`
شمانیوز
شما نیوز

سخنگوی شورای کلانشهر مشهد:

بانک شهر همراه مورد اعتماد مدیریت شهری است

سخنگوی شورای کلانشهر مشهد با اشاره به افزایش ارتباطات و تعاملات میان بانک شهر و مدیریت شهری این کلانشهر، گفت: اعتقاد راسخ داریم که هیچ بانکی به اندازه بانک شهر نمی تواند خود را با مدیریت شهری هماهنگ کرده و در حساس ترین لحظات در کنار آن بماند.

بانک شهر همراه مورد اعتماد مدیریت شهری است

به گزارش شمانیوز ، موسی الرضا حاجی بگلو تاکید کرد: اشراف کامل مدیران بانک به حوزه مدیریت شهری، عامل اصلی پیشرفت پروژه های بزرگ در حوزه های عمرانی، حمل و نقل و فرهنگی بوده است.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه گذاری شورای شهر مشهد با تاکید بر اینکه بانک شهر همراه مورد اعتماد مدیریت شهری است، گفت: حضور پررنگ و نگاه تخصصی بانک به مسائل شهری، باعث رفع مشکلات و معضلات شهرها طی سال های اخیر شده است.

حاجی بگلو عنوان کرد: بخشی از مسئولیت سازمانی بانک شهرکمک و حمایت از توسعه شهرهاست؛ اما امروز شاهد هستیم که مدیران بانک فراتر از ماموریت ها و وظایف خود گام های بلندی برداشته اند و تنها به حمایت از پروژه های مدیریت شهری اکتفا نکرده و به صورت چشمگیری در کنار تولیدکنندگان و فعالان بخش خصوصی نیز حضور پیدا کرده اند.


بیشتربخوانید:پرداخت بیش از 70 هزار فقره تسهیلات به مشتریان


 

رئیس ششمین دوره شورای اسلامی شهرستان مشهد با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری میان شهرداری مشهد و بانک شهر، ادامه داد: تسویه حساب بدهی پیمانکاران، طراحی پروژه های جدید عمرانی، تسویه بخشی از اوراق مشارکت دریافتی، ارائه تسهیلات به پرسنل شهرداری مشهد و استفاده از ظرفیت ضمانت های بانک در جهت دریافت تسهیلات از بانک های دیگر از مهم ترین بخش های این تفاهم نامه است.

حاجی بگلو در پایان، مهم ترین دغدغه شهرداری مشهد را تامین منابع مالی عنوان کرد و افزود: همه مدیران شهری به این موضوع واقف هستند که منابع مالی تا چه میزان می تواند چالش های موجود را از پیش روی بردارد.

منبع: روابط عمومی بانک شهر

 


 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied