`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ اگهی /

بازار صنعت ساختمان، به وسعت البرز!

چندماهی است که بیلبوردهایی در اقصی نقاط استان البرز نصب شده اند که دست کم برای ساکنین این استان پهناور نویدبخش رویکردی جدید در " بازار صنعت ساختمان" است.

بیلبوردهایی به رنگ بنفش که تمامی اقلام موردنیاز در رابطه با ساخت و ساز و ساختمان را در خود جای داده است و مخاطب را برآن میدارد که حتی اگر قصد خرید هم ندارد دست کم یکبار از این مجموعه بزرگ دیدن نماید.

" بازار صنعت ساختمان فتوحی" به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای تخصصی موجود در سطح کشور و در حوزه صنعت ساختمان، فعالیت خود را از سالهای دور آغاز نموده و در سالهای اخیر نیز آنرا به نحو چشم گیری گسترش داده است. به گونه ای که تمامی برندهای صاحب نام این حوزه را در خود جای داده است و بالاترین پتانسیل و امکان را برای ساکنین استان های البرز و تهران فراهم نموده است.

 

 

پایبندی به استانداردها

تجربه ی خوشآیند مشتریان برای هر برندی مهمترین اتفاق ممکن به شمار می رود و تا به امروز به واسطه رعایت اصول و پایه های مهم در جذب مخاطبان، این تجربه لذت بخش را می توان از اغلب افرادی که حتی یکبار به " بازار صنعت ساختمان فتوحی" مراجعه نموده اند، سراغ گرفت.

 

تمایل به پیشرفت و تغییرات روبه جلو

درست است که در بازار، قدمت از مهمترین ویژگی ها برای هویت سازی و شناخت هر برندی می باشد، اما اگر این قدمت همراه با رویکردهای نوین و علاقه مندی به بهینه سازی تجربه ارتباط با مخاطبان باشد و همه چیز صرفا حول محور فروش نباشد، قطعاً نتایج فوق العاده ای را به دنبال خواهد داشت.

 

de5d39ae-e594-4d5c-9bb7-bd8d9a96266c

وسعتی به پهناوری البرز

فارغ از علاقه ما آدم ها به وسعت نظر در هر مقوله ای، سهولت دسترسی نیز فاکتور بسیار مهمی در رابطه با ایجاد احساس خوشآیند در دیدگاه مخاطبان نسبت به هر برند می باشد.

این که "مخاطب" را جایگزین "مشتری" کنیم در کلام هم حس بهتری را در افراد برمی انگیزد چه رسد به آنکه برای مخاطبان خود از هر قشری جدای از فراهم آوردن فضایی وسیع، تمامی اقلام موردنیاز را در حوزه " بازار صنعت ساختمان" را در یکجا گردآورده باشید.

 

700 خانوار تحت پوشش

آنچه در شرایط کنونی کشورمان بیش از هرچیزی احساس می شود، نیاز به اشتغالزایی و فراهم نمودن شرایط بهینه برای زندگی شهروندان است.

" بازار صنعت ساختمان فتوحی" در این مسیر توانسته است بیش از 700 خانوار را تحت پوشش خود قرار داده و می کوشد با گسترش دامنه فعالیت خود این آمار را روز به روز افزایش داده و امکان و امنیت شغلی را برای افراد بومی و دیگر هموطنان فراهم آورد.

a0000469-3745-4d32-8011-f26cb3d6556b

اینها تنها بخشی از ویژگی های " بازار صنعت ساختمان فتوحی" می باشد که در استان البرز با رویکردی نوین در حوزه پخش اقلام موردنیاز صنعت ساختمان سازی اعم از ( کاشی و سرامیک، چینی آلات بهداشتی، سونا و جکوزی، شیرآلات بهداشتی، شومینه، آجر، درب ضدسرقت، شومینه و...) به فعالیت خود رنگ و بویی تازه بخشیده است.

شعبه مرکزی " بازار صنعت ساختمان فتوحی، به وسعت 18000 مترمربع در استان البرز، کرج، خیابان پیام(جاده قزلحصار)، ابتدای خیابان میثم 2 واقع شده است.

تیم پشتیبانی آن با شماره تماس 34115-026 آماده شنیدن صدای گرم مخاطبان خود هستند تا با استفاده از پیشنهادات و انتقادهای سازنده، تجربه بهتری را در اختیار ساکنین استانهای البرز، تهران و به زودی تمامی هموطنان قرار دهد.

***

این مطلب رپورتاژ بوده و سایت شمانیوز مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

    این خبر را از دست ندهید
    دیگر رسانه ها