`
شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی//

قیمت میلگرد ابرکوه؛ نمودار، مقایسه و خرید آنلاین

اگر در زمینه ساخت و ساز فعالیت می‌کنید، حتما شما نیز پیش از خرید محصولات موردنیاز پروژه‌تان درباره قیمت آن‌ها تحقیق می‌کنید. این تحقیق در زمان خرید آهن‌آلات اهمیت بیشتری پیدا می‌کند چراکه با توجه به شرایط تورمی حاکم بر کشور طبیعی است این مقاطع فولادی، تغییرات قیمت بیشتری داشته باشند.

قیمت میلگرد ابرکوه؛ نمودار، مقایسه و خرید آنلاین

اگر در زمینه ساخت و ساز فعالیت می‌کنید، حتما شما نیز پیش از خرید محصولات موردنیاز پروژه‌تان درباره قیمت آن‌ها تحقیق می‌کنید. این تحقیق در زمان خرید آهن‌آلات اهمیت بیشتری پیدا می‌کند چراکه با توجه به شرایط تورمی حاکم بر کشور طبیعی است این مقاطع فولادی، تغییرات قیمت بیشتری داشته باشند. به‌عنوان یک فعال ساختمانی احتمالا علاقه دارید از تغییرات قیمت میلگرد، تیرآهن، پروفیل و دیگر محصولات اینچنینی مطلع باشید. میلگرد یکی از محصولات پرکاربرد در صنایع ساختمان‌سازی بوده پس به طور طبیعی پیمانکاران ساختمانی هر بار که تصمیم به خرید آن می‌گیرند، مجبورند درباره قیمت میلگرد امروز تحقیق کنند. میلگرد ابرکوه یکی از پرطرفدارترین برندهای میلگرد در میان پیمانکاران مرکز کشور است. اگر می‌خواهید با نوسانات قیمت این محصول آشنا شوید، این مقاله می‌تواند کمک بزرگی برای شما باشد. در این مقاله، نمودار قیمت میلگرد کارخانه ابرکوه را بررسی و در بازه‌های زمانی مختلف تحلیل می‌کنیم. نمودار قیمت این محصول با محصولات سایر برندها را نیز مقایسه می‌کنیم تا بتوانید به راحتی محصول موردنظرتان را در زمان مناسب به صورت آنلاین بخرید.

آرشیو نمودار قیمت میلگرد ابرکوه یزد

عواملی چون قیمت مواد اولیه، قیمت ارز، وضعیت بازار نفت، دستگاه‌ ساخت، تغییرات فصلی و وضعیت سیاسی کشور روی قیمت میلگرد ابرکوه تاثیر می‌گذارد. نرخ این کالا با توجه به سایز نوسانات متفاوتی دارد. با بررسی نمودار قیمت میلگرد سایزهای مختلف، نوسان‌ آن را بهتر درک می‌کنیم.

 

 

1

 

یکی از محصولاتی که در آرشیو نمودار قیمت میلگرد ابرکوه یزد قابل بررسی است، سایز 10 این مقطع است. میلگرد 10 ابرکوه یزد انتهای مهرماه سال 1400 بدون در نظر گرفتن ارزش افزوده، در هر کیلو قیمتی در حدود 14 هزار تومان داشته است. قیمت این کالا انتهای دی ‌ماه سال گذشته تا 13 هزار تومان کاهش یافت و پس از آن در خردادماه سال جاری تا 17 هزار تومان هم بالا رفت. کالای یادشده پس از آن، نزول قیمت را تجربه کرد و در حال حاضر به محدوده 14 هزار تومان رسیده است. قیمت این محصول در اندازه‌های 12، 14، 16، 18، 20، 22 و 25 هم همین نوسانات را در این بازه زمانی تجربه کرده است.

قیمت میلگرد 28 ابرکوه یزد در انتهای بهمن ‌ماه سال 1400 ، در هر کیلوگرم قیمتی در حدود 14 هزار تومان داشته است. این کالا در میانه فروردین ‌ماه سال جاری وارد محدوده 16 هزار تومان شد و در اواسط شهریورماه تا به 13 هزار تومان رسید. قیمت پس از این افت، کمی افزایش پیدا کرد و اکنون به محدوده 14 هزار تومان بازگشته است.

قیمت میلگرد 32 ابرکوه یزد ابتدای دی‌ماه سال 1400 در محدوده 13 هزار و 600 تومان بوده است. این کالا اواسط دی‌ماه تا 13 هزار و 300 تومان کاهش یافت. پس از آن، نرخ محصول ابتدای فروردین‌ماه سال جاری تا 16 هزار تومان افزایش یافت و ابتدای اردیبهشت‌ ماه تا 15 هزار تومان پایین آمد. با بررسی آرشیو نمودار قیمت میلگرد ابرکوه یزد متوجه می‌شویم به طور کلی در فصول سرد قیمت این کالا پایین می‌آید و در فصول گرم بالا می‌رود. علت این موضوع، تاثیر آب و هوا بر روی رواج فعالیت‌های ساختمانی است.

مقایسه قیمت میلگرد ابرکوه با قیمت میلگرد بافق

اگر پروژه ساختمانی شما در نواحی مرکزی کشور واقع شده، دو کارخانه ابرکوه یزد و بافق یزد گزینه‌های خوبی برای خرید محصولات فولادی موردنیاز شما هستند، چراکه با خرید از این کارخانه‌ها هزینه حمل و نقل کمتری می‌پردازید. در این بخش به مقایسه قیمت میلگرد ابرکوه با قیمت میلگرد بافق در اندازه‌های مختلف این محصول می‌پردازیم.

 

 

2

 

برای مقایسه از کوچک‌ترین اندازه‌های کالای یادشده شروع می‌کنیم. اندازه 10 این محصول در هر دو کارخانه در گرید A3 ساخته می‌شود. کارخانه بافق این کالا را در وزن 7.4 و کارخانه ابرکوه به وزن 7.6 می‌سازد. هر دو این وزن‌ها در رنج استاندارد قرار دارند. اما برای افرادی که قصد خرید شاخه‌ای میلگرد را دارند خرید محصول سبک‌تر صرفه اقتصادی دارد.

همانطور که می‌دانید میلگرد در سایزهای مختلف با گرید‌های متنوع به تولید می‌رسد که اطلاع دقیق از این ویژگی‌ها در زمان مقایسه اهمیت بالایی دارد. برای مثال بافق یزد میلگرد 12 را با گرید A4 و A3 تولید می‌کند اما این سایز در ابرکوه یزد تنها در گرید A3 تولید می‌شود. محصول هر دو کارخانه، 10.7 کیلوگرم است. دو کارخانه بافق و ابرکوه، اندازه 14 الی 28 را با آنالیز A3 تولید می‌کند البته کارخانه بافق قدرت تولید این مقطع با گرید A4 را نیز دارا است.

در انتها به بالاترین سایزهای میلگرد کارخانه‌های فعال در استان یزد اشاره می‌کنیم. بزرگترین سایز تولیدی در هر دو این مجموعه‌ها میلگرد 32  گرید a3 است که در شاخه‌های 12 متری تولید می‌شود. به طور کلی می‌توان به این نتیجه رسید که علاوه بر مقایسه قیمت میلگرد ابرکوه و بافق در زمان خرید، بررسی ویژگی کالا نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. 

خرید آنلاین میلگرد ابرکوه در مرکزآهن

در این محتوا به نوسانات نرخ محصول فولادی میلگرد پرداختیم و تغییرات قیمت این کالا را در برند ابرکوه بررسی و آن را با نوسان‌های نرخ همین محصول در برند بافق مقایسه کردیم. حال که با کمک اطلاعات این محتوا و نیاز پروژه‌تان محصول موردنظرتان را انتخاب کردید، بهتر است بدانید که خرید آنلاین میلگرد ابرکوه در مرکزآهن اصفهان انجام می‌شود. مرکزآهن (markazeahan) نماینده فروش تمام سایزهای میلگرد ابرکوه و بافق است.  تیم کارشناسان این مجموعه همچنین قادر به ارائه مشاوره رایگان برای تمام مخاطبان است. همکاران ما مراحل خرید آنلاین آهن آلات را برای شما شرح می‌دهند تا بتوانید خرید مطمئن و مناسبی داشته باشید. برای خرید آسان همین امروز با ما تماس بگیرید.

 

*مطلب فوق رپورتاژآگهی بوده و سایت شمانیوز هیچ مسئولیتی بابت نشر ان ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها