`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی/

آنچه باید تولید کنندگان درباره دستگاه بسته‌بندی حبوبات بدانند

چگونه باید بهترین دستگاه بسته‌بندی حبوبات را بشناسیم؟ شناخت بهترین دستگاه بسته‌بندی حبوبات موجود در بازار یکی از چالش‌های تولیدکنندگان مواد غذایی بسته‌بندی‌شده است.

خرید دستگاه بسته‌بندی حبوبات نیاز به شناخت بالا در نوع و کارایی این ماشین‌آلات دارد. ازاین‌رو نیاز است که در قبل از اقدام به خرید استعلام درستی از قیمت دستگاه بسته‌بندی حبوبات صنعتی داشت.

مشاورین شرکت بهفر ماشین اطلس البرز با بالاترین کیفیت مشاوره در خرید هر نوع ماشین بسته‌بندی مواد غذایی و شیمیایی در خدمت خریداران عزیز هستند تا بهترین و به‌صرفه‌ترین انتخاب را داشته باشید.

در این مطلب انواع دستگاه بسته‌بندی آجیل و خشکبار و حبوبات صنعتی را همراه با شماره‌های مشاوره خرید معرفی خواهیم کرد...

چه نوع دستگاه بسته‌بندی حبوبات را باید انتخاب کنم؟

جواب به این سؤال دقیقاً به نیاز مشتری بازمی‌گردد. آیا شما به دنبال به‌روزترین دستگاه‌های بسته‌بندی ادویه هستید؟ یا محصول شما دانه‌بندی بوده و نیاز به ماشین‌آلات مخصوص محصولات گرانولی دارید؟

 آیا به دنبال مدرن‌ترین نوع بسته‌بندی موجود در بازار هستید یا یک دستگاه بسته‌بندی آجیل و خشکبار ساده هم کار شمارا راه میندازد؟

انواع دستگاه بسته‌بندی حبوبات به‌صرفه

در میان ماشین‌آلات بسته‌بندی بهفر ماشین اطلس البرز نمونه‌ای از دستگاه‌های بسته‌بندی طراحی و تولید می‌شوند که به ماشین‌آلات بسته‌بندی بالشتی پاکتی مشهور هستند.

این ماشین‌آلات انواع حبوبات و غلات و آجیل و خشکبار را در بسته‌بندی‌های مرسوم و پرکاربرد بازار و در اوزان متفاوت بسته‌بندی می‌کنند.

دستگاه بسته‌بندی حبوبات و خشکبار بالشتی پاکتی سال‌هاست که در بازار ایران و توسط متخصصان ایرانی طراحی و تولیدشده و مدت‌هاست که امتحان خود را پس داده‌اند.

 پس اگر به دنبال ماشین‌آلات بسته‌بندی مقرون‌به‌صرفه هستید بهترین گزینه می‌تواند نمونه‌های بالشتی و پاکتی باشد.

انواع دستگاه بسته‌بندی آجیل و خشکبار بالشتی پاکتی

1-دستگاه بسته‌بندی 2 توزین

این نمونه ماشین‌آلات کوچک‌ترین دستگاه بسته‌بندی مواد غذایی و شیمیایی این مجموعه است که در دو مدل پنوماتیک و مکانیک طراحی تولید می‌شود. این ماشین بسته‌بندی مناسب مشاغل کوچک و کارگاهی است.

ازاین‌رو گزینه مناسبی برای کارآفرینان محسوب می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره خرید ما تماس بگیرید.

۰۲۶۳۴۷۲۵۲۲۱

۰۹۱۲۵۸۸۳۴۶۹

2-دستگاه بسته‌بندی 4 توزین

نمونه 4 توزین یکی از محبوب‌ترین ماشین‌آلات بسته‌بندی موجود در بازار است که به نسبت نمونه دو توزین سرعت بیشتری داشته و ازنظر ابعاد هم تفاوت چندانی با برادر کوچک‌تر خود ندارد.

 این دستگاه با دو کاپه وزن‌کشی بیشتر مناسب کارگاه‌های با تولید متوسط است .ماشین‌آلات بسته‌بندی حبوبات و خشکبار بالشتی قابلیت سفارشی‌سازی بر اساس برق تک فاز و یا 3 فاز را دارند.

 پس به‌هیچ‌عنوان نگران عدم وجود برق 3 فاز در محل تولیدی خود نباشید.

e6ad5034-78b6-4f32-bd66-20bfd27f9151

3-دستگاه بسته‌بندی 6 توزین

شرکت بهفر ماشین البرز به‌عنوان اولین تولیدکننده دستگاه بسته‌بندی 6 توزین در ایران شناخته‌شده است. این دستگاه سرعت وزن‌کشی بسیار خوبی داشته و مناسب کارگاه‌ها و کارخانه جات با سرعت تولید متوسط رو به بالا است.

4-دستگاه بسته‌بندی حبوبات 12 توزین

دستگاه بسته‌بندی 12 توزین موازی بهفر ماشین برای اولین بار در جهان تولیدشده و هیچ نمونه خارجی یا ایرانی ندارد. این دستگاه خصوصیات منحصربه‌فرد خود را دارد.

 به‌عنوان‌مثال مجهز به دو هوش مصنوعی است که با وجود ازکارافتادن یکی از این هوش‌های مصنوعی، می‌تواند با نیمی از ظرفیت خود عملیات بسته‌بندی را ادامه داده و از توقف خط تولید جلوگیری کند.

این دستگاه سرعت فوق‌العاده‌ای داشته و مناسب کارخانه جات بزرگ با تناژ تولید بالا است. کلیه ماشین‌آلات بسته‌بندی حبوبات بالشتی و پاکتی از نوع تمام‌خودکار هستند.

 

انواع دستگاه بسته‌بندی حبوبات مدرن

مجموعه بهفر ماشین اطلس البرز درزمینهٔ تولید مدرن‌ترین ماشین‌آلات بسته‌بندی حبوبات کاملاً پیشتاز بوده و چندین قدم از رقبای خود جلوتر است.

این شرکت اقدام به تولید انواع دستگاه بسته‌بندی حبوبات 4 طرف دوخت و 5 طرف دوخت کرده که مدرن‌ترین و مشتری‌پسندترین نوع بسته‌بندی محسوب می‌شود.

نوع و شکل بسته‌بندی درفروش تأثیر مستقیم دارد. ازاین‌رو این ماشین‌آلات مخصوص افرادی  است که علاقه‌مند به تولید محصولات با بسته‌بندی زیبا و خوش فروش هستند.

در ادامه انواع دستگاه بسته‌بندی حبوبات و دستگاه بسته‌بندی آجیل و خشکبار 4 و 5 طرف دوخت بهفر ماشین را معرفی خواهیم کرد...

1-دستگاه بسته‌بندی 4 طرف دوخت

این دستگاه سلفون بسته‌بندی را با 4 طرف دوخت در کناره‌ها بسته‌بندی می‌کند. بسته‌بندی 4 طرف دوخت قابلیت وزن‌کشی حبوبات و غلات را با بازه زونی پایین دارد.

این دستگاه هم همانند نمونه‌های بالشتی و پاکتی در نمونه‌های 2،4،6 و 12 توزین تولیدشده و در دو نمونه پنوماتیک و مکانیک، با برق تک فاز و یا 3 فاز قابل سفارشی‌سازی است.

9d588b6a-b002-4c07-a737-c02eb336fe88

2-دستگاه بسته‌بندی 5 طرف دوخت

این دستگاه مدرن‌ترین دستگاه بسته‌بندی حبوبات است که برای اولین بار در ایران تولید می‌شود. این دستگاه توسط مهندسین این مجموعه مهندسی معکوس شده و هیچ نمونه داخلی ندارد.

 این دستگاه با 4 دوخت حرارتی در کناره و یک دوخت در پشت بسته‌بندی زیباترین، بهترین و قدرتمندترین نوع بسته‌بندی را به خود اختصاص داده است.

این نوع بسته‌بندی توانایی وزن‌کشی انواع محصولات گرانولی با وزن بالا را داشته و مناسب بسته‌بندی‌های حبوبات و آجیل و خشکبار تا وزن 10 کیلوگرم است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره خرید ما تماس بگیرید.

۰۲۶۳۴۷۲۵۲۲۱

۰۹۱۲۵۸۸۳۴۶۹

دیگر تولیدات مجموعه بهفر ماشین البرز

شرکت بهفر ماشین البرز سازنده انواع دستگاه بسته‌بندی پودری سلفونی، انواع دستگاه ساشه (بسته‌بندی محصولات تک‌نفره)، ماشین‌آلات شیرینگ صنعتی، انواع دستگاه خشک‌کن صنعتی و. خطوط تولید وابسته است.

 در ادامه به معرفی این ماشین‌آلات خواهیم پرداخت...

1-ماشین‌آلات ساشه

این ماشین‌آلات برای بسته‌بندی انواع محصولات غذایی و شیمیایی تک‌نفره (سس، نمک، فلفل...یک‌بارمصرف) طراحی و تولید می‌شوند.

نمونه دیگر ماشین بسته‌بندی وزن پایین بهفر ماشین دستگاه بسته‌بندی تی‌بگ است که مخصوص بسته‌بندی‌های نپتون انواع چای و دم‌نوش می‌باشد.

a38d5f21-f34b-49b1-b57c-227c90ab9d3c

2-ماشین‌آلات خشک‌کن

این دستگاه‌ها مخصوص رطوبت‌گیری انواع میوه و سبزی هستند که سرعت خشک‌کردن این محصولات را با بهترین کیفیت افزایش می‌دهند.

این ماشین‌آلات در 3 نمونه تک کابین، دو کابین و تونلی طراحی و تولید می‌شوند که نمونه تک و دو کابین مخصوص تولیدهای با حجم تولید کم و متوسط و نمونه تونلی مناسب کارخانه جات با تناژ تولید محصولات خشک‌شده است.

3-ماشین‌آلات شیرین پک

این ماشین‌آلات مخصوص سلفون کشی و پک نهایی انواع محصولات بسته‌بندی‌شده هستند که در 4 نمونه دستی، نیمه اتوماتیک، اتوماتیک و فول اتوماتیک طراحی و تولید می‌شوند.

خطوط تولید بهفر ماشین البرز

در ادامه انواع خطوط تولید شرکت بهفر ماشین را معرفی خواهیم کرد...

1-خط تولید ادویه‌جات

2-خط تولید حبوبات و خشکبار

3-خط تولید آجیل و خشکبار

4-خط تولید میوه خشک

5-خط تولید سبزی خشک‌شده

6-خط تولید سبزی سرخ‌شده

 7-خط تولید پیازداغ

8-خط تولید چیپس سیب‌زمینی

9-خط تولید قند شکسته

10-خط تولید قند حبه

11-خط تولید کینوا

12-خط شستشو سبزی

https://behfarmachine.com/packing-line-of-nuts-and-dried-fruits/

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها