`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی/

کوتخفیف پلتفرمی برای افزایش مشتری و فروش شما!

هرچه میگذرد رقابت دربین کسب و کارهای آنلاین سخت تر و سخت تر می شود، هزینه تبلیغات زیاد و بازدهی ها هم کاهش پیدا میکند. راه حل های زیادی برای در رقابت ماندن وجود دارد و یکی از آن « کد تخفیف » می باشد.

کد تخفیف چگونه به افزایش فروش ما کمک می کند؟

اگر بصورت خلاصه بخواهیم تاثیر کد تخفیف در کسب و کار آنلاین  شما را بیان کنیم باید این چند نکته را باهم مرور کنیم، هر روزه تعداد فروشگاه های آنلاین افزایش پیدا میکند، رقابت سنگین و مقدار فروش کاهش می یابد. برای اینکه در دور رقابت ها باقی بمانید باید مشتری را جذب فروشگاه خود کنید.

اینکار یا بصورت تبلیغات سطح شهر انجام می شود و یا بصورت آنلاین، اما باید بدانید که هیچکدام از این نوع تبلیغات با ارائه کد تخفیف برابر نمی باشد.

در یک کلام، کد تخفیف باعث می شود کاربر برای اینکه تخفیف را از دست ندهد سفارش خود را نهایی سازد، کد تخفیف با ایجاد تاثیر روانی مثبت می تواند مشتری را ترقیب کند که هر چه زودتر سفارش خود را تکمیل کند زیرا امکان دارد کد تخفیف منقضی و تخفیف را از دست دهد. این امر موجب می شود در بازه ای کوتاه تعداد و میزان فروش را افزایش دهید و حتی تاثیر بسیار خوبی نیز در ذهن مشتری بگذارید، همانطور که چانی زنی در خرید حضوری و گرفتن یک تخفیف از فروشنده در بازگشت مشتری تاثیر گذار است  در فروش اینترنتی نیز در مشتری حس یک معامله خوب را بجای میگذارد و خریدار را به سوی برند شما جذب می کند و کاربر را تبدیل یه یک مشتری بازگشتی می کند.

 

کوتخفیف میزبان تخفیف های شما

در کوتخفیف کد تخفیف های خود را رایگان منتشر کنید، مدیریت کنید و از افزایش فروش خود لذت ببرید. ما در کوتخفیف از کمپین های تبلیغاتی شما حمایت میکنیم و شما را در صحنه رقابت ها بالا نگه میداریم.

کوتخفیف با دارا بودن تعداد بی شماری کاربر این امکان را برای شما کسب و کارها فراهم ساخته تا کسب و کار خود را به دیگران معرفی نمایید.

 

در کنار بزرگان کسب و کار اینترنتی باشید

کوتخفیف میزبان بزرگترین کسب و کارهای اینترنتی مانند کد تخفیف خانومی ، اسنپ اکسپرس، اسنپ تریپ، نماوا، دیجی کالا، کد تخفیف مقداد آی تی و سایر فروشگاه و اپلیکیشن ها می باشد.

شما نیز می توانید در کنار این بزرگان صنعت کسب و کار اینترنتی در کوتخفیف حضور داشته باشید.

 

رایگان کد تخفیف منتشر کنید

سیاست کلی کوتخفیف حمایت از کسب و کارها می باشد. و در این مورد سعی خود را میکند تا کمکی هرچند کوچک در مسیر موفقیت و کارآفرینی کسب و کارها داشته باشد. برای انتشار اولین کد تخفیف خود می توانید از بخش کاربری کوتخفیف فرآیند افزودن فروشگاه خود را شروع نمایید و کسب و کارتان را به هزاران کاربر معرفی نمایید.

 

با امکانات کوتخفیف بیشتر آشنا شوید

در پلتفرم کوتخفیف می توانید بدون محدودیت تعداد و زمان کد تخفیف منتشر نمایید و از میزان استفاده کاربران اطلاعات کسب کنید.

 

در زمان مشخص کد تخفیف منتشر کنید

به عنوان یکی از قابلیت های کو تخفیف انتشار در زمان مشخص می باشد و شما می توانید تخفیف خود را در زمانی که میخواهید منتشر کنید.

 

تبلیغات در دسته بندی کسب و کار ها

دسته بندی ها بیشترین بازدید را دارند و کسب و کار شما نیز در دسته بندی های مرتبط با خود قرار میگیرید.

 

بازخورد کاربران

کاربران همواره با امتیاز دهی به کد تخفیف های منتشر شده شما در کو تخفیف با ثبت بازخورد مثبت و منفی می توانند شما را در ارائه تخفیف برای بازدهی حداکثری فروش یاری میکنند.

 

نتیجه گیری

در دنیای کسب و کار اینترنتی برای عقب نماندن از سایر رقبا نیازمند تبلیغاتی هدفمند و موثر هستید، یکی از مهم‌ترین این تبلیغات تبلیغ به روش ارائه کد تخفیف می باشد، چرا که باعث افزایش تمایل کاربر به خرید از فروشگاه شما در زمان محدود بین ارائه و انقضاء تخفیف می شود. و از طرفی ارائه منظم کد تخفیف باعث ایجاد حس رضایت کاربران به کسب و کار شما و خرید پیاپی از فروشگاه شما  می شود.

***

این مطلب رپرتاژ بوده و پایگاه خبری شمانیوز صحت و یا عدم صحت مطلب فوق را تایید نمیکند و مسیولیت حقوقی آن هیچ ارتباطی با شمانیوز ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها