`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی/

آیفون تصویری تکنما و مدل های مختلف آن

آیفون تصویری تکنما در حال حاضر جزو پرفروش ترین درب باز کن های کشور محسوب میشود و از گذشته تا کنون نیز مدل های متعددی از این برند آیفون تصویری راهی بازار شده که همگی نیز با استقبال بسیار خوب خریداران همراه بوده است.

یکی از ویژگی های آیفون تصویری تکنما همراه شدن آن با تکنواوژی روز دنیا است و هر یک از مدل های آیفون تصویری تکنما در هر بازه زمانی که تولید شده اند از جدیدترین تکنولوژی و امکانات روز دنیا برخوردار بوده اند. امروزه نیز در اغلب مدل های آیفون تصویری تک نما به خصوص در مدل هایی که امکانات زیادی به خود اختصاص داده اند به خوبی میتوان بکارگیری از فن آوری های روز را مشاهده نمود. با توجه به اینکه مدل های زیادی از آیفون تصویری تک نما وارد بازار شده قصد داریم تا در این مطلب شما را با مدل های مختلف آیفون تصویری تکنما و اجزای مختلف آن مانند مانیتور تصویری تکنما و پنل آیفون تصویری تکنما آشنا کنیم.

 

انواع آیفون تصویری تکنما بر اساس مانیتور

از انواع آیفون تصویری تکنما بر اساس مانیتور باید به چهار سری مختلف از این برند درب باز کن تصویری اشاره کنیم که سری D ، سری C ، سری E و سری F را شامل میشود. هر یک از انواع آیفون تصویری تکنما نام برده شده از لحاظ امکانات و همچنین قیمت با یکدیگر متفاوت هستند. در واقع هدف شرکت تکنما از تولید انواع آیفون تصویری تکنما ایجاد بستری مناسب برای مشتری بمنظور انتخاب هر چه بهتر درب باز کن بر اساس نیاز و همچنین بودجه خود است. مشتری میتواند از میان انواع آیفون تصویری تکنما تصمیم بگیرد که کدام یک میتواند نیاز او را بر طرف سازد و البته کدام یک با بودجه او سازگار است.

آیفون تصویری تکنما مدل D43 و D70

از انواع مانیتور تصویری تکنما که جزو اقتصادی ترین درب باز کن ها نیز محسوب میشوند باید D43 و D70 را نامید که به ترتیب از نمایشگری با ابعاد 4.3 اینچ و 7 اینچ برخوردار هستند و هر دو نیز از کیفیت  بالایی برخوردار هستند. آیفون تصویری تکنما D43 و آیفون تصویری تکنما D70 از حافظه و ارتباط داخلی بی بهره هستند اما امکان ارتباط با واحد نگهبانی برای آنها گنجانده شده است. قیمت بسیار مناسب این دو مدل آیفون تصویری تک نما سبب شده تا فروش بالایی داشته باشند به خصوص مدل 4.3 اینچی که از مدل 7 اینچی نیز ارزان تر است. از امکانات این دو مدل آیفون تصویری تکنما میتوان به ارتباط با واحد نگهبانی، باز کردن درب پارکینگ، قابلیت اتصال به دو پنل، قابلیت اتصال به دوربین دوم، قابلیت تنظیم صدای زنگ، کلیدهای لمسی، عیب یاب هوشمند و بدنه پلاستیکی سبک و بسیار محکم را نام برد. دو مدل جدید تر از آیفون تصویری تکنما سری D نیز تولید شده اند که آیفون تصویری تکنما D43M و آیفون تصویری تکنما D70M نام دارند. این دو مدل آیفون تصویری تک نما همان امکانات و مشخصات دو مدل یاد شده را در اختیار دارند با این تفاوت که به ارتباط داخلی با کلیه واحد ها و همچنین قابلیت ثبت و ذخیره عکس و فیلم در حافظه مجهز شده اند.

آیفون تصویری

آیفون تصویری تکنما مدل C43 و C70

دو مدل از آیفون تصویری تکنما تولید شده اند که جزو میان رده ها قرار میگیرند و نه میتوان گفت ارزان هستند و نه گران. این دو مدل که آیفون تصویری تکنما C43 و آیفون تصویری تکنما C70 هستند از قیمت مناسب و البته امکانات فراوانی بهره میبرند. ابعاد نمایشگر آیفون تصویری تکنما C43 و آیفون تصویری تکنما C70 به ترتیب 4.3 اینچ و 7 اینچ است که هر دو مدل نیز محبوبیت زیادی دارند. حافظه برای این دو مدل آیفون تصویری تک نما در نظر گرفته نشده اما امکان ارتباط با واحد نگهبانی و همچنین ارتباط با دیگر واحد ها برای هر دو مدل وجود دارد. از امکانات این دو مدل درب باز کن تکنما باید ارتباط داخلی، ارتباط با واحد نگهبانی، قابلیت انتقال زنگ ها، باز کردن درب پارکینگ، قابلیت اتصال به دو پنل، اتصال به دوربین دوم، تنظیم صدای زنگ، بی صدا کردن زنگ واحد، عیب یاب هوشمند و کلیدهای لمسی را نام برد. همچنین دو مدل دیگر با نام های آیفون تصویری تکنما C43M و آیفون تصویری C70M بعد ها راهی بازار شدند که از هر لحاظ شبیه به دو مدل قبلی هستند اما به حافظه برای ثبت و ذخیره عکس مجهز شده اند.

آیفون تصویری تکنما مدل E43 و E70

دو مدل آیفون تصویری تک نما به بازار عرضه شده اند که با دیگر مدل ها متفاوت هستند و آن هم حذف گوشی دهنی آنها است. آیفون تصویری تکنما E43 و آیفون تصویری تکنما E70 به ترتیب نمایشگری با ابعاد 4.3 اینچ و 7 اینچی دارند و گوشی دهنی از روی آنها حذف شده است. آیفون تصویری تکنما E43 و آیفون تصویری تکنما E70 جزو میان رده ها هستند . حافظه داخلی برای آنها در نظر گرفته نشده است. با توجه به حذف گوشی دهنی از روی آنها باید گفت که برای دفاتر و شرکت ها که مرتبا از درب باز کن استفاده میکنند مناسب و کاربردی است. امکانات دو مدل آیفون تصویری تکنما سری E عبارتند از ارتباط داخلی، باز کردن درب پارکینگ، اتصال به دو پنل و دو دوربین، نمایشگر رنگی، کلیدهای رنگی و همچنین بدنه پلاستیکی سبک و مقاوم.

آیفون تصویری تکنما مدل F10

و اما نوبتی هم که باشد نوبت به آیفون تصویری تکنما F10 میرسد که در رده گران قیمت ها قرار میگیرد و علاوه بر صفحه نمایش بزرگ 10 اینچی خود از امکانات زیادی نیز برخوردار است. نمایشگر آیفون تصویری تکنما F10 تمام لمسی است و دیگر هیچگونه دکمه لمسی بر روی آن به کار گرفته نشده است. حاشیه های بسیار کم نمایشگر باعث شده تا زیبایی خاصی به این مدل آیفون تصویری تک نما بدهد. امکانات آیفون تصویری تکنما مدل F10 را نیز باید حافظه داخلی، ارتباط داخلی و ارتباط با واحد نگهبانی، باز کردن درب پارکینگ، اتصال به دو پنل، اتصال به دوربین دوم، صفحه نمایش تمام لمسی، عیب یاب هوشمند، قابلبت انتقال زنگ، قابلیت فراخوانی آسانسور، ضبط خودکار فیلم و عکس، اتصال زنگ درب واحد به دستگاه و جنس بدنه پلاستیکی مقاوم نامید.

پنل نامبرینگ و کدینگ آیفون تصویری تکنما

پنل آیفون تصویری تکنما که در بیرون از ساختمان نصب میشود نیز به دو نوع پنل نامبرینگ تکنما و پنل کدینگ تکنما تقسیم بندی میشود. پنل نامبرینگ تکنما از پنل هایی است که برای ساختمان های تا 10 واحد مناسب است و هر واحد زنگی را بر روی پنل به خود اختصاص داده است. اما پنل کدینگ تکنما برای ساختمان های با بیش از 10 واحد مناسب است و برای برقراری ارتباط با واحد مد نظر از کد کمک میگیرد. برای ارتباط با واحد مد نظر کافیست کد واحد را شماره گیری کنید تا به آن متصل گردد. پنل نامبرینگ تکنما و پنل کدینگ تکنما نیز هر دو در مدل های مختلف از ساده و معمولی گرفته تا پیشرفته تولید شده اند. همچنین برخی از این پنل ها به صورت لمسی نیز تولید شده اند. امکانات این دو پنل آیفون تصویری تکنما را میتوان باز کردن درب با کارت هوشمند و تگ و همچنین باز کردن با پسورد بر شمرد. زاویه دید وسیع، دید در شب، تنظیم دوربین، ضد آب بودن و بدنه آلومینیومی از ویژگی های این پنل ها محسوب میشوند.

خرید آیفون تصویری تکنما

برای خرید آیفون تصویری تکنما باید به این موضوع توجه داشته باشید که کلیه محصولات تکنما از گارانتی 3 ساله برخوردار هستند و نباید این درب باز کن تصویری را بدون گارانتی خریداری کنید. در صورتی که نمایندگی رسمی محصولات تکنما را انتخاب کرده باشید در نتیجه از این موضوع که دستگاه و یا دستگاه های خریداری شما دارای گارانتی هستند اطمینان خواهید داشت و جای هیچگونه نگرانی از این بابت وجود ندارد. همچنین با خرید آیفون تصویری تکنما با انتخاب مراکز معتبر و نمایندگی ها از بابت قیمت نیز اطمینان کامل خواهید داشت. در صورتیکه قصد خرید آیفون تصویری تکنما با گارانتی و قیمت مناسب را دارید میتوانید به وب سایت فروشگاه تکنما شاپ ( نمایندگی رسمی محصولات تکنما در کشور ) مراجعه نمایید. همچنین امکان خرید تلفنی و حضوری با مشاوره رایگان نیز از این فروشگاه فراهم شده است.

آیفون تصویری

قیمت آیفون تصویری تکنما

 قیمت آیفون تصویری تکنما با توجه به داخلی بودن محصولات این شرکت بسیار مناسب است. اما شرکت تکنما در راستای احترام به حقوق مشتریان و عرضه محصولات اقتصادی اقدام به عرضه پکیج های اقتصادی نموده که میتواند هزینه ها را تا حد زیادی برای مشتری بکاهد. قیمت آیفون تصویری در پکیج های عرضه شده توسط این شرکت بسیار مناسب است. پکیج انواع آیفون تصویری یک واحدی و پکیج آیفون تصویری دو واحدی از جمله پکیج های پر طرفدار این شرکت هستند و متناسب با تعداد واحد های ساختمان خود میتوانید پکیج های دو واحد به بالا را نیز سفارش دهید.

https://taknamashop.com/

***

این مطلب رپرتاژ بوده و پایگاه خبری شمانیوز صحت و یا عدم صحت مطلب فوق را تایید نمیکند و مسیولیت حقوقی آن هیچ ارتباطی با شمانیوز ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها