`
شمانیوز
شما نیوز

نجات کودک از حمله مار کبرا توسط مادرش+ فیلم

مادر فداکار با واکنش به موقع مانع حمله مار کبرا به فرزند خردسالش شد.

نجات کودک از حمله مار کبرا توسط مادرش+ فیلم

" سوسانتا ناندا "، مامور جنگلبانی هند ویدئویی دلهره آور از لحظه رویارویی یک کودک و مادرش با یک مار در بیرون از خانه شان را در صفحه توئیتر خود منتشر کرد. بنا به گزارش رسانه های محلی، این مادر که نامش اعلام نشده با عکس العمل سریع و مناسب خود موفق شد تا در آخرین لحظه جان فرزندش را از حمله مار نجات دهد. این واکنش استثنایی این با تمجید کاربران از وی همراه بود.

در ویدئویی منتشر شده توسط سوسانتا مادر و کودک در حین خروج از ساختمان از حضور ماری که در پایین پله ها روی زمین می خزد بی خبر هستند. در حالی که آنها قصد پایین رفتن از پله ها را دارند ناگهان در وضعیتی خطرناک با مار روبه رو می شوند. این ویدئو نشان می دهد مار سر خود را بالا گرفته و در وضعیت حمله به کودک قرار می گیرد. مادر که متوجه آماده بودن مار برای حمله شده سریع فرزند خود را گرفته و او را فورا از مقابل این خزنده دور می کند.

سوسانتا با انتشار این ویدئو در شرح آن نوشت: « در هنگام باران موسمی مراقب (حمله) مار ها باشید. این ویدئو از ماندیا ایالت کارناتاکا ترسناک است. آفرین به شهامت این مادر. هنگامی که باران می بارد، لانه مارها پر از آّ شده و مارها به دنبال پناهگاه می گردند. زمانی که آنها را دیدید خونسردی خود را حفظ کنید تا افراد حرفه ای (مارگیر) برای کمک برسند.»

این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۳۵۹۰۰ بیننده داشته است. کاربران که از دیدن این ویدئو شوکه شده بودند در کامنت هایی (شهامت) این زن را در نجات جان فرزندش مورد تمجید قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: « مادر همیشه برای فرزندانش می جنگد.» کاربر دیگر نوشت: « وای، واکنش سریع این زن موجب نجات فرزندش شد.»/باشگاه خبرنگاران


آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها