`
شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی//

تولید مداد نوکی تراش دار در ایران آغاز شد

تنوع در متریال و جنس مداد نوکی ها بسیار زیاد ست و این محصولات با جنسهای فلزی، پلاستیکی و غیره به تولید می رسند تا هرکسی متناسب با سلیقه و نیاز خود اقدام به خرید محصول کند

تولید مداد نوکی تراش دار در ایران آغاز شد

برای اینکه خیلی راحت انواع مدلهای مداد نوکی و مداد مشکی فانتزی را ببینید و با تمرکز بیشتر به انتخاب یک مداد خوب بپردازید به شما توصیه می کنیم خریدتان را به صورت اینترنتی انجام دهید، برای خرید می توانید وارد سایت آراد برندینگ شوید و انواع مختلف این محصول را مشاهده کنید و متناسب با نوع نیازتان مدادی را که دوست دارید خیلی راحت و تنها با چند کلیک ساده انتخاب و خریداری کنید.

 

شکل و طرح هر مداد نوکی در قیمت آن تاثیری دارد علاوه بر این مورد جنس و کیفیت مداد نوکی و نحوه عرضه و ارائه آن نیز بر روی قیمت تاثیر گذار خواهد بود هر چقدر جنس و کیفیت یک کالا بالاتر باشد و خرابی نداشته باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود بهتر است برای خرید این محصول هزینه شود تا جنس با کیفیت تهیه شود که مدت ماندگاری و استفاده از آن نیز بالا برود در این صورت تا چندین سال می توان مداد نوکی را استفاده کرد.

هر نوک مدادی دارای قطرهای مختلفی می باشد که در میان آنها قطرهای پنج دهم و هفت دهم بیشتر از موارد دیگر  مورد استفاده هستند و استاندارد می باشند از نظر شکل و قیافه که می توانیم مداد نوکی را بیشتر شبیه خودکار بدانیم و شباهت کمتری با مداد چوبی دارد و همین تفاوت ظاهری که دارد کودکان را مایل به دست گرفتن و نوشتن با مداد نوکی می کند و مایل به خرید این مداد خواهند بود.

 

فروش مداد نوکی

در هنگام فروش مداد نوکی اسامی مختلفی مانند مداد اتوماتیک یا مداد فشاری را برای مداد نوکی به گوش می رسد و با این نامها نیز در بازار به فروش می رسد این مداد نوکی به این صورت است که نوک مداد در داخل محفظه درونی مداد قرار می ‌گیرد و با استفاده از یک فنر داخل این مداد قرار می گیرد و بر اثر فشاری که بر روی این فنر وارد می شود و این مغز مداد کم کم بیرون می آید و مورد استفاده قرار می گیرد با هر فشار مقدار کمی از نوک مداد به بیرون رانده می شود که بعد از استفاده از آن دوباره می توان با یک فشار دیگر مغز مداد را خارج کرد.

 

 

1

 

در هنگام خرید مداد نوکی این موضوع را نیز فراموش نکنید که آیا کودک شما قادر به استفاده از آن است؟ اگر سن کودک هفت تا نه سالگی است بهتر است از مداد نوکی برای او بخرید که اجزای آن به سادگی از هم جدا نشود چون ممکن است کودک به دلیل بازیگوشی آن را جدا کند یا خراب کند و حتی به داخل دهان ببرد پس در انتخاب مدل نداد دقت کافی داشته باشید و بر حسب سن و میزان توانایی کودک خود این جنس را خریداری کنید.

 

مداد نوکی تراش دار

در انتخاب یک محصول، کیفیت و کارایی بسیار اهمیت دارند، به عنوان مثال مداد نوکی تراش دار به دلیل اینکه تلفیقی از دو محصول مجزا هستند، بیشتر مورد پسند افراد قرار می گیرند.

در هنگام خرید یک مداد به وزن مداد توجه داشته باشید به دلیل اینکه هر چقدر مدادی که به دست می گیرید و با آن کار می کنید سبک تر باشد از کار کردن با آن خسته نخواهید شد و تا ساعتها می توانید با آن بنویسید و بکشید در غیر این صورت خیلی زود دست از کار می کشید.

 

 

2

 

از مدادهایتان خیلی خوب مواظبت کنید و نگذارید که مداد از ارتفاع زیاد روی زمین بیافتد و آسیب ببیند، سعی کنید از مدادهایی استفاده کنید که طراحی به روز تری دارند و با استانداردها و اصول لازم طراحی شده اند، در این صورت هیچ آسیبی به انگشتان شما نمی رسد.

البته که مدادهای فلزی در مقایسه با سایر مدادها از قیمت بالاتری برخوردار هستند و شما باید مبلغ بیشتری بابت خرید آنها پرداخت کنید اما این نکته را در نظر بگیرید که محصولی که تهیه می کنید تا سالهای زیادی برای شما کار می کند.

یکی از مزیتهای این محصولات پرطرفدار و محبوب این است که مغز آنها در انواع ضخامتها و سایزها برای افراد با دست خطهای مختلف وجود دارند و شما خیلی راحت و زیبا می توانید با آنها بنویسید.

 

*مطلب فوق رپورتاژآگهی بوده و سایت شما نیوز هیچ مسئولیتی بابت انتشار آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها