`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی/

ارز فی

موفقیت در سرمایه گذاری و کسب درآمد به کمک 3 روش روز دنیا

آموزش همواره یکی از رکن های اساسی موفقیت در هر زمینه ای محسوب می شود. آموزش اگر خوب و درست نباشد یا اصلا وجود نداشته باشد عملا نمی توان انتظار موفقیت در آن زمینه را داشت. به طور مثال در ایران در حوزه فرهنگی معمولا آموزش های درستی وجود ندارد. اما همه ما انتظار داریم که جامعه مملو از انسان های با فرهنگ و جامعه دوست باشد. بنابراین رابطه بین آموزش و موفقیت یک رابطه عمومی و غیر قابل انکار است. این موضوعی است که در آموزش بیت کوین و به طور کلی بازارهای سرمایه ای مانند بازار ارز دیجیتال نیز صادق است.

پس تا اینجای کار کاملا مشخص است که ما به جنبه های مختلفی از آموزش بیت کوین مانند آموزش مدیریت پرتفوی یا دوره پرایس اکشن و ... نیاز داریم. اما سوال اصلی این است که کدام یک از این دوره ها می تواند بهترین کارایی را برای ما داشته باشد؟ یا بهتر بگوییم چه نوع آموزش بیت کوین و یا ارز دیجیتالی می تواند برای ما کارایی داشته باشد و ما با چه شاخص هایی می توانیم این آموزش ها را پیدا کنیم؟

در واقع مسئله اصلی که وجود دارد این است که عملا در دنیای اینترنت شاید ده ها هزار آموزش به زبان های مختلف وجود داشته باشد که 90 درصد آن ها  معتقدند تنها راه آموزش بیت کوین و سود در این بازار، آموزش خودشان است! پس ما قبل از این که بخواهیم سراغ آموزش بیت کوین یا آموزش مدیریت پرتفوی برویم، عملا نیاز داریم که آموزش پیدا کردن بهترین پکیج و دوره آموزشی را ببینیم. به عبارت ساده تر همه ما به خوبی می دانیم که برای موفقیت در دنیای ارزهای دیجیتال و بازارهای سرمایه ای استفاده از دوره پرایس اکشن می تواند کاملا مناسب باشد. اما سوال این است که از کدام دوره پرایس اکشن استفاده کنیم؟ در ادامه به واسطه سه فاکتور و روش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه سراغ بهترین دوره های آموزشی بروید.

آموزش مدیریت پرتفوی و توجه به مبانی

یکی از تفاوت های بهترین دوره های آموزشی با آن دست از دوره های عمومی و نه چندان مناسب، توجه به مبانی اقتصادی است. به عبارت ساده تر در بهترین دوره آموزش ارز دیجیتال باید به شما تفکر اقتصادی آموزش داده شود. صرف این که شما بخواهید با چند ابزار و روش تحلیل و .. آشنا شوید، عملا نمی توانید موفقیت را لمس کنید.

چشم های خودتان را باز کنید. هر کدام از این آموزش های تحلیلی و مبتنی بر اندیکاتور و تحلیل های تکنیکالی به صورت رایگان و پولی فضای اینترنت را پر کرده اند و اتفاقا بسیاری از مخاطبان از این دست آموزش ها استفاده می کنند. اما مسئله ای که وجود دارد این است که اگر این آموزش ها به تنهایی کاربرد دارند بنابراین باید امروز بسیاری از کسانی که از این نوع آموزش ها استفاده می کنند که تعدادشان کم هم نیست، احتمالا امروز تبدیل به وارن بافت شده باشند! اما واقعیت چیز دیگری است.

دوره بیت کوین شکارروند

این روش آموزشی درست مانند این است که یک فرد بخواهد برنامه نویس شود، اما تنها سراغ یادگیری کد نویسی می رود. در حالی که اساسی ترین و مهمترین فاکتور یک برنامه نویس، یادگیری الگوریتم و مفهوم آن است. یک برنامه نویس باید بداند که از کجا حرکت کند و به کجا برسد. این همان چیزی است که در دنیای اقتصادی و سرمایه گذاری وجود دارد. از یک دوره آموزش بیت کوین و یا به طور کلی از یک دوره آموزش بازارهای اقتصادی این انتظار می رود که در اصل بنیاد و تفکر اقتصادی را منتقل کند. این آموزش باید بتواند مدیریت پرتفوی را آموزش دهد. این ویژگی نیست که شما بتوانید در هر آموزشی آن را پیدا کنید!

دوره پرایس اکشن یا دوره اندیکاتور خوانی!

پرایس اکشن همچون دوره تابلوخوانی یک نوع استراتژی در بازار سرمایه محسوب می شود. کافی است نام این دوره را در گوگل جست و جو کنید. ده ها مدرس و شرکت و آموزشگاه مختلف مدعی تدریس بهترین دوره پرایس اکشن هستند. اما مسئله ای که وجود دارد این است که بسیاری از این دوره هایی که برگزار می شود عملا چیزی شبیه به دوره اندیکاتور خوانی است!

به عبارت ساده تر در بسیاری از این دوره ها اصلا به مفهوم استراتژی توجهی نمی شود. در حالی که استراتژی یعنی داشتن نقطه شروع و پایان! همانطور که می بینید این مفهوم کاملا زنجیر وار و پیوسته به مفهوم قبلی که بیان کردیم وابسته است. آن چیزی که شما باید در دوره پرایس اکشن بیاموزید تفکر اقتصادی و داشتن تفکر استراتژی درست است. وقتی شما استراتژی پرایس اکشن را بیاموزید عملا می توانید آن را برای خود تغییر دهید و بر اساس نیاز خود با آن برخورد کنید. اما متاسفانه بسیاری از دوره های پرایس اکشن از این مسئله غافل هستند و توجهی به آن ندارند.

آموزش بیت کوین و مسئله ای به نام ریسک

فاکتور مهم دیگر در پیدا کردن بهترین دوره های آموزشی این است که ببینید در کدام یک از این دوره ها از ریسک سخن گفته شده است. شما مادامی که با مفهوم ریسک به درستی آشنا نشده باشید و ندانید که ریسک چه کاربرد و کارایی دارد عملا بازار های اقتصادی حکم قمارخانه برای شما دارد. ریسک می تواند سود شما را مشخص کند و نوع حرکت و استراتژی شما را تعیین کند علاوه بر این نکته باید از بهترین صرافی ارز دیجیتال برای شروع کار خود نیز استفاده نمایید تا میزان ضرر خود را به کمترین حد برسانید.

دوره پرایس اکشن

با توجه به این سه فاکتور گفته شده عملا بسیاری از آموزش ها خط می خورند و این می تواند انتخاب را برای ما ساده تر کند. با توجه به این فیلترها، دوره های آموزش شکار روند یکی از معدود آموزش هایی بود که توانست در هر سه مورد نمره قابل قبولی بگیرد. در واقع در این نوع آموزش ها توجه به تفکر و استراتژی اقتصادی وجود دارد و نگاه صرف و توخالی به اندیکاتورها و شاخص ها از بین رفته است. از این رو به نظر می رسد این دوره های آموزشی می تواند انتخاب مناسبی برای بسیاری از فعالان اقتصادی و سرمایه ای و همچنین برای تازه واردان این حوزه باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied