`
شمانیوز
شما نیوز

رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن خبرداد:

ارز فی

اعلام اسامی برندگان جوایز قرعه کشی در سایت بانک مسکن

مهدی احمدی رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن از اعلام نتایج قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک مسکن در سایت این بانک خبر داد.

 

به گزارش شمانیوز ، مهدی احمدی رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن اعلام کرد: پس از برگزاری مراسم چهل و یکمین دوره قرعه کشی جوایز حسابهای قرض الحسنه پس انداز در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۷/۲۸با حضور عضو هیات مدیره بانک، هیات نظارت و کمیته اجرایی قرعه کشی بانک و همچنین مدیران امور و رؤسای ادارات کل مرکزی ،نتایج قرعه کشی هم اکنون در سایت بانک مسکن به آدرس www.bank-maskan.ir قابل مشاهده است.

وی با اعلام این مو ضوع گفت: مراجعه کنندگان به سایت بانک مسکن می توانند با وارد کردن یکی از گزینه های شماره حساب و کدملی خود از نتایج قرعه کشی مطلع شوند.


بیشتربخوانید:جزئیات تسهیلات حساب پس‌انداز مسکن جوانان


 

وی افزود:در این دوره از قرعه کشی، تمامی حساب هایی که از تاریخ ۹۹/۵/۱تا ۱۴۰۰/۴/۳۱ دارای مانده حداقل پانصد هزار ریال برای مدت 90 روز متوالی بوده و یا حداکثر تا تاریخ۱۴۰۰/۴/۳۱ با مبلغ حداقل پانصد هزار ریال افتتاح و مانده مذکور را برای مدت 90 روز متوالی حفظ و در تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۸نیز مفتوح و دارای حداقل پانصد هزار ریال مانده بوده اند، در قرعه کشی شرکت داده شده اند.

منبع:پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا

 


 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied