`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی/

افزایش فروش با ارسال پیامک تبلیغاتی

در حال حاضر استفاده از سامانه پیامکی اهمیت بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده است. گسترش کسب و کارهای کوچک، افزایش رقابت در بازار فروش و شرایط اقتصادی و... باعث شد تا داشتن یک پلن تبلیغاتی هدفمند برای کسب و کارهای مختلف در اولویت قرار بگیرد. در واقع می توان گفت که رونق کسب و کارها به میزان تبلیغات وابسته است.

یکی از راهکارهای موثر برای تبلیغات که در ادامه به بررسی آن می پردازیم، ارسال پیامک تبلیغاتی است. روش تبلیغاتی باید با دسترسی آسان و هزینه ای پایین، طیف گسترده و تعدادی بی شمار از مخاطبان را پوشش دهد.به همین دلیل صاحبان کسب و کار به تبلیغات از طریق سامانه پیامکی علاقه مند میشوند. زیرا بازدهی پیامک تبلیغاتی در مقابل هزینه ی آن، نتیجه ای را رقم می زند که مورد پسند کسب و کارها قرار می گیرد.

 

مزایای استفاده از سامانه پیامکی برای تبلیغات

استفاده از تلفن همراه این روزها، همه گیر است. بنابراین اگر یک روش تبلیغاتی وجود داشته باشد که بر پایه تلفن همراه صورت گیرد، در حقیقت به تعداد افراد جامعه، مخاطب در اختیار کسب و کار قرار می دهد.

اگر تبلیغات از طریق ارسال پیامک به کمک سامانه پیامکی را انتخاب نمایید، به تعداد سیم کارت های فعال موجود، مخاطب در اختیار خواهید داشت.

سامانه پیامکی این امکان را  می دهد تا بتوان برای تبلیغات خود بودجه بندی کرد. کاربر می تواند با مدیریت تعداد پیامک هایی که ارسال می کند، هزینه ی تبلیغات خود را مدیریت نماید.

از دیگر مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی، امکاناتی است که سامانه برای تبلیغات هدفمند در اختیار کاربر قرار می دهد. قطعاً هر روش تبلیغاتی که انتخاب کنید، مخاطب هایی خواهد داشت که تبدیل به مشتری نخواهند شد. اما سامانه پیامکی با امکان تفکیک مخاطبان با فیلترهای مختلف، امکان هدف گیری دقیق تر و در نتیجه افزایش تأثیر تبلیغات را فراهم خواهد کرد.

 

ارسال منطقه ای پیامک

روش های جذب مشتری برای هر کسب و کاری باید در دسترس باشد. به همین دلیل امکان ارسال پیامک منطقه ای فراهم شده تا کسب و کارها بتوانند مخاطبان را در محدوده ی مورد نظر خود به تفکیک شهر و استان، کد پستی و یا پیش شماره اس ام اس تبلیغاتی را انتخاب نمایند.

 

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت

قطعاً هر کسب و کاری مشتریان خاص خود را دارد که این خصوصیت می تواند شامل سن و یا جنسیت مشتری نیز شود. در  سامانه پیامک امکان تفکیک مخاطبان بر اساس سن و جنسیت در نظر گرفته شده است. برای مثال آرایشگاه ها و یا باشگاه های بدنسازی که فعالیت آن ها با تفکیک جنسیتی صورت می گیرد، با استفاده از ارسال سن و جنسیت می توانند دسترسی آسان تری برای انتخاب مخاطبان خود داشته باشند.

 

سامانه پیامکی  بهین پیام بدون پرداخت هزینه ی اولیه امکان ارسال پیامک تبلیغاتی را با تمامی امکانات در اختیار کاربران قرار می دهد.

***

این مطلب رپرتاژ بوده و پایگاه خبری شمانیوز صحت و یا عدم صحت مطلب فوق را تایید نمیکند و مسیولیت حقوقی آن هیچ ارتباطی با شمانیوز ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها