`
شمانیوز
شما نیوز
ارز فی

55 روز تا برگزاری رویداد بزرگ فناوری های مالی ایران

12 بانک به همراه هلدینگ های فناوری خود تاکنون برای حضور در هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران اعلام آمادگی کرده اند و امیدواریم علاقه مندان این فرصت را از دست ندهند.

به گزارش شمانیوز: با توجه به سیاست های توسعه ای و فرهنگ سازی مرکز فابا درخصوص فناورهای مرتبط با صنعت بانکداری و نظام پرداخت الکترونیک، هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران 21 و 22 دی‌ماه در مجموعه‌ای از امکانات فاخر هتل لاله و مرکز آفرینش‌های کانون برگزار می‌شود.

پیش از برگزاری این نمایشگاه، برنامه‌ بخش های 10 گانه این رویداد بزرگ فناوری‌های مالی ۲۲ مهرماه امسال با حضور بیش از ۱۲۰ نفر از مدیران ارشد نظام بانکی کشور و با سخنرانی دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و دکتر صالح آبادی رییس کل بانک مرکزی به صورت رسمی رونمایی شد و بر حضور بانک ها و شرکت های فعال در حوزه فناوری های مالی در این نمایشگاه تاکید شد.

شاید نکته قابل تامل این باشد که تعداد زیادی از مخاطبان و علاقمندان این نمایشگاه و رویداد مذکور، جوانان و صاحبان ایده و فکر در قالب استارت آپ ها هستند؛ به همین منظور بیش از 34 تیم استارتاپی مراحل ثبت‌نام خود را برای حضور در جشنواره نوآوری و استارتاپی انجام داده‌اند. اگر شما هم ایده و ابزاری برای معرفی به این صنعت داشته و یا خواهان آشنایی با آخرین افکار و استارت آپ های نظام پرداخت الکترونیک هستید؛ برای ثبت‌نام به سایت www.fabatech.ir مراجعه کنید.

هفتمین تراکنش ایران تنها به آینده فکر نمی کند؛ از تجربیات گذشته نیز بهره می برد و قدردان حضور پیشکسوتان است، به طوری تاکنون 43 رزومه از سوی فعالان بانکداری و پرداخت برای نامزدی افراد در جشنواره چهره‌های ماندگار وصول شده که می توانید برای آشنایی بیشتر به صفحه اینترنتی  https://itefaba.com/#ssmtd بروید.

قطعا این صنعت دلسوزان و صاحبان اندیشه ای دارد که توانسته در جایگاه امروزه خود قرار گیرد؛ بنابراین یکی دیگر از برنامه های تراکنش هفتم گسترس فضای تبادل آراء و گفتمان است  و تا کنون نیز 50 نفر از 60 نفر از مدیران و متخصصان برای حضور در کمیته علمی و راهبردی این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند که برای آشنایی با این افراد https://itefaba.com/#ssmtd مراجعه کنید.

یادآور می شود؛ هم اکنون بیش از 50 درصد ظرفیت نمایشگاهی توسط شرکت‌های فعال حوزه فناوری‌های مالی رزرو شده است.

این دایره تبادل نظر محدود به لایه ارشد مدیران نبوده و برگزاری نشست هایی نیز پیش بینی شده تا ارتباطات و گفتمان علاقمندان بیشتر و صمیمانه تر باشد. تاکنون نیز 5 نشست از 8 نشست تخصصی Transaction توسط بانک‌ها و شرکت‌ها به عنوان اسپانسر نهایی شده  که برای حضور و یا اشنایی با سرفصل این نشست ها بر آدرس https://itaba.com/#ssm کلیک کنید.

بر همگان آشکار است که اکوسیستم صنعت بانکداری در حال مرزشکنی روز افزون بوده و اعضای آن هر روز بیش از قبل می شود بنابراین در رویداد مذکور، بخشی از صنعت بیمه، اپراتورهای مخابراتی و بازار سرمایه و بورس حضور دارند که، بستر تعامل همه جانبه اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری را غنی تر و کار آمد سازند

از آنجایی که مخاطبان این نمایشگاه اقشار و علاقمندان گوناگون در سطوح مختلف علمی هستند؛ لازم دیده شده تا کارگاه های معرفی، آموزشی از مراحل ابتدایی تا پیشرفته مرتبط با محصولات، تکنولوژی ساختار، اهداف، راهبرد و… برپا شود. این مرکز 20 کارگاه معرفی محصول را پیش بینی کرده و تا به  امروز 22 کارگاه تعیین موضوع  و به مخاطبان اختصاص یافته که درصورت خواهان کارگاه برای معرفی محصول  می توانید به آدرس https://itefaba.com/#ssmtd بروید.

بر همگان آشکار است که اکوسیستم صنعت بانکداری در حال مرزشکنی روز افزون بوده و اعضای آن هر روز بیش از قبل می شود بنابراین در رویداد مذکور، بخشی از صنعت بیمه، اپراتورهای مخابراتی و بازار سرمایه و بورس حضور دارند که، بستر تعامل همه جانبه اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری را غنی تر و کار آمد سازند.

تغییر چگونگی رفع نیاز و ابزارها باعث شده صنعت نظام پرداخت الکترونیک و فناورهای مالی از دایره بانک به عموم مردم هم نفوذ کند، به طوری که با پخش آنلاین کنفرانس خبری تراکنش هفتم  در  ۱۹ آبان، بیش از 12 هزار نفر به طور همزمان آن را مشاهده کردند. اگر دی این کنفرانس حضور نداشته اید می توانید فیلم آن را اینجا  https://fabanews.com/?p=22604 ببینید.

 شایان ذکر است، به دلیل استقبال  قابل تامل عموم، برپایی این نشست ها ادامه خواهد داشت و تاکنون 5 نشست از سلسله نشست‌های قبل از نمایشگاه نیز هر هفته چهارشنبه‌ها برگزار شده که لینک این نشست‌ها در آدرس اینترنتی  https://fabanews.com/?cat=3351 قابل مشاهد است.

 نمایشگاه تراکنش ایران یک رویداد تخصصی B2B و B2G است و مختص اکوسیستم صنایع مالی، بانکی،پرداخت و فناوری به شمار می رود که علاقمندان می توانند  برای  کسب اطلاع از چگونگی برگزاری شش دوره گذشته و برنامه‌های امسال این لینک را https://itefaba.com/#fabavideos ملاحظه فرمایند.

تراکنش هفتم مختص به ایام برگزاری نمایشگاه نبوده و اخبار روزانه صنعت مربوطه و  این رویداد، از طریق  گفتگو، گزارش، خبر، تحلیل کارشناسان، مدیران  در سایت خبری فابانیوز به ادرس  www.fabanews.com منتشر و منعکس می شود و اگر هم مایل به حضور، مشارکت و انعکاس نظر خود هستید، با مرکز فابا تماس بگیرید(۴۳۳۴۷ داخلی ۳۰۵ و ۳۰۴)

یادآور می شود؛ با توجه به استقبال گسترده، قابل پیش‌بینی است، همه ظرفیت‌های بخش‌های  10 گانه Transaction تا نیمه آذرماه تکمیل شود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied