`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی/

خرید مستقیم روغن موتور از کارخانه

همیشه خرید مستقیم از کارخانه های تولیدی هر محصولی شرایط خاص خود را دارد و با توجه به حجم تولید و وسعت کارخانه های تولیدی متفاوت است.

هر کدام از شرکت ها و کارخانه های تولیدی استراتژی فروش خاص به خود را دارند. این قوانین شامل کارخانه های تولیدی روغن موتور هم می گردد. البته که کارخانه های تولیدی محصولات روانکار با توجه به محدودیت تعداد و مصرفی بودن محصولات روانکار ممکن است محدودیت های بیشتری نسبت به کارخانه های دیگر داشته باشند.

 

با توجه  به حجم درخواست بالا از شرکت های معتبر تولید روانکار، عملا رقابت خاصی بین این کارخانه ها از جهت فروش وجود ندارد. مخصوصا در زمانی که این مقاله نگارش می شود با توجه به التهاب بازار، اغلب شرکت ها، با شرایط سختی محصولات خود را به بازار ارائه می دهند. شرکت ها و کارخانه های معتبر و بزرگی که در زمینه تولید انواع روانکار مشغول هستند و در حال  حاضر درخواست محصولات آن ها بیشتر از شرکت های دیگر است شامل: شرکت نفت بهران، شرکت نفت ایرانول، شرکت نفت پارس و نفت سپاهان یا همان اسپیدی می باشند. درخواست خرید محصولات این شرکت ها در حال حاضر در حجم بسیار بالایی بیشتر از بقیه شرکت های تولیدی روغن موتور می باشد. دلیل آن برندینگ، قدمت و همچنین کیفیت و تنوع بالای محصولات این شرکت ها در کنار حجم تولید آن ها می باشد.

خرید روغن موتور

 یکی از چالشهای تمامی دارندگان خودرو و همچنین اتوسرویس ها و فروشگاه های محصولات روانکاری، خرید روغن موتور است. مخصوصا در بازار این روزها که این روانکار معروف در حجم کمتری به بازار عرضه می گردد و خرید آن به یک چالش بسیار مهم برای دارندگان اتوسرویس و یا دارندگان خودرو تبدیل شده است. در این مقاله سعی داریم روش های مختلف خرید روغن موتور را با هم بررسی و تحلیل کنیم و در انتها به نتیجه برسیم که چگونه می‌توان به صورت مستقیم این محصول را از کارخانه بخرید.

 خرید روغن موتور یکی از مهمترین اقدامات هست، که توسط فعالان این صنف باید انجام شود، چرا که وجود روغن موتور تقلبی در بازار در این روزها بسیار زیاد می باشد افراد سودجو روغن موتورهای تصفیه شده را تحت عنوان محصولات های اصلی در بسته بندی های آن پلمپ کرده و به بازار ارائه می کنند که برای آنها از لحاظ اقتصادی سود بسیار فراوانی دارد. شما باید مواظب باشید که گول این افراد را نخورده و از محصولات اصلی برای خودروی خود استفاده نمایید. روغن موتور های اصلی اغلب از اتو سرویس های معتبر و یا فروشگاه های معتبر خریداری و تهیه می شوند و شما باید با مراجعه و خرید از این فروشگاه ها از استفاده از محصولات روانکار و فیلتر روغن تقلبی پرهیز کنید.

 

2

 چالش‌های خرید روغن موتور

 با توجه به وجود نسخه های تقلبی در بازار، چالش‌های مختلفی برای خرید وجود دارد و شما باید روغن موتورهای اصلی را برای خودروی خود تهیه کنید. در صورت استفاده از روانکارهای های تقلبی ، قطعات داخلی موتور خودروی شما آسیب دیده و که این موضوع باعث می شود نیاز به تعمیر اساسی یا تعمیر های جزئی در موتور خودروی شما پیدا شود که با توجه به هزینه بالای قطعات یدکی و اجرت قطعاً این مسئله برای شما بسیار هزینه‌بر خواهد بود. پس با دقت بیشتر و استفاده از محصولات اصلی می توانید خیال خود را از این بابت راحت کنید. همچنین در صورتی که دارای اتوسرویس هستید با توجه به اینکه اعتبار فروشگاه شما به روغن موتورهایی است که درون فروشگاه شما  به فروش می رسد، حتما باید دقت کنید که از روغن موتور های اصلی از عمده فروش یا از کارخانه خریداری نمایید، چرا که باید روانکارهای های ارائه شده توسط فروشگاه شما حتماً از نوع مرغوب و باکیفیت و همان روغن موتورهایی باشد که توسط کارخانه ارائه می‌گردد.

3

باتوجه به اینکه اغلب شرکت‌ها در حال حاضر حواله های خود را به صورت سبدی ارائه می دهند و اغلب جنس هایی که مصرف کمتری دارند در سبدهای خرید شما بایدباشند، ممکن است چالش های مختلفی برای خرید روغن موتور در حال حاضر در بازار وجود داشته باشد اما باز هم راه های مختلفی برای خرید هست.

 یک راه حل مراجعه به عمده فروش های معتبر در شهر شما و یا در شهر تهران یا شهرهای بزرگ مانند اصفهان، تبریز و مشهد می باشد. شما باید از فروشگاه‌هایی که اعتبار زیادی دارند خریداری نمایید. با تحقیق در مورد فروشگاه مورد نظر در بین همکاران مختلف شما میتوانید این موضوع را متوجه شوید که آیا یک فروشگاه اعتبار کافی برای ارائه  روغن موتور های اصلی را دارد یا خیر؟ اما چالش بعدی که ممکن است به دلیل آن این مقاله را می خوانید خرید مستقیم روغن موتور از کارخانه است. خرید مستقیم روغن موتور از کارخانه چالش بسیار مهمی است که در ادامه ی این مقاله در مورد آن صحبت می کنیم.

 

 

 برای خرید مستقیم روغن موتور از کارخانه، شرایط مختلفی وجود دارد. اولین شرط که توسط اغلب کارخانه های معتبر نفتی مانند: بهران، ایرانول، پارس و اسپیدی ارائه شده است، این است که شما باید عاملیت فروش این شرکت باشید تا بتوانید به صورت مستقیم از کارخانه خرید کنید. همچنین در بعضی از شهرها، شرکت ها یک سبک فروش جدید به عنوان پخش مویرگی روغن موتور را نیز ارائه دادند که خودروهای خود شرکت تحت عنوان پخش مویرگی به فروشگاه های مختلف مراجعه می‌کنند و شما می توانید از آن ها خرید کنید. اما برای شهر هایی که پخش مویرگی در آنها وجود ندارد برای خرید مستقیم از کارخانه حتما باید عاملیت فروش کارخانه باشید. در صورتی که عاملیت فروش کارخانه نیستید، تنها راه شما خرید از عاملان فروش هست. تا با خیال راحت بتوانید روغن موتور ها را در فروشگاه خود استفاده کنید.

 نحوه خرید مستقیم روغن موتور از کارخانه توسط افراد شخصی نیز در حال حاضر فقط توسط فروشگاه های مجاز خود کارخانه هایی که در شهرهای بزرگ وجود دارد امکان پذیر است. اما در شهرهایی که فروشگاه ها و نمایندگی های مستقیم روغن موتور شرکت های معتبر وجود ندارد، مراجعه به فروشگاه های معتبر عمده فروش و همچنین اتوسرویس های معتبر، یکی از روشهای خرید روغن موتور اصلی میباشد. خرید مستقیم روغن موتور از کارخانه یکی از چالش های بسیار حساس و مهم برای اتوسرویس هاست و پیدا کردن منبع تامین محصول در حال حاضر بسیار می تواند دشوار باشد.

 

4

 نتیجه گیری

 با توجه به حساسیت بسیار بالای روغن موتور و احتمال تقلبی بودن این روانکار شما باید بسیار مواظب باشید که حتما روغن موتور های اصلی را از فروشگاه های عمده فروشی معتبر خریداری نمایید. امکان خرید مستقیم روغن موتور از کارخانه های معتبر تنها با وجود عاملیت ها امکان پذیر است، یعنی شما باید از عاملیت هایی که به صورت مستقیم با کارخانه در ارتباط هستند، روغن موتور را تهیه کنید و در صورتی که پخش مویرگی در شهرهای شما وجود دارد، شما می توانید از پخش مویرگی استفاده کرده و محصولات مورد نظر را برای فروشگاه خود خریداری نمایید. اگر تجربه ای در زمینه ی خرید مستقیم روغن موتور از کارخانه داری میتوانید در بخش نظرات این مقاله با ما درمیان بگذارید. فروشگاه روغن موتور یزدان اویل با ارائه انواع محصولات روانکار از کارخانه ها با قیمت مناسب می تواند راه حل مسئله شما باشد.

***

این مطلب رپرتاژ بوده و پایگاه خبری شمانیوز صحت و یا عدم صحت مطلب فوق را تایید نمیکند و مسیولیت حقوقی آن هیچ ارتباطی با شمانیوز ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها