وسایل الکترونیکی در برابر استاتیک و رطوبت استفاده کرد.

به طور خلاصه، تقریبا هیچ عملیات بسته‌بندی وجود ندارد که نتوان از نایلون حبابدار استفاده کرد. در اینجا متوجه می‌شویم که چرا نایلون حباب‌دار بسیار حیاتی است و چگونه بهترین راه‌حل بسته‌بندی حباب‌دار را برای تجارت خود انتخاب کنیم. به همین دلیل فروش نایلون حبابدار بسیار رونق یافته است.

ننم

چرا هنگام حمل اقلام از نایلون های حباب دار استفاده کنیم؟

بسته بندی حباب دار یکی از ساده ترین راه ها برای محافظت از اقلام ظریف در هنگام نگهداری یا ارسال آن ها است. چسباندن آن روی نایلون حبابدار کار را ساده می‌کند. شما فقط می‌توانید مقدار دقیق مورد نیاز خود را بردارید و جدا کنید.

بسته بندی حباب دار یکی از مؤثرترین شکل های بسته بندی محافظ است. نه فقط به این دلیل که سرگرم کننده است، بلکه به این دلیل که درجه حفاظتی بی سابقه ای را ارائه می‌دهد، هم ضربه گیر و هم مقاوم در برابر سایش است و همچنین سبک وزن و بسیار انعطاف پذیر است.

این نه تنها محافظت عالی، بلکه انعطاف پذیری را نیز ارائه می‌دهد. هم از نظر فیزیکی و هم از نظر سازگاری می‌توان آن را بدون توجه به اندازه دور وسایل پیچید. اگر آن را روی رول قرار دهید، می‌توانید آن را به اندازه‌ای برش دهید و پاره کنید تا در هر اقلامی که نیاز دارید قرار بگیرد.

همچنین سبک وزن است و بنابراین می‌توان از آن برای ایجاد حداکثر محافظت استفاده کرد، بدون اینکه هزینه های حمل و نقل را اضافه کند. به همین دلیل است که نایلون حباب دار یک نوع بسته بندی بسیار موثر برای تجارت است. صرفا برداشتن مقدار مورد نیاز به این معنی است که می توانید از مقدار مناسبی استفاده کنید و آن را مقرون به صرفه و همچنین محافظ کنید.

نایلون ‌های حباب‌دار، بسته‌بندی را در اندازه‌های مختلفی ارائه می‌دهند، هم از نظر اندازه و هم از نظر بزرگی حباب‌ ها، این می‌تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که موثرترین سطح محافظت را برای کالاهایی که بسته بندی می‌کنید ارائه می‌دهید.

از چه اندازه نایلون های بسته بندی حباب دار استفاده کنم؟

وقتی نوبت به بسته بندی حباب دار می‌رسد، اندازه مهم است. هم اندازه حباب ها و هم اندازه نایلون اهمیت دارد. حباب‌های کوچک ‌تر برای محافظت از اقلام کوچک ‌تر و ظریف ‌تر ایده ‌آل هستند، در حالی که حباب‌های بزرگ ‌تر برای محافظت از کالاهای بزرگ ‌تر، حتی قطعات صنعتی وجود دارند.

انتخاب نایلون های حباب دار با اندازه مناسب مهم است زیرا باید با ابعاد چیزهایی که بسته بندی می‌کنید مطابقت داشته باشد. برای مثال، قاب‌های بزرگ و مسطح، به نایلون هایی نیاز دارند که پهن ‌تر از قاب عکس باشند تا حداکثر محافظت را برای حداقل مقدار بسته‌بندی داشته باشند.

روکش‌های حباب‌دار بزرگ با حباب‌های بسیار بزرگ‌ تر، برای محافظت از اقلام بزرگ مانند مبلمان یا برای قرار دادن بین وسایل برای محافظت در برابر ضربه ایده ‌آل هستند. نایلون‌های حبابدار بزرگ تا 1500 میلی‌متر عرض دارند که امکان بسته‌بندی و محافظت از اجسام بزرگ را فراهم می‌کنند.

روکش حباب‌دار کوچک‌تر را می‌توان برای قالب ‌گیری در اطراف هر اقلامی که حمل می‌شوند، استفاده کرد و برای لوازم الکترونیکی حساس، دارای خواص ضد الکتریسیته ساکن است که نه تنها در برابر ضربه‌ها، بلکه از آسیب‌های ناشی از استاتیک محافظت می‌کند.

نایلون های حباب‌دار کوچک روی رول‌هایی با عرض 500 میلی‌متر تا 750 میلی‌متر و تا 1000 میلی‌متر عرضه می‌شوند، که امکان محافظت عالی و بسته‌بندی محکم از اقلام بسیار کوچک گرفته تا چیزهای کاملا بزرگ مانند مبلمان، رایانه‌ها و موارد دیگر را فراهم می‌کند.

علاوه بر این، برای عصر آگاه از محیط ‌زیست، نایلون حباب‌دار کوچک ساخته شده از حداقل 15 درصد مواد بازیافتی نیز موجود است که درجه حفاظت معمولی را ارائه می‌کند و همچنین به برآورده کردن نیازهای تأثیرات محیطی کمک می‌کند.

قیمت نایلون حبابدار

همان طور که اشاره کردیم، نایلون های حبابدار انواع و اقسام مختلفی دارد که قیمت هرکدام متفاوت است. هر مدل برای بسته بندی خاصی طراحی شده است که در صورت انتخاب مدل اشتباه ممکن است به وسایل خود آسیب وارد کنید.

هنگام خرید نایلون حباب دار به چه نکاتی توجه کنیم

اگرچه ممکن است تفاوت‌های حاشیه‌ای بین بسته‌بندی‌های حباب‌دار در بازار وجود داشته باشد، اما تفاوت‌های خود را دارند. به عنوان مثال، پوشش‌های حباب‌دار ضد الکتریسیته ساکن برای وسایل الکترونیکی و اقلامی استفاده می‌شود که ممکن است در اثر استاتیک آسیب ببینند. پوشش منسجم حباب برای قسمت آن به خودش می‌چسبد و نیازی به نوار چسب را از بین می‌برد. در حالی که حباب چسب به محصول شما می‌چسبد و روکش‌های سنگین برای شرایط حمل و نقل شدید مفید است. علاوه بر نوع پوشش حبابدار، هنوز مسائلی وجود دارد که هنگام خرید آن ها باید در نظر بگیرید. این شامل:

سوراخ دار یا بدون سوراخ: شما می‌توانید بین پوشش حباب دار سوراخ دار و بدون سوراخ انتخاب کنید. نایلون های سوراخ دار معمولا هر 30 سانتی متر خطوط از پیش برش داده شده در عرض رول دارند. این به کاربران کمک می‌کند تا بدون نیاز به قیچی یا برش، مقدار بالشتک حباب مورد نیاز خود را جدا کنند.

طول نایلون: مقدار طول نایلون با توجه به مقدار بالشتک حبابی که برای پروژه بسته بندی خود نیاز دارید تعیین می‌شود. برخی از نایلون های حباب دار می‌توانند کوتاه باشند.

عرض نایلون: اگرچه عرض رول استاندارد برای بسته بندی کالا 30 سانتی متر است. همچنین گزینه هایی در ابعاد 60 و 120 سانتی متری برای کسانی که به دنبال بسته بندی وسایل با اندازه بزرگ هستند وجود دارد.

اندازه های حباب: روکش های حباب دار با اندازه های مختلف حباب عرضه می‌شوند. حباب های کوچکتر به محافظت از اقلام در برابر خط و خش کمک می‌کنند، در حالی که حباب های بزرگتر برای جلوگیری از آسیب ناشی از ضربه موثرتر هستند.

مزایای حباب بند

مزایای پوشش حباب دار بی شمار است. هوای محبوس شده به گونه ای طراحی شده است که از کالاهای شما پشتیبانی کند و در هنگام حمل و نقل یا جابجایی اقلامی که ممکن است ظریف باشند، آرامش لازم را به شما بدهد. با قرار دادن پوشش حباب دار، می‌دانید که از آنها محافظت می‌شود و خطر شکستگی تا حد زیادی کاهش می‌یابد.

مزایای دیگر عبارتند از:

  • قابل استفاده مجدد: وقتی کار شما با روکش حبابدار تمام شد، لازم نیست آن را دور بیندازید. روکش حبابدار را می‌توان به طور مداوم مورد استفاده مجدد قرار داد مگر اینکه به طور قابل توجهی آسیب دیده باشد. تا زمانی که حباب ها دست نخورده هستند، می‌توانید بارها و بارها از آن برای محافظت از اقلام خود استفاده کنید.
  • سبک وزن است: روکش حباب دار از سبک ترین مواد بسته بندی در بازار است. لایه‌های پلاستیکی سبک که هوا را در بر می‌گیرد، آن را به یک ماده بسته‌ بندی فوق سبک تبدیل می‌کند که می‌تواند به جبران هزینه‌های حمل و نقل با کمک وزن کمتر برای حمل و نقل کمک کند.

در انتها پیشنهاد میکنیم برای خرید مستقیم از تولید کننده و بدون به واسطه به سایت https://hobabpadideh.com/ مراجعه کنید یا با شماره مستقیم 55753091-021 و 09122035148 در تماس باشید تا بهترین انتخاب برای خرید خود داشته باشید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید