`
شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی//

باورهای ثروت ساز شرایط مالیتان را متحول می‌ کند

باور و اعتقاد ما به یک موضوع، نوع برخورد ما با وضعیت بوجود آمده و تاثیر گذاریش در زندگی ما را مشخص می‌کند. کسی که باور دارد طب سنتی شفابخش است طب سنتی برای او شفا بخش خواهد بود.

باورهای ثروت ساز شرایط مالیتان را متحول می‌ کند

مانکن لباس

در دهه های اخیر تغییرات زیادی در عرضه و نمایش لباس زنانه و مردانه به ‌وجود آمده است استفاده از مانکن لباس زنده و پلاستیکی از مهم‌ترین مقوله های مورد بحث در دنیای مد و لباس است. در گذشته برای تهیه لباس ابتدا به پارچه فروشی می‌ رفتند و از آنها پارچه های مورد نیاز با طرحهای مختلف همچون پارچه داکرون را خریداری می ‌کردند.

 

کابینت ام دی اف سفید طلایی

برای تهیه و ساخت کابینت ام دی اف سفید یا کابینت ام دی اف سفید طلایی مراحلی پشت سر هم طی می شود: مرحله ابتدایی ساخت ام دی اف آماده سازی چوب است مواد اولیه برای ساخت ام دی اف باقیمانده چوب و تراشه چوب از کارخانجات چوب بری و تولید چوب می باشد. در این مرحله ساخت و تولید ام دی اف دسته بندی می شود و برای تولید ام دی اف باکیفیت مرغوب تصفیه مواد اولیه باید انجام شود.

 

 

1

 

سرگل تازه زعفران

از نمونه های کمیاب در طبیعت سرگل تازه زعفران کوهی و چای گل گاوزبان است که عطر و رنگ بی نظیری دارد و به سختی می توان آن را به دست آورد. عطر و بوی زعفران برای بهبود علائم آسم مورد استفاده قرار می گیرد زیرا خواص این محصول در بهبود سلامت تنفسی ثابت شده است و می تواند در بهبود این بیماری موثر واقع شود. مواد معدنی زیادی درون زعفران وجود دارند.

 

2

 

*مطلب فوق رپورتاژاگهی بوده وسایت شمانیوز هیچ مسئولیتی بابت نشر آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها