`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی/

آشنایی با ارزهای انفجاری در سال 2022

ارزهای انفجاری در سال 2022 این قابلیت را دارند تا رشد چشمگیری داشته باشند و سرمایه شما را چندین برابر کنند ...

در این بخش به معرفی ارزهای انفجاری در سال 2022 که می‌توانند سرمایه شما را چندین برابر کنند، خواهیم پرداخت.

 

آشنایی با ارزهای انفجاری در سال 2022

ارزهای آینده دار بازار کریپتوکارنسی

  1. چیلیز (CHZ)

چیلیز از جمله ارزهایی است که از زمان انتشار رشد خوبی را تجربه کرده است و توانسته سود زیادی به سرمایه گذاران خود هدیه دهد. این رمز ارز هم اکنون ارزش بالایی دارد و توانسته در بین 100 ارز دیجیتال برتر قرار بگیرد.

  1. الروند (Elrond)

یکی دیگر از ارزهای انفجاری که در لیست ما قرار دارد، الروند است. هر چند این رمز ارز از زمان معرفی دچار فراز و نشیب‌هایی شده، اما قیمت آن همواره صعودی بوده است. پیش‌بینی می‌شود الروند در سال 2022 رشد خوبی را تجربه کند.

  1. آلفاپرو)   alfapro)

آلفاپرو از کوین‌های نوظهور و کمتر شناخته شده است که به احتمال زیاد نام آن را در سال 2022 بیشتر خواهید شنید. با توجه به اهداف زیادی که تیم توسعه دهنده این رمز ارز دارد، بسیاری منتظر آینده درخشان آن هستند. لیست شدن در صرافی‌های بزرگ، راه اندازی یک شبکه بلاکچین اختصاصی و ورود به حوزه nft تنها بخشی از برنامه‌های بلند مدت آلفاپرو است.

  1. سولانا (Sol)

سولانا از جمله ارزهای آینده دار است که تقریبا تمام فعالان بازار کریپتوکارنسی آن را می‌شناسند. این ارز دیجیتال نیز که در بین ارزهای برتر جهان قرار دارد، می‌تواند در سال جدید رشد خوبی داشته باشد.

 آدرس سایت جهت خرید: https://www.alfapro.io/

***

این مطلب رپرتاژ بوده و پایگاه خبری شمانیوز صحت و یا عدم صحت مطلب فوق را تایید نمیکند و مسیولیت حقوقی آن هیچ ارتباطی با شمانیوز ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها