`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی/

صرافی آنلاین ارز دیجیتال چیست؟ ویژه گی های یک صرافی معتبر

صرافی آنلاین ارز دیجیتال چیست؟ ویژه گی های یک صرافی معتبر به احتمال زیاد شما هم در این چند سالی اخیر اسم ارزهای دیجیتال را شنیده اید و یا برای سرمایه گذاری این ارز را انتخاب کرده اید.اگر در این بازار سرمایه گذاری کرده اید.

حتما می دانید که صرافی ارز دیجیتال چیست و چه کارایی دارد و اگر هم چیزی در این باره نمی دانید به شما پیشنهاد می کنیم تا این مقاله را مطالعه بفرمایید زیرا این مقاله تمام مسائل مهم درباره صرافی آنلاین ارز دیجیتال و کوینکس را بیان می کند.

صرافی آنلاین ارز دیجیتال چیست؟

همانطور که میدانید ارزهای دیجیتال ارزهای فیزیکی و قابل لمسی نیستند و به همین علت نیز نمی توان آنها را از یک مکان فیزیکی مانند صرافی هایی که برای خرید و فروش ارزهای دیگر مانند دلار وجود دارند،یافت.

شما برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال ابتدا باید یک کیف پول مطمئن و امن تهیه کنید تا بتوانید تمام اطلاعات مربوط به حساب کاربری خود بسیار محرمانه نیز هستند تهیه کنید و بعد هم به دنبال یک صرافی آنلاین ارز دیجیتال که مطمئن است را پیدا کنید تا بتوانید ارز دیجیتال خود را توسط این صرافی مبادله کنید. جهت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت صرافی کوینکس وارد شوید.

ویژگی های یک صرافی معتبر

یک صرافی معتبر باید ویژگی هایی داشته باشد که با توجه به آنها بتوان به مطمئن بود صرافی پی برد

  • امنیت صرافی
  • میزان اعتبار صرافی
  • میزان نقدینگی صرافی 
  • احراز هویت
  • پشتیبانی
  • صرافی دارای کیف پول ارز دیجیتال

امنیت صرافی در صرافی آنلاین ارز دیجیتال

یکی از اصلی ترین مسائل و ویژگی هایی که نشان دهنده معتبر بودن یک صرافی است مسئله امنیت آن است.شما می توانید با بررسی سابقه کاری صرافی مورد نظر تا حدی به امنیت آن صرافی پی ببرید.اگر صرافی مورد حملات هکرها قرار گرفته باشد این نشان می دهد که این صرافی از لحاظ امنیتی دچار ضعف می باشد.

نوع ذخیره سازی ارزهای دیجیتال نیز می تواند نشان دهنده امنیت صرافی باشد این که صرافی بعد از هک شدن چه مقدار ارز را از دست داده است و یا در صورت از دست رفتن ارزهای دیجیتال تا چه حد توانسته است خسارت های وارد شده به کاربران خود را جبران کند.

میزان اعتبار صرافی

از کجا می توان فهمید که یک صرافی امن است؟

شما باید به تعداد کاربران صرافی توجه کنید زیرا تعداد کاربران صرافی نشان دهنده رضایت و اطمینان افراد به این صرافی است.شما می توانید با تحقیق در فضاهای مجازی متوجه میزان رضایت کاربران با توجه به کامنت های گذاشته شده و نظراتشان درباره صرافی میزان اعتبار صرافی را ارزیابی کنید.

میزان نقدینگی صرافی 

اگر صرافی دارای امنیت و اعتبار کافی باشد و کسانی که از این صرافی اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال می کنند از خدمات این صرافی راضی باشند مطمئنا این سایت را به دیگران هم توصیه می کنند و به این طریق میزان خرید و فروش در این صرافی بالا می رود.پس میزان نقدینگی و بالا بودن خرید و فروش در یک صرافی می تواند نشان دهنده اعتبار صرافی و امن بود معاملات در آن صرافی باشد.

صرافی ها دارای سقف های مالی برای معاملات خود هستند و این یعنی شما به راحتی می توانید سفارشات خود را که مبلغ بالا دارند را نیز انجام دهید در غیر اینصورت مجبور به انجام معاملات در اندازه های کمتر خواهید شد.

احراز هویت در صرافی آنلاین ارز دیجیتال

شما برای اینکه بتوانید در یک صرافی عضو شوید و اقدام به خرید و یا فروش ارزهای دیجیتال کنید نیاز دارید تا یک احراز هویت در ابتدا انجام دهید تا صرافی از وجود شما و اینکه هکر و یا یک مفسد اقتصادی نیستید اطمینان حاصل کند نیاز دارد تا هویت شما را شناسایی کند به همین دلیل هم از شما کارت شناسایی و یک عکس از چهره درخواست خواهد کرد.

پشتیبانی

شما ممکن است در خرید فروش ارز دیجیتال و یا هر مسئله دیگری که به ارز دیجیتال مربوط میشود دچار مشکل شوید و یا ابهامات و سوالاتی برای شما به وجود آید باید بتوانید با صرافی خود تماس گرفته  از آنها در ارتباط با این موضوع راهنمایی کسب کنید و یک صرافی معتبر و امن باید بتوان این پشتیبانی را برای کاربران خود فراهم کند.

صرافی دارای کیف پول ارز دیجیتال

استفاده از کیف پول ارز دیجیتال بسیار مهم است زیرا این کیف پول شماست که اطلاعات حساب کاربری شما را در خود نگه می دارد و صرافی های هستند که کیف پول ارز دیجیتال به شما ارائه می دهند و این می توان هزینه جابجا کردن ارزهای دیجیتالی شما را کاهش دهد ولی باید توجه داشته باشید که یک کیف پول دیجیتالی سخت افزاری بهترین گزینه برای نگهداری ارز دیجیتال می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها