`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ اگهی /

خرید روغن حیوانی گوسفندی از بازار داخلی

آیا می دانستید روغن های حیوانی گیاهی از فراوری شیر گاو و گوسفند تهیه می شود و از این رو روغن تک نفره پاستوریزه گاومیش با طعم و عطر ملایمی که دارد در غذاها استفاده می شود.

خرید روغن حیوانی گوسفندی از بازار داخلی

روغن های حیوانی در ایران به نام روغن زرد و روغن کرمانشاهی شناخته می شوند و از این رو این روغن محلی متداول ترین محصول مورد استفاده در روستاها است. در خرید روغن های حیوانی باید دقت عمل بیشتری صورت گیرد و از این مورد می توان به چندین مطلب برای تشخیص اصل بودن و تقلبی بودن روغن های کرمانشاهی یا حیوانی دست پیدا کرد اما با تمامی گفتن این راهکارها دلیل بر آن نیست که این راهکارها به صورت قطعی جوابگو و انجام شدنی است.

 

بیشتر باید سعی شود محصولاتی را خریداری کرد تا مطلوبیت مشتری را فراهم مرد لذا مجموعه آراد برندینگ می تواند بهترین محصولات را با واسطه های خود در روستاها و مناطق مختلف ارگانیک ترین محصول را برای شما به ارمغان بیاورد تا علاوه بر کیفیت و توان بهره برداری خارجی، صادراتی شرکت ما به در دست گیری بازار های داخلی رقابت را به میزان قابل توجهی دستخوش تغییرات کند. در این حوزه رقابت به میزان مطلوبیت محصولی که ارائه می دهدی متغیر می شود و ما نیازهای شما و دغدغه مندی شما را به میزان قابل توجهی می دانیم و شمارا به بهترین و طبیعی ترین محصول سوق می دهیم.

روغن حیوانی پاستوریزه

روغن های حیوانی گوسفندی به دلیل عطر تیزی که دارند در مهمانی ها کمتر استفاده می شود و خرید روغن های حیوانی پاستوریزه شده مورد اطمینان بیشتری است هرچند که یکی از ویژگی های این روغن حیوانی ممتاز بودن و ارگانیک بودن آن بوده است.روغن های حیوانی و گیاهی را می توان از انواع مختلف تولید کنندگان آن خریداری کرد اما بهترین روش و راه خرید مطمئن و صحیح است.

بوی بد روغن های حیوانی خانگی استفاده از آن ها را کم می کند اما باتوجه به اینکه نسبت به روغن های نباتی ضرر کمتری دارد مورد توجه است از این رو می توان روغن های حیوانی خانگی را با استفاده از آب کردن چربی بدست می آید. روغن های حیوانی خانگی که مورد تایید اکثر افراد است در منطقه ایی از ایلام یافت می شود که دارای بوی مطبوعی است.

 

b41b3676-f4a4-42ea-920b-3bb43c037aa4

روغن های حیوانی گوسفندی در مقایسه با روغن های گاوی طعم تند و تیزی دارند و در روغن حیوانی تک نفره یا بیشتر باتوجه به میزان ترکیب گاوی و گوسفندی متغیر است. اگر شما طعم تند و تیز روغن های گوسفندی را جزو سلایق خود نمی بینید و به آن حساس هستید می توانید از روغن های گاوی که طعم و عطر ملایمی دارند بهره ببرید.

یکی از نحوه تشخیص روغن حیوانی کرمانشاهی عطر و طعم ملایم آن است که روغن های حیوانی اصل دارای طعم و مزه روغن نباتی نیست و در مقایسه با روغن های نباتی دارای مزه بدی نمی دهند از این رو می توان با چشیدن آن متوجه شد که آیا این روغن های کرمانشاهی اصل هستند یا خیر.

قیمت روغن حیوانی

تولید کنندگان در زمینه تولید و فروش روغن های حیوانی در کرمانشاه فعالیت می کنند و با توجه به یکسری فاکتور ها قیمت گذاری می شوند. روغن های حیوانی در انواع گاوی، گوسفندی و مخلوط تولید می شود که یک سری تفاوت با یکدیگر دارند و دارای ویژگی خاص خود هستند. روغن حیوانی که از شیر گوسفند تهیه می کنند بر خلاف شیر و گوشت آن که دارای طبع گرم می باشد این روغن طبع سرد دارد که قیمت آن به دلیل کم بودن شیر گوسفند نسبت به دو نوع دیگر بیشتر است همچنین بو و طعم بیشتری دارد و رنگ این روغن متمایل به سفید است و در دمای محیط اتاق شل تر از انواع دیگر می باشد.

f6b5486c-8165-4f89-b786-6a355c8b038f

به دلیل خواص فراوان و کیفیت بالای  روغن های حیوانی، به خصوص گوسفندی، بازار خرید روغن حیوانی گوسفندی داغ می باشد. روغن های حیوانی دارای میزان بالایی ویتامین آ، کا، دی و ای است که به تقویت سیستم ایمنی کمک بسیاری می کند همچنین غنی از اسید اولئیک و اسید لینولئیک هستند که سبب جلوگیری از تصلب شراین شده و برای قلب نیز مفید می باشد. این روغن ها دارای نوعی اسید چرب هستند که نقش بسزایی در سلامت گوارش دارند.

* مطلب فوق رپرتاژ اگهی می باشد و سایت خبری شمانیوز مسئولیتی بابت |آن ندراد . 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها