`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی/

ارز فی

آگهی ترحیم تنها راه برای همدردی در روزهای کرونایی

شاید هنگامی که در مورد آگهی ترحیم صحبت می کنیم، بسیاری از افراد با خود فکر کنند که تنها راهی که می توان این آگهی را تهیه کرد، مراجعه حضوری به شرکت ها و مراکز طراح آگهی و بنر است. اما حقیقت آن است که امروزه دیگر پاویسا کار را برای تمام افراد راحت کرده است. پاویسا با ارائه نسل جدیدی از کارت ویزیت لایه باز کار مردم را بسیار اسانتر از قبل کرده است و لزوم مراجعه به مراکز مختلف به صورت حضوری را از بین برده است.

از آنجایی که بیماری کرونا یکی از سخت ترین بیماری های همه گیری محسوب می شود که امروزه بسیاری از مردم جهان با آن سروکار دارند، باید نکات بهداشتی و مسائل مهمی را برای قطع زنجیره این بیماری خطرناک رعایت کرد. یکی از اساسی ترین و مهمترین نکات آن است که در تجمعات و مکان های شلوغ رفت و آمد نکنیم. اکنون ممکن است این این سوال برای بسیاری از افراد پیش اید که بدون شرکت در مجامع شلوغ چگونه می توانیم با دیگران ارتباط برقرار کنیم و احساس همدردی خود را در مواقعی مانند فوت اقوام بیان کنیم؟

در پاسخ به این سوال ما می توانیم پاویسا را به شما معرفی کنیم. شما می توانید به کمک خدمات کاربردی پاویسا، انواع آگهی ترحیم و بنر تسلیت پدر و دیگر اقوام خود را به افرادی متخصص و حرفه ای بسپارید. از آنجایی که گروه حرفه ای پاویسا دارای سالها تجربه در زمینه ارائه کارت ویزیت لایه باز است، به شما کمک می کند تا برای انتقال احساس همدردی خود در روزهای کرونایی از خدمات ویژه ای بهره مند شوید.

 

طراحی جدید و کاربردی بنر تسلیت پدر

6f2b62ae-72d7-4e87-8499-d0521aaad83e

اگر شما جز آن دسته از کسانی هستید که دوست دارید از خدمات نوین در مراسم های عزا و شادی و..... استفاده کنید؛ بهترین گزینه انتخابی برای شما گروه پاویسا است. با کمک گروه حرفه ای پاویسا شما میتوانید از انواع کارت ویزیت لایه باز، آگهی ترحیم، بنر تسلیت پدر و... در جهت ابراز احساسات خود و بیان همدردی استفاده کنید.

یکی از مهم ترین اعضای خانواده که برای تمامی افراد دارای اهمیت است و به شدت به آن توجه می شود، پدر است. پدر ستون یک خانواده محسوب می شود و در نبود ان احساس دلتنگی و غم شدیدی برای فرزندان و همسر او بوجود می آید؛ به همین خاطر نیز برای انتخاب بنر تسلیت پدر باید بسیار دقت و توجه داشت. شما میتوانید از طرح های لایه باز برای انتخاب یک بنر مناسب استفاده نمایید.

از آنجایی که طرح های لایه باز جز طرح های جدید و پر طرفدار می باشند که بسیار کاربردی نیز به حساب می آیند به شما توصیه می کنیم که برای بنر تسلیت پدر از ان استفاده کنید. طرح های لایه باز این امکان را به شما می دهند که انتخاب گسترده ای برای طرح بنر تسلیت، آگهی ترحیم داشته باشید. به بیانی بهتر می توان گفت که در طرح های لایه باز می توان از فونت، رنگ، تایپو گرافی های مختلفی استفاده کرد.

از دیگر مزایای طرح لایه باز آن است که پس از تحویل سفارش خود شما می توانید هر تغییری را که دوست دارید به راحتی در ان ایجاد کنید و حتی کاربرد آن را نیز تغییر دهید و برای مراسم و موارد مختلف دیگری از آن استفاده کنید. به طور خلاصه میتوان گفت که طرح های لایه باز در مقایسه با کاربردی که دارند، قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای دارند.

 

برای سفارش آگهی ترحیم و کارت ویزیت لایه باز به کجا مراجعه کنیم؟

bdfe39d7-6290-402a-8ecc-435041f550f8

امروزه دیگر کمتر کسی به سراغ سفارش حضوری آگهی ترحیم و بنر تسلیت می رود؛ چراکه با استفاده از سفارش گذاری اینترنتی کارها با سرعت بیشتری پیش می رود و کیفیت انان نیز بسیار بیشتر است. از طرفی دیگر با ورود بیماری کرونا بیشتر افراد ترجیح می دهند از روش های غیر حضوری برای رفع نیازهای خود استفاده کنند.

همانطور که اشاره کردیم کارت ویزیت لایه باز که در فایل PSD آماده میشود دارای مزایای بسیار زیادی است و با کمک برنامه های نوینی مانند فتوشاپ تهیه می شود؛ بنابراین کاملا طبیعی است که افراد  دوست داشته باشند تا طراحی انن را به افراد با تجربه و متخصص بسپارند. گروه پاویسا آماده خدمت رسانی به عموم مردم می باشد و شما می توانید با مراجعه به سایت پاویسا با نمونه های مختلف کار آنان آشنا شوید تا راحتتر بتوانید تصمیم گیری کنید.

مسلما هنگامی که در  مورد تهیه آگهی ترحیم، بنر تسلیت پدر، کارت ویزیت لایه باز صحبت می کنیم، بسیاری از افراد کنجکاو می شوند که بدانند برای سفارش گذاری چنین مواردی باید به کجا مراجعه کنند تا کار آنها به بهترین نحو ممکن انجام شود و سریعا به دست آنها برسد. در چنین مواردی ما می توانیم گروه متخصص و باتجربه پاویسا را به شما معرفی کنیم. این گروه حرفه ای و متخصص بیش از یک دهه در این عرصه فعالیت کرده است و به خوبی از انتظارات شما آگاهی دارد و سفارشات شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کیفیت بسیار بالا تحویل می دهد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied