`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی/

مسترچین | خرید فالوور اینستاگرام

امروز میخواهیم روش های افزایش فالوور را معرفی کنیم و همینطور مسترچین که از بهترین و واقعی ترین فروشگاه های خرید فالوور اینستاگرام میباشد.

مسترچین از قدیمی ترین  شرکت افزایش فالوور است‌.قیمت منصفانه مسترچین یکی از ویژگی های آن می باشد.اگر به دنبال خرید فالوور اینستاگرام هستید با ما همراه باشید.

معرفی شرکت مسترچین

قبل از معرفی مجموعه مسترچین بریم داستان ورود به فروش فالوور واقعی اینستاگرام و افتتاح شرکت مسترچین را از زبان مدیر آن بشنویم : در سال 1396 بنده در اینستاگرام فعالیت میکردم و یکی از مخاطبان اینستاگرام فالوور هایشان است که برای افزایش ان بسیار کار هایی باید انجام بدهیم. و بنده شروع کردم به فروش فالوور فیک یعنی نابودی پیج اینستاگرام از یکی از سایت ها که آن زمان فالوور واقعی میفروختند خریدم و برای مشتریان خودم میزدم و من این کسط واسط سود بودم اما متاسفانه فقط اسمش فالوور واقعی بود و تمام فیک و این مساوی میشد پیج مشتریان نابود شود. و در همین روز ها یکی از مشتریان عزیزمان که بسیار به ما وفادار بودند از بنده درخواست کردند که تعدادی فالوور واقعی یعنی تمام واقعی  برای او با قیمت مناسب تهیه کنم و بنده هم نتوانستم به ایشان نه بگویم و با سایت هایی که در آن زمان فعالیت داشتند که می شناختم تماس گرفتم اما هیچکدام تضمین نمیکردند که فالوور ها واقعی باشد و همشان میگفتند درصدی فیک دارد.

از آنجایی به ایشان قول داده بودم به اگهی های دیوار  و پیج های فروش فالوور سر زدم و از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر به دنبال فالوور تمام واقعی بودم ولی نتوانستم با قیمت مناسب و منصفانه قول آن را داده بودم پیدا کنم و همینجا بود که تصمیم به فروش فالوور واقعی  اینستاگرام  گرفتم و در عرض ۴ ماه توانستم راه های افزایش فالوور واقعی و روش های آن را یاد گرفتم و در این بنده نمیتوانستم سود چشمگیری داشته باشم. و شروع به زدن گروه حمایتی اینستاگرامی کردم که بسیار آن زمان محبوب شد و گروه ما از اولین ها بود که پس ۴ماه توانستم این موضوع را اجرا کنم. بسیار بسیار خوب بود و توانستیم مشتریان که راضی نبودند به خاطر فالوور های فیک رو راضی کنیم و کلی مشتری وفادار پیدا کردیم. و این راه تا سال 1398 رفت و توانستیم هم مشتری وفادار پیدا کنیم و هم سود خوبی بکنیم و فاجعه ایی به نام الگوریتم جدید اینستاگرام آغاز شد؛این الگوریتم اینستاگرام که سال1398 ایجاد شد باعث شد که پست های مشتریان ما به اکسپلور نرود، بعضی از پیج ها بسته شد، نمایه سازی پست ها برای مخاطبین ها یا فالوور ها بسته شود و بسیاری دیگر…

و آن زمان تمام کسب و کار مسترچین دوباره به زمین خورد.و مشتریان دوباره ناامید شدند و مسترچین تمام ادمین های خود و مخاطبین گروه حمایتی را از دست داد. این یعنی یک چالش بزرگ برای بنده تمام هزینه ها و برندینگ ها تبلیغات ها به فنا رفت.و این شد مسترچین ۲ ماه ۱۸ روز بیکار شود.

و راه جدید افزایش فالوور را کشف کردم که هیچ وقت آن را معرفی نکردم چون باعث کپی کردن میشد و این کار باعث میشد دوباره اینستاگرام الگوریتم جدید ایجاد کند و این راه هم از بین برود.این کار تا امروز فروردین سال1401 ماندگار مانده است . و راهش هیچ وقت نمایه ندادم. مسترچین امروز دوباره پا گرفت و مشتریانی زیادی جذب کرد یکی از راه های خرید فالوور از مسترچین سایت آن است. برای خرید فالوور واقعی به روی کلمه زیر کلیک کنید.

(خرید فالوور اینستاگرام)

خرید فالوور

و میشونیم از یکی از ادمین های مسترچین؛

پس حدود ۹ماه فعالیت دوباره از خرداد ماه سال 1398 تا سال 1400 با بسیاری از کلاهبرداران فروش فالوور آشنا شدیم.کسانی که قول فالوور واقعی میدادند:اما تمام فالوور های فیک و دوباره نابودی پیج عزیزان که فکر میکردند فالوور واقعی میخریدند.اما ما در این کار یک هدف داشتیم که داریم و خواهیم داشت که مدیر مسترچین بسیار در آن زوم بود فالوور فیک بود ما هیچ وقت فالوور فیک ارائه ندادیم.

مزایا خرید فالوور از مسترچین

 1. تضمین فالوور واقعی
 2. ضمانت بازگشت وجه بدون قید و شرط
 3. .پشتیبانی ۲۴ ساعت
 4. خرید اسان فقط با چند کلیک
 5. ارسال سریع فالوور ها
 6. پیشنهادات و تخفیفات ویژه
 7. مشاوره حرفه ایی
 8. هدیه و جوایز به مشتریان وفادار
 • تضمین فالوور واقعی : تمام فالوور ها و پکیج های مسترچین دارای تضمین بازگشت وجه میباشد.
 • ضمانت بازگشت وجه بدون قید و شرط : تمام خدمات مسترچین دارای ضمانت بازگشت وجه بدون هیچ قید و شرطی میباشد.
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته : پشتییبانی مسترچین شبانه روزی میباشد حتی در ایام تعطیل که با ثبت تیکت و چت انلاین و پشتیبانی واتساپ مشکل و سوال خود را حل کنید.
 • خرید اسان فقط با چند کلیک : با انتخاب پکیج مورد نظر خود و پرداخت و ثبت ایدی به راحتی فالوور واقعی جذب کنید.
 • ارسال سریع فالوور ها : تمام پکیج از 2تا 10 روز تکمیل میششود و در سریعترین سریع پکیج شروع میشود.
 • پیشنهادات و تخفیفات ویژه : مسترچین هر هفته تخفیف های 90 درصد دارد که بسیار زیاد مجبوب است.
 • مشاوره حرفه ایی : مسترچین مشاوره حرفه ایی برای خرید طراحی سایت و طراحی و ثبت سفارش دارد.
 • هدا هدیه و جوایز به مشتریان وفادار : مسترچین به مشتریان وفادار خود گاهی پکیج رایگان و گاهی تخفیف 90 درصدی میدهد.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

بهترین راه و پیشنهاد که مناسب همه است و قیمت مقرون و به صرفه و بدون نیاز به محتوا و تخصص است.و فقط میتوان گفت بسیار عالی است.

مزایا و معایب خرید فالوور

مزایا:

 1. بدون نیاز به تخصص
 2. بدون نیاز به تولید محتوا
 3. خیلی خیلی ارزان 
 4. مناسب هر کسب و کاری 
 5. بدون نیاز به وقت
 6. بدون نیاز به سواد 
 7. بدون نیاز به وسایل محتوا
 8. جذب مخاطب واقعی
 9. جذب مشتری
 10. جذب فلوور هدفمند

معایب:

 1. نباید فالوور فیک بخریم
 2. سایت های کلاهبردار زیاد

مزایا خرید فالوور بیشتر از معایب آن است و حتی میتوانید هر تعداد که فالوور میخواهید بخرید.شاید براتان سوال پیش بیاد از کی فالوور واقعی بخرم؟ اگر میخواهید فالوور بخرید متن زیر را تمام دقت بخوانید.

خرید فالوور

خرید فالوور اینستاگرام از مسترچین

مسترچین از بهترین و معتبر ترین سایت های فروش فالوور است . مسترچین در این 5 سالی که فعالیت داشتند در این زمینه به چند نکته خیلی توجه کردند : رضایت مشتری , قیمت مقرون , پشتیبانی 24 ساعته و...

و تمام تلاش خودرا در این زمینه کرده اند . مسترچین 700 پیج کاری را در اینستاگرام به موفقیت رسانده است.

از زبان یکی از کاربر ها میشنویم : من خیلی دنبال خرید فالوور بودم ودر جستوجوی اینستاگرام خیلی گشتم یک پیج معتبرم پیدا نکردم میتوان از همه فهمید کلاهبردار هستند و نتیجه گرفتم که در گوگل سرچ کنم خیلی خیلی گشتم از صفحه از 2 سایت که به نظر معتبر میومدن خرید فالوور کردم و میتوان گفت واییییی چه اشتباهی کردم برای پیجم از گرون ترین پلن هارو خریدم و برای پیجم زد 50 تای اول فقط واقعی بود بقیش به درد نخور و این شد که هم پولم رفت هم ابروم در مقابل مشتریم رفت هم اعتماد مشتریام و این شد که دیگه قید خرید فالوور رو زدم یک روز سرچ کردم ببینم میتوانم سایتی با اعتماد پیدا کنم از صفحه ی اول اصلا خرید نکردم و اومدم صفحه ی دوم گوگل  سایت های زیادی بود ولی  معتبر ترینشان از نظر بنده مسترچین بود  این شد که  با سایتی به نام مسترچین آشنا شدم .

 

و از پکیج توان که ارزانترین بود برای یه پیج شخصیم خریدم که اگر فیک باشد ضرر نکنم و این کار را کردم و فالوورا اومد واقعا بینظیر بود . اگر قصد خرید فالوور دارید حتما از مسترچین خریداری کنید .

این صحبت های یکی از کاربر ها بود . 

خرید فالوور از مسترچین

با تمام توضیحات بیان شده اگر قصد دارید تا با فعالیت و تولید محتوا در اینستاگرام معروف شوید و کسب درآمد کنید و یا کسب و کار خود را گسترش ببخشید بهترین راه خرید فالوور واقعی از سایت بااعتبار و بی‌نظیر مسترچین است. برای کسب اطلاعات زیادتر و خرید فالوور ، می‌توانید به سایت مسترچین به طرف نشانی اینترنتی https://www.mesterchina.ir مراجعه نمایید.

***

این مطلب رپرتاژ بوده و پایگاه خبری شمانیوز صحت و یا عدم صحت مطلب فوق را تایید نمیکند و مسیولیت حقوقی آن هیچ ارتباطی با شمانیوز ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها