`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ اگهی /

مشکل شارژدهی باتری لپ تاپ ایسوس + راهکار های تضمینی

اگر شما جزو کسانی هستید که با مشکل شارژدهی باتری لپ تاپ ایسوس رو به رو هستید می توانید از خدمات ویژه ای که نمایندگی ایسوس برای شما در نظر گرفته است استفاده نمایید تا باتری خود را تعمیر کنید یا برای تعویض باتری لپ تاپ ایسوس اقدام نمایید.

 

با توجه به اینکه باتری یک قطعه سخت افزاری است که عملیات تعمیر بر روی آن به سختی امکان پذیر است در صورتی که تیم فنی و تخصصی نمایندگی ایسوس نتوانند عملیات تعمیر و برطرف کردن مشکلات سخت افزاری باتری را انجام دهد حتماً باید برای استفاده از باتری اصلی و اورجینال و تعویض آن اقدام نمایید.

در بخش های مختلف در نظر گرفته شده برای تعمیرات سخت افزاری مدل های مختلف لپ تاپ های ایسوس در نمایندگی ایسوس در تهران شما می‌توانید تمامی مدل های مختلف باتری های ایسوس را خریداری نموده و با ضمانت و گارانتی رسمی و معتبر از آن ها بر روی لپ تاپ خود استفاده نمایید.

دلایل کاهش شارژدهی باتری لپ تاپ ایسوس

باتری لپ تاپ ایسوس در مدل های جدید نقش بسیار مهمی در استفاده از لپ تاپ دارد با توجه به ماهیت استفاده از لپ تاپ که می توانید در طول سفر و محیط های مختلف راحتی از لپ تاپ خود استفاده کنید می توانیم بگوییم که باتری لپ تاپ نقش بسیار مهمی در استفاده از لپ تاپ در محیط ها و زمان های مختلف دارد.

تیم فنی و تخصصی نمایندگی ایسوس با بررسی های بسیار جالبی که انجام داده است مهمی در مورد استفاده از انواع مدل های مختلف باتری لپ تاپ ایسوس و دلایل خرابی آنها دست پیدا کرده است که در ادامه سعی می کنیم مهم ترین دلایل خرابی که به وجود آمدن مشکلات باتری لپ تاپ ایسوس را شامل می شود مورد بررسی قرار دهیم.

مشکل شارژدهی باتری لپ تاپ ایسوس

خرابی سخت افزاری باتری لپ تاپ

اولین موردی که می‌تواند باعث کاهش شارژدهی باتری لپ تاپ شما شود و پایان رسیدن طول عمر مفید استفاده از باطری و یا عدم استفاده از ولتاژ مناسب برای باتری دستگاه میباشد که باعث خرابی کلیه باتری لپ تاپ ایسوس و یا حتی سوخته شدن کامل باتری می شود.

در چنین شرایطی اگر شما خاموش شده و نتواند آن را از طریق شارژ باتری دوباره روشن کنیم می توانیم لپ تاپ را به صورت مستقیم به برق وصل کنید و متوجه شوید که باتری لپ تاپ شما همچنین سلامت خود را دارد و به صورت کاملا از کار افتاده است.

برای برطرف کردن چه مشکلی در صورتی که عملیات تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس بر روی دستگاه شما امکان پذیر نباشد باید از زمان برای تعویض باتری لپ تاپ خود در سریعترین زمان ممکن با باتری های اصلی و اورجینال اقدام نمایید.

استفاده از شارژر فرعی و فیک

یکی از دلایلی که باعث می شود تا شاهد کاهش راندمان و سلامت باتری لپ تاپ ایسوس باشیم استفاده از شارژر فرعی و فیک بعد از خراب شدن شارژر اصلی لپ تاپ می باشد.

زمانی که شارژر اصلی لپ تاپ ایسوس شما دچار مشکل شد قطعاً با مشکلاتی در این زمینه روبرو خواهید شد و اگر قصد داشته باشید شارژر خود را تعویض کنید و دلیل هزینه‌های بسیار پایین تر شاید تصمیم داشته باشد از شارژر های فرعی و فک استفاده کنید که ممکن است پس از مدت زمان کوتاهی دچار مشکلاتی برای باتری و دیگر قسمت‌های سخت افزاری دستگاه باشید.

پس پیشنهاد می شود در صورتی که شارژر لپ تاپ ایسوس شما دچار مشکل شد اگر قصد دارید از شارژر جدید استفاده کنید حتماً از شارژر های اصلی و اورجینال که در نمایندگی ایسوس با گارانتی و ضمانت نامه رسمی و معتبر در اختیار شما قرار می گیرد استفاده کنید تا هیچ گونه مشکلی برای باتری دیگر قسمت‌های سخت افزاری برای شما به وجود نیاید.

تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس

تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس

باتری لپ تاپ ایسوس یکی از قسمت‌های سخت افزاری است که ممکن است به دلایل مختلف دچار مشکل شود و راندمان و کارایی خود را از دست بدهد یا به صورت کامل عملیات شارژ بر روی آن انجام نشود.

در برخی از موارد دلیل این خرابی می تواند خود باتری و اتصالات مربوط به آن باشد که در این صورت باید برای تعمیر باتری لپ تاپ ایسوس از طریق افراد متخصص و با ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته اقدام نمایید.

در این صورت ابتدا تست و ارزیابی اولیه روی دستگاه شما انجام می‌شود و اتصالات مورد نظر برای باتری مورد بررسی قرار می‌گیرد تا در صورتی که عملیات تعمیر بر روی باتری مورد نظر امکان پذیر باشد با استفاده از دستگاه به روز و پیشرفته تمامی مشکلات به وجود آمده برای باتری شما در سریع ترین زمان ممکن برطرف شود.

اگر عملیات تعمیر به دلیل حجم بالای خرابی‌ها و یا سوختگی کامل باتری بر روی این قسمت سخت افزاری امکان پذیر نباشد باید از یک باتری جدید به جای باتری خراب شده استفاده کنید که در هنگام تعویض باتری لپ تاپ ایسوس باید به نکاتی دقت کنید که در ادامه به تمامی آنها اشاره خواهیم کرد.

تعویض باتری لپ تاپ ایسوس

در صورتی که عملیات تعمیر بر روی باتری لپ تاپ ایسوس شما امکانپذیر پذیر نباشد باید برای تعویض باتری مورد نظر با باتری اصلی اورجینال اقدام نمایید که حتماً این نکته را در نظر داشته باشید که از بازی های اصلی و اورجینال به جای باتری خراب شده و یا سوخته شده استفاده کنید.

در برخی از موارد این موضوع اشاره شده است که از باتری های فرعی و فک به جای باتری خراب شده استفاده شده که این موضوع می‌تواند در سریعترین زمان ممکن باعث کاهش راندمان باتری موردنظر و خرابی دیگر قسمت‌های سخت افزاری مانند شارژر و یا مادر برد دستگاه شما شود.

اگر از طریق نمایندگی ایسوس برای تعویض باتری لپ تاپ ایسوس اقدام نمایید به شما گارانتی و ضمانت نامه کتبی و معتبر برای اصلی و اورجینال بودن باتری داده می شود که خیال شما را از بابت کیفیت بالای باتری راحت می کند و در صورت بروز مشکل برای باتری مورد نظر می توانید آن را دوباره با باتری اصلی و اورجینال تعویض نمایید.

* مطلب فوق رپرتاژ اگهی می باشد و سایت خبری شمانیوز مسولیتی بابت آن ندارد 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها