`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی/

انواع نیم بوت مردانه موجود در بازار

در این مقاله اطلاعاتی در زمینه انواع نیم بوت مردانه در اختیار خوانندگان قرار می دهیم تا با این موارد و اطلاعات بتوانند بهترین نیم بوت را خریداری نموده و با انواع لباس های خود آن ها را بپوشند. در انتهای این مقاله نیز مواردی که در زمان خرید این نوع از کفش مردانه مهم است را بیان می کنیم.

انواع نیم بوت مردانه موجود در بازار

نیم بوت مردانه از انواع کفش مردانه است که یک آقا باید یک عدد از آن را حتما در کمد خود داشته باشد و برای فصل زمستان و پاییز از آن استفاده نماید. کفش از اکسسوری های مهمی است که باید موارد بسیاری را در زمینه ست نمودن آن رعایت نمایید، چرا که اگر تنها یک نکته از موارد در این زمینه رعایت نگردد استایل و نوع پوشش شما قطعا به حالت استاندارد شباهت نخواهد داشت و زیبایی از استایل و نوع پوشش شما گرفته خواهد شد. از انواع کفش مردانه می توانیم به نمونه هایی مانند کفش، کتانی، بوت، نیم بوت و... اشاره نماییم. قطعا در هر فصل و مکانی خاص می توانید نمونه هایی از این محصولات را مورد استفاده قرار دهید و زیبایی بسیاری را به استایل خود هدیه نمایید. نیم بوت مردانه امروزه با فرا رسیدن فصل پاییز بسیار مورد استفاده عموم قرار خواهند گرفت و می توانید نیم بوت مردانه را برای عزیزانتان که در این فصل مناسب خاصی به آنان مرتبط است خریداری نمایید. در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی جامع و کامل در این زمینه را در اختیار خوانندگان و خریداران قرار دهیم تا با این اطلاعات بتوانند بهترین و عالی ترین محصول ممکن را خریداری نمایند.

نیم بوت مردانه چیست؟

کفش مردانه در دنیای مد امروزه دارای تنوع بسیار و بیشماری است از انواع صندل ها تا انواع کفش ها با جنس های مختلف گرفته تا انواع کفش های زمستانه همگی در دسته کفش مردانه قرار خواهند گرفت. یکی از پر مخاطب ترین و زیباترین کفش های مورد استفاده آقایان این روز ها نیم بوت مردانه است. با فرا رسیدن فصل زمستان و پاییز و بارش برف و باران این انتخاب می تواند یکی از بهترین انتخاب ها و گزینه های موجود باشد. نیم بوت مردانه دارای اندازه ای متفاوت است و معمولا ساق آن تا نقطه بالایی قوزک پا کشیده می شود. طول ساق موجود در نیم بوت باید به همین اندازه باشد و معمولا این محصول را می توانیم در جنس های متفاوتی مشاهده نماییم. اگر ساق کفش خریداری شده از قوزک پا بلند تر باشد دیگر به آن نیم بوت نخواهیم گفت. در ادامه به تفاوت های بوت و نیم بوت مردانه بیشتر خواهیم پرداخت و موارد مهمی را در این زمینه ذکر خواهیم نمود.

تفاوت نیم بوت مردانه و بوت در چیست؟

بسیاری بر این باورند که بوت و نیم بوت مردانه با یکدیگر تفاوتی ندارند، این در حالی است که این دو محصول از گروه کفش مردانه دارای تفاوت های بسیار و بیشماری هستند. برای مثال اندازه ساق کفش در نیم بوت مردانه معمولا تا روی قوزک و یا بالای قوزک پا کشیده می شود، این در حالی است که بوت ها معمولا کمی بالاتر از قوزک را می پوشاند و ارتفاع بیشتری را دارا هستند. معمولا نیم بوت ها ترند پاییزی هستند اما بوت مردانه ترند زمستانه هستند. در نظر داشته باشید تنها مورد تفاوت نیم بوت و بوت به این نکته بسنده نمی کند و مواردی دیگر را نیز درگیر خواهد نمود. کفه بوت و نیم بوت با یکدیگر متفاوت هستند چرا که کفه بوت برای روز های برفی و نیم بوت برای روز های بارانی تهیه می شود. بسیاری بر این باورند که نیم بوت خود نوعی از بوت های موجود در مغازه کفش فروشی مردانه است.

a8ade509-ed07-4d40-89d6-631edad85f99

انواع نیم بوت مردانه موجود در بازار

نیم بوت های موجود در بازار دارای انواع و اقسام متفاوت و مختلفی می باشند، که هر فرد می تواند با توجه به نوع لباس های خود و سلیقه شخصی خود انواع آن ها را تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهد. از انواع بوت های موجود می توانیم نمونه های زیر را اشاره نماییم.

  1. نیم بوت کار: همانطور که از نام آن پیداست معمولا برای کار از این نوع نیم بوت استفاده میشود، در قسمت جلویی این نیم بوت مردانه فلزی تعبیه شده است تا قدرت نیم بوت را افزایش دهد.
  2. بوت چلسی: این بوت مردانه به عنوان نرم ترین و منعطف ترین نیم بوت های موجود شناخته می شود و معمولا نوع کلاسیک نیم بوت مردانه است.
  3. نیم بوت مردانه کویر یا چوکاس: این نوع نیم بوت به عنوان نیم بوت چرم اما شبه جیر معرفی می شود و معمولا دارای انواع بوت های بندی و کشی می باشند. 
  4. نیم بوت کپ تویی: این نوع از نیم بوت ها دارای ظاهری سخت و خشک هستند و معمولا به شکل های ساده ای ساخته می شود.
  5. نیم بوت هشت ترک: این نوع بوت ها به عنوان رسمی ترین و کلاسیک ترین بوت های موجود هستند. شما می توانید این بوت ها و نیم بوت ها را با کت و شلوار ست نمایید.

با توجه به انواع مختلف موجود از این محصول می توانید با مدل های مختلف لباس هایی که آنها را در کمد خود موجود دارید ست نمایید و مورد استفاده قرار دهید.

22a26555-44f3-458f-abbe-3c81d73f9f69

نحوه ست نمودن نیم بوت مردانه با لباس ها

شما باید بسیاری از موارد مختلف را مانند کیف، کمربند و ... با نیم بوت مردانه خود ست نمایید. ست نمودن آن ها یعنی رنگ و جنس آن ها با یک دیگر یکی باشد و هارمونی داشته باشد. در این حالت نمای کلی از استایل و پوشش شما بسیار زیبا خواهد شد. در نظر داشته باشید که بهتر است با لباس های رسمی مانند کت و شلوار، پیراهن مردانه از نیم بوت مردانه رسمی تر استفاده نمایید، در این حالت نمونه چرم می تواند انتخاب مناسبی باشد. برای مراسم های خودمانی تر و پوشش اسپرت می توانید از نیم بوت مردانه اسپرت تری استفاده نمایید. با توجه به این موارد قطعا می توانید بهترین استایل موجود را برای خود طراحی نمایید.

در زمان خرید نیم بوت مردانه باید به چه مواردی دقت نمود؟

  1. جنس کفه و جنس رویه نیم بوت مردانه باید دارای کیفیت بالایی باشد.
  2. سایز کفش باید با اندازه پای شما همخوانی داشته باشد.
  3. کفش باید دارای کفه استاندارد و طبی باشد تا به پا آسیبی نزند.
  4. قیمت کفش باید مقرون به صرفه باشد.
  5. باید دارای دوخت و چسب کاری مطمئن باشد و به سرعت از یکدیگر باز نشود.

با توجه به موارد فوق می توانید نیم بوت مردانه عالی و با کیفیتی را تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied