`
شمانیوز
شما نیوز

ملکه جراحی زیبایی؛

این دختر، بت جراحی پلاستیک است!

دختر ژاپنی که به عنوان بت جراحی پلاستیک در ژاپن شناخته می‌شود تاکنون ۱۰۰۰۰۰ دلار برای عمل‌های زیبایی هزینه کرده است.

این دختر، بت جراحی پلاستیک است!

تودوروکی، یک زن ژاپنی ۳۰ ساله که به عنوان بت جراحی پلاستیک ژاپن شناخته می‌شود، در دهه گذشته بیش از ۱۳ میلیون ین برای جراحی پلاستیک هزینه کرده است.

تودوروکی که یک وبلاگ نویس است نه تنها بر موضوعی تمرکز کرده که هنوز در کشورش تابو محسوب می‌شود، بلکه خودش ده‌ها بار زیر تیغ جراحی رفته است.

او از زمانی که ۱۸ ساله شد ده‌ها عمل جراحی پلاستیک انجام داده است و همیشه در مورد نتایج آن حتی اگر تجربه‌ای ناخوشایند بوده صحبت می‌کند. به عنوان مثال، اگرچه او ادعا می‌کند که تاکنون از انجام جراحی پلاستیک خود پشیمان نیست، این واقعیت را کتمان نمی‌کند که یک عمل به بی حسی لب بالایی اش منجر شده است.

ژاپن

تودوروکی چان برای اولین بار زمانی که در دبیرستان مشغول تحصیل بود تمایل پیدا کرد که جراحی پلاستیک انجام دهد. این تصمیم بدین خاطر بود که همکلاسی هایش بخاطر ظاهر تودوروکی، او را زشت خطاب کرده و مورد تمسخر و آزار قرار می‌دادند.

 این زن ۳۰ ساله می‌گوید در حالی که بیشتر مردم برای جذاب‌تر شدن به جراحی پلاستیک روی می‌آورند، او این کار را برای اینکه خود را عادی جلوه دهد و در نهایت خودش را دوست داشته باشد انجام داده است.

این دختر جاون، پس از متقاعد کردن والدینش برای امضای رضایت نامه، اولین عمل جراحی پلاستیک خود را در ۱۸ سالگی انجام داد. او می‌خواست جراحی پلک دوبل انجام دهد، و در حالی که خانواده‌اش در ابتدا موافق نبودند، سرانجام راضی شدند. او ادعا می‌کند که بیش از ۱۳.۵ میلیون ین (۹۸۰۰۰ دلار) برای جراحی پلاستیک هزینه کرده است.

تودوروکی چان با داشتن ۴۰۶۰۰۰ مشترک در یوتیوب، یکی از محبوب‌ترین تأثیرگذاران جراحی پلاستیک ژاپن است. اگرچه جراحی پلاستیک هنوز به طور گسترده در کشورش مورد بی مهری قرار می‌گیرد، اما این زن ۳۰ ساله معتقد است که مانند کره جنوبی روزی "فرهنگ جراحی پلاستیک" در ژاپن نیز جا خواهد افتاد.

تودوروکی چان در مصاحبه‌ای با مجله Oricon گفت: «برای من، جراحی پلاستیک یک راهکار برای پذیرش خودم بود. من اطمینان پیدا کردم که دارم به حالت عادی نزدیک می‌شوم. اما همه چیز با جراحی پلاستیک خوب پیش نمی‌رود. من شکست‌هایی را تجربه کرده ام و فکر می‌کنم صحبت آشکار در مورد جراحی پلاستیک بسیار مهم است.»

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها