`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی/

اخرین اخبار از شرایط خرید ملک در ترکیه

همان‌طور که می‌دانید، روند خرید ملک در کشور ترکیه توسط ایرانی‌ها افزایش پیدا کرده است و به‌دلیل وجود فرصت‌های خوب برای کسب اقامت ترکیه، افراد زیادی به این سمت سرازیر شده‌اند.

 شما کاربران قبل از خرید آپارتمان ارزان در استانبول باید به موارد زیادی توجه کرده و بعد از ارزیابی ریسک به‌صورت تخصصی، اقدام به این کار کنید. با کمک مشاوره اخذ اقامت EV34 می‌توانید در بهترین شرایط ممکن اقدام به خرید ملک کرده و از مشکلات آن رهایی پیدا کنید. ترکیه کشوری نزدیک به ایران است و با پروازی کمتر از ۳ ساعت می‌توانید به آن دست پیدا کنید. قیمت ملک در کشور ترکیه هم بسیار مناسب است و همین سبب شده است که افراد به‌دنبال بهترین قیمت خانه در استانبول باشند.

با مشاوره اخذ اقامت EV34 می‌توانید بهترین قیمت خانه در استانبول را شناسایی کرده و عملیات خرید را نهایی کنید. کاربران می‌توانند به سادگی شهروندی ترکیه را از این طریق کسب کرده و لحظات خوشی را در این کشور بگذرانند. می‌دانیم که امکانات بسیار خوبی از نظر تفریحی و توریستی در شهرهای مختلف ترکیه مانند استانبول وجود دارد و با خرید آپارتمان ارزان در استانبول می‌توانید به تمامی این امکانات دسترسی داشته باشید. بهتر است بدانید که پاسپورت ترکیه ارزش بسیار بالایی در جهان دارد و می‌توانید به ۷۱ کشور جهان بدون نیاز به ویزا مسافرت کنید. شرایط خرید ملک در ترکیه از طریق مشاوره اخذ اقامت EV34 در اختیار شما خواهد بود.

توجه به بهترین قیمت خانه در استانبول

شاید این سوال برای شما وجود داشته باشد که خرید خانه در استانبول چقدر هزینه خواهد داشت. طبق قوانین کشور ترکیه، شما باید یک ملک به ارزش حداقل ۲۵۰ هزار دلار در این کشور خریداری کنید تا بتوانید اقامت دریافت کنید. تا سه سال هم نمی‌توانید این خانه را بفروشید. چرا که در این صورت اقامت شما لغو خواهد شد. قیمت در شهرهای دیگر ترکیه متفاوت است و بسته به قوانین فرق خواهد کرد. استانبول شهر پر رونقی در این کشور بوده است و به‌همین هزینه بالایی برای زندگی در این شهر باید داشته باشید. خانه حتما باید به‌صورت نقدی خریداری شود تا بتوانید برای اخذ شهروندی در این کشور اقدام کنید.

قیمت ملک در ترکیه رشد قابل توجهی داشته است و همین سبب شده است که اتباع ایرانی برای زندگی در این کشور، دقت نظر بیشتری داشته و از بهترین راه‌ها برای اخذ اقامت در این کشور اقدام کنند. با مشاوره اخذ اقامت EV34 می‌توانید از بهترین شرایط آگاهی پیدا کرده و اقدام به خرید ملک در این شهر کنید. هم‌اکنون بهتر است که به دنبال خرید آپارتمان ارزان در استانبول باشید تا با هزینه کمتری بتوانید امکان زندگی در این کشور به‌عنوان یک شهروند را داشته باشید.

استانبول، شهری زیبا برای خرید ملک

استانبول، شهری زیبا برای خرید ملک

استانبول شهری است که توریست‌های زیادی به آن سفر کرده و همین سبب رونق گرفتنش شده است. شما می‌توانید با خرید چند ملک در این شهر و سکونت داشتن در یکی از آن‌ها، مابقی را به اجاره سپرده و با درآمد خوبی در این شهر زندگی کنید. سرمایه‌گذاران بیشتری هم‌اکنون به این شهر سرازیر شده و توانسته‌اند که فعالیت‌های کسب و کاری بسیار خوبی را داشته باشند. آمار و ارقام هم نشان می‌دهد که روند پیشرفت این شهر همچنان ادامه‌دار خواهد بود و افراد بیشتری می‌توانند روی بررسی بهترین قیمت خانه در استانبول فکر کرده و آن را خریداری کنند. بهترین قیمت خانه در استانبول را می‌توانید از طریق مشاوره اخذ اقامت EV34 دریافت کرده و خرید خود را نهایی کنید.

ایران جزو کشورهایی است که به‌عنوان اتباع خارجی می‌توانند در کشور ترکیه اقدام به خرید خانه کنند. استانبول یکی از شهرهایی است که حاوی این قوانین بوده و اتباع خارجی مانند ایرانی‌ها، می‌توانند خانه یا ملکی خریده و در آن ساخت و ساز کنند. هر ناحیه تنها ۱۰ درصد امکان واگذاری به اتباع خارجی را دارد و در نظر داشته باشید که امکان خرید ملک در نواحی نظامی و امنیتی این کشور امکان پذیر نخواهد بود.

شیوه‌های دیگر برای اخذ اقامت ترکیه

با کمک مشاوره اخذ اقامت EV34 می‌توانید مراحل لازم برای اخذ شهروندی را در این کشور دنبال کنید. شما می‌توانید بهترین قیمت خانه در استانبول را دنبال کرده و سپس شرایط لازم برای خرید را جویا شوید. خرید خانه تنها راه ممکن نیست و می‌توانید به شیوه‌های دیگر هم اقدام به این کار کنید. می‌توانید از طریق تصیلی وارد شده و به دانشگاه‌های این کشور اپلای کنید. در این شرایط هم با خرید آپارتمان ارزان در استانبول می‌توانید زندگی بهتری را در هنگام تحصیل خود داشته باشید. تحصیل در دانشگاه‌های برتر استانبول یک شیوه عالی است و هزینه‌های زندگی شما هم در این شهر کاهش پیدا خواهد کرد.

امکان ازدواج با افراد ترکی هم شیوه دیگری است که می‌توانید بنا به قوانینش اقدام کنید. با مشاوره اخذ اقامت EV34 می‌توانید از تمامی راه‌های قانونی آگاه شده و عملیات لازم را برای این کار سپری کنید. او ۳۴ سابقه خوبی در این زمینه دارد و در کنار فراهم سازی امکان خرید آپارتمان ارزان در استانبول، شما را با شیوه‌های دیگر اخذ اقامت در شهر استانبول و دیگر شهرهای ترکیه نیز آشنا خواهد کرد.

کسب شهروندی ترکیه با همراهی EV34

کسب شهروندی ترکیه با همراهی EV34

با خدمات مشاوره اخذ اقامت EV34 می‌توانید با روش‌های هوشمند سرمایه‌گذاری در کشور ترکیه آشنا شوید. شما با خرید ملک در ترکیه هم می‌توانید صاحب یک ملک در ترکیه شده و هم اینکه با رشد قیمت منزل در این کشور، سود به دست آورید. حتی می‌توانید پاسپورت ترکیه را هم دریافت کنید که یکی از برترین پاسپورت‌های دنیا محسوب می‌شود. شما در تمامی مراحل خرید آپارتمان ارزان در استانبول و دیگر شهرهای ترکیه می‌توانید با EV34 همراه شده و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید. مراحل دریافت سند، انتقال وجه و دریافت پاسپورت در اختیار شما خواهد بود و بدون مشکل می‌توانید از آن استفاده کنید.

فرایند مربوط به خرید ملک از طریق EV34 هم بسیار ساده است. در ابتدا وارد جلسات مشاوره خواهید شد و املاک مناسب برای خود و سلیقه‌تام را بررسی می‌کنید . سپس بازدید حضوری از محل انجام خواهید داد و می‌توانید وارد پروسه خرید ملک و دریافت سند شوید. مراحل مربوط به دریافت پاسپورت و اقامت این کشور هم برای شما نهایی خواهد شد. همه این مراحل با همراهی و مشاوره اخذ اقامت EV34 در اختیار شما خواهد بود و بدون مشکل خاصی می‌توانید اقدام کنید.

***

این مطلب رپرتاژ بوده و پایگاه خبری شمانیوز صحت و یا عدم صحت مطلب فوق را تایید نمیکند و مسیولیت حقوقی آن هیچ ارتباطی با شمانیوز ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها