`
شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی//

هزینه ساخت اپلیکیشن اسنپ

همان طور که می دانید امروزه تمامی فعالیت ها و کسب و کارها وابسطه به تلفن های همراه می باشد و می توان گفت که امروزه زندگی بشریت وابسطه به تلفن های همراه می باشد یکی از اپلیکیشن هایی که امروزه بسیار کاربردی بوده و اپلیکیشن های درخواست خودرو و طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب می باشد ، ما در این مقاله سعی بر این داریم در ارتباط با هزینه ساخت اپلیکیشن مشابه اسنپ ، مزایا ، نحوه ساخت و... را برای شما شرح دهیم امروزه استفاده از اپلیکیشن های تاکسی یاب بسیاری زیاد بوده و بسیاری از مسافران و راننده ها از این اپلیکیشن ها استفاده میکنند و دارای بازار کار پر رونقی می باشد .

هزینه ساخت اپلیکیشن اسنپ

اپلیکیشن تاکسی یاب چگونه کار می کند؟

قبل از بررسی نحوه ساخت و هزینه ساخت اپ بهتر است که ابتدا به نحوه کار این اپلیکیشن ها بپردازیم و به طور مختصر در ارتباط با این اپلیکیشن مطالبی را برای شما شرح دهیم ، همان طور که گفته شد اپلیکیشن های تاکسی یاب از جمله اپ هایی است که امروزه بسیار استفاده می شود و برای رانندگان نوعی اشتغال محسوب می شود اما برای برخی از افراد بسیار جالب می باشد که این نرم افزار چگونه کار می کند کارایی این اپ این گونه می باشد که فردی که نیاز به خودرو دارد روی نقشه مکان فعلی خود و مقصد خود را مشخص می نمایید سپس اپلیکیشن با بررسی مسیر مورد نظر و حجم ترافیک میزان هزینه سفر را بررسی کرده و درخواست را به رانندگانی که در نزدیکیه شما می باشند ارسال کرد و با تایید راننده سفر شما دریافت شده و راننده با استفاده از لوکیشن محل حضور شما به سمت شما حرکت کرده و سفر شما آغاز خواهد شد و پس از پایان سفر شما مبلغ سفر خود را پرداخت می نمایید.

هزینه ساخت اپ در خواست خودرو

اپلیکیشن ها مشابه اسنپ از جمله نرم افزار هایی می باشد که بسیار طراحی و ساخت آن حساس و مهم می باشد و باید در طراحی آن از برنامه نویسان خبره و مجرب استفاده کرد و در نظر داشته باشید که این کار توسط شرکت های ساخت اپ انجام میگیرد و نباید از اپلیکیشن ساز و ... استفاده کرد این اپ ها فقط توسط شرکت ساخت و طراحی اپلیکیشن انجام میگیرد. یکی از مواردی که امروزه بسیاری از افرادی که به دنبال ساخت اپ تاکسی یاب می باشند به دنبال آن هستند هزینه ساخت اپلیکیشن تاکسی یاب می باشد باید بگوییم که این هزینه ها در شرکت های مختلف با یک دیگر فرق داشته و بستگی به امکانات اپ و فریم ورک ها و زبان های برنامه نویسی با یک دیگر متفاوت می باشند اما هزینه ساخت این اپلیکیشن میانگین بین 80 میلیون تا 100 میلیون تومان می باشد و باید در نظر داشته باشید که شرکت های طراحی اپ که شما انتخاب می نمایید دارای برخی ویژگی های مهم باشند که در ادامه برخی از این ویژگی ها و شرکت های مورد اعتماد را برای شما معرفی کرده نام خواهیم برد .

 

 

.1.

 

 

 ویژگی شرکت های نرم افزاری

برای شناخت یک شرکت نرم افزاری مناسب و قابل اطمینان باید به برخی از موارد از جمله سابقه کار ، نمونه کارهای متعدد ، تعداد مشتریان ، پروژهای موفق و ... را مد نظر داشته باشید .برای این که بتوان یک شرکت مناسب برای طراحی اپلیکیشن را انتخاب نمایید با مراجعه به وب سایت شرکت ها می توانید سابقه هر یک را بررسی نمایید و نمونه کارهای شرکت مورد نظر را مشاهده کرده و در ارتباط با آن های تحقیق نمایید، اما شاید این تحقیقات و بررسی ها برای شما کسل کنند و وقت گیر باشد بنابر این در ادامه همین مطلب لیستی از شرکت های معتبر و مورد اطمینان رو برای شما معرفی خواهیم کرد .

لیست شرکت ها

درا این بخش تعدادی از شرکت های نرم افزاری را برای شما معرفی خواهیم که از جمله بهترین شرکت ها در زمینه ساخت و تولید اپلیکیشن می باشند که می توان د لیست پایین اسامی این شرکت ها را مشاهده نمایید.

شرکت نرم افزاری ویستا : شرکت ویستا از جمله شرکت های برتر در زمینه ساخت اپلیکیشن اندروید می باشد و دارای سابقه ای درخشان بوده و دارای نمونه کارهای بسیاری در این زمینه می باشد اگر که قصد راه اندازی اپلیکیشن اختصاصی خود را دارید می توانید به بخش طراحی اپلیکیشن ویستا مراجعه نمایید و با مشاورین ویستا ارتباط مستقیم برقرار نمایید.

شرکت نرم افزاری باشگاه اپلیکیشن : باشگاه اپ یکی دیگر از شرکت های نرم افزاری معتبر می باشد و دارای نمونه کارهای متعددی است که میتوان با مراجعه به وب سایت این شرکت در ارتباط با نمونه کارها و هزینه ساخت اپلیکیشن تحقیق نمایید.

شرکت نرم افزاری سه سوت وب : شرکت نرم افزاری سه سوت وب هم جزو شرکت های نرم افزاری مورد اطمینان می باشد که امروزه دارای نمونه کارهای قابل قبولی بوده برای سفارش می توانید به وب سایت سه سوت وب مراجعه نمایید.

 

 

 

.2.

 

 

عوامل تاثییر گذار بر قیمت ساخت اپلیکیشن

 

1- ثبت نام و ورود :

در بسیاری از اپلیکیشن ها نیاز است کاربران ثبت نام کنند تا بتوانند از امکانات اپلیکیشن استفاده کند و وارد آن شوند که وجود همچین قابلیتی هزینه طراحی و ساخت یک اپلیکیشن را افزایش می دهد . مانند اپلیکیشن تاکسی یاب و اسنپ که برای درخواست تاکسی باید ثبت نام کرده و وارد اپلیکیشن شوید.

2- طراحی گرافیکی اختصاصی :

مورد دیگر مربوط به طراحی اختصاصی اپلیکیشن و استفاده از انیمیشن های ویژه می باشد. این موضوع شامل رابط کاربری و توجه به تجربه کاربر به هنگام استفاده از اپلیکیشن و راحتی آن می باشد.

3- پشتیبانی اپ :

در بحث پشتیبانی از اپلیکیشن می توان گفت که داشتن یک تیم حرفه ای پشتیبانی و قوی برای نرم افزار ها ، مهم تر از طراحی خود اپلیکیشن است. چرا که در طی مسیر بهره برداری از اپلیکیشن یا نرم افزار همیشه موانع فنی زیادی به وجود خواهند آمد یا تغییرات به وجود آمده در بازار سبب شود تا سیستم نرم افزارها نیز تغییر کنند. از همین جهت نمی توان فرایند طراحی را یک مسیر یک طرفه و تمام شده در نظر گرفت. یا اینکه در آینده امکان دارد اپلیکیشن را آپدیت و قسمت جدیدی به آن اضافه کنید یا رنگ بندی داخل اپلیکیشن را تغییر بدهید از جمله اپلیکیشن های تاکسی یاب که می توان گفت که بسیاری نیازمند  یک تیم پشتیبانی قوی می باشد.

4- سیستم عامل اندروید یا ios :

سیستم عامل های ios و اپلیکیشن های ios  هیچ فعالیت متمایز و بیشتری نسبت به نسخه های اندرویدی خود ندارند اما همواره طراحی و ساخت اپلیکیشن های اندروید از نسخه های ios آن ارزان‌تر است. زیرا افرادی که توانایی تولید آنها را دارند کمتر  هستند. بیشتر برنامه‌ نویس‌های موبایل برای سیستم عامل اندرید اپلیکیشن توسعه می دهند. البته همانطور که می دانید شرکت اپل تمام محصولات خود را در یک اکوسیستم بسه طراحی کرده و اجازه نمی دهد از سیستم های دیگر برای توسعه اپلیکیشن برای سخت افزارهای خودش استفاده شود یعنی شما با یک لب تاپ معمولی نمی توانید برای سیستم عامل های ios برنامه توسعه دهید. بله، شما ابتدا باید اقدام به خرید یک رایانه مثل مک بوک اپل کنید و سپس شروع کنید به توسعه اپلیکیشن های ios  و همانطور که می دانید هزینه تهیه رایانه های اپل همواره بیشتر از نسخه های عادی یا ویندوزی است. این یکی از علت های اصلی است که کمتر برنامه نویسی به سمت یادگیری و توسعه اپلیکیشن های ios می کند.

5- پروفایل های شخصی :

وجود پروفایل شخصی که کاربر بتواند اطلاعات و عکس خود را داخل آن وارد کند باعث می‌شود برنامه پیچیده تر شود و نیاز به برنامه نوسی بیشتری داشته باشد به همین علت با عث افزایش قیمت اپلیکیشن می‌شود.

6- امنیت برنامه :

 میزان امنیت در ساخت اپلیکیشن در قیمت طراحی آن موثر است و امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است علی الخصوص برنامه‌هایی که به مشخصات شخصی از جمله اطلاعات کارت بانکی و شناسنامه دسترسی دارند.

 

 

 

.3.

 

 

کلام پایانی :

در این بخش سعی بر این داشتیم که در ارتباط با هزینه ساخت اپلیکیشن مشابه اسنپ مطالبی را برای شما شرح دهیم ما در این مقاله هزینه حدودی ساخت یک اپلیکیشن مشابه اسنپ را برای شما عنوان کردیم و تمامی عواملی را که در هزینه ساخت اپ تاثییر گذار می باشد را برای شما معرفی کردیم شما پس از مطالعه این بخش کاملا با عوامل تاثییر گذار بر قیمت و هزینه ساخت اپلیکیشن آشنا می شوید.

 

*مطلب فوق رپورتاژآگهی بوده و سایت شمانیوز هیچ مسئولیتی بابت انتشار آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها