`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی

استخدامی‌های آبان ماه 1401

مطابق هر ماه، این ماه نیز شرکت‌های بسیاری آگهی‌های استخدامی خود را منتشر کرده‌اند تا بتوانند افراد واجد شرایط را برای فرصت‌های شغلی خود انتخاب کنند.

استخدامی‌های آبان ماه 1401

در میان این آگهی‌های استخدامی نام شرکت‌های معتبر و شناخته شده ایران از جمله شرکت‌های خصوصی به چشم می‌خورد و علاوه بر این، فرصت‌های شغلی ارائه شده در این آگهی‌ها، گروه‌های شغلی بسیاری را در برمی‌گیرد. تمام این آگهی‌ها در وب‌سایت کاریابی ایران تلنت منتشر شده‌اند و با مراجعه به این وب‌سایت می‌توانید تمام این فرصت‌های شغلی را مشاهده و برای مناسب‌ترین گزینه‌ها، رزومه ارسال کنید. با توجه به تنوع فرصت‌های شغلی، این فرصت برای کارجویان در مشاغل مختلف فراهم است که بتوانند شانس خود را برای استخدام افزایش دهند.

 

گروه‌های شغلی و مشاغل موجود در آگهی‌های استخدامی

همان‌طور که اعلام کردیم گروه‌های شغلی و مشاغل متنوعی در میان آگهی‌های استخدامی آبان ماه دیده می‌شود. برخی از پرتکرارترین آگهی‌های استخدامی در این ماه به گروه‌های شغلی بازاریابی یا مارکتینگ، فروش و خدمات پس از فروش، مهندسی، تولید و بهره برداری، کنترل پروژه، حسابداری و حسابرسی، فناوری اطلاعات، توسعه نرم‌افزار و برنامه نویسی تعلق دارند.

اما در این میان، مشاغلی که بیشترین میزان آگهی استخدامی را به خود اختصاص داده‌اند شامل سرپرست فروش، کارشناس فروش، مدیر محصول، سرپرست بازاریابی، کارشناس سئو، طراح گرافیک، مهندس مکانیک، مهندس عمران، کارشناس توسعه محصول، مهندس برق، حسابرس داخلی، کارشناس حسابداری، مدیر مالی، حسابدار فروش، توسعه‌دهنده فرانت‌اِند، اسکرام مستر، کارشناس تضمین کیفیت،  مهندس نرم افزار، برنامه نویس توسعه‌دهنده بک‌اِند، توسعه‌دهنده فول استک و مشاغل بسیار دیگر می‌شود.

چه شرکت‌هایی این ماه استخدام دارند؟

وب‌سایت کاریابی ایران تلنت همیشه بستری برای انتشار آگهی‌های استخدامی شرکت‌های بزرگ و معتبر ایران بوده است. این ماه نیز در میان آگهی‌های استخدامی نام بسیاری از این شرکت‌ها به چشم می‌خورد. برخی از این شرکت‌ها عبارت‌اند از:

شرکت کوبل دارو، کارنامه، گروه صنعتی صباح، شرکت مدیا پردازش، گلدیران، تپسی، همکاران سیستم، گروه سولیکو، نیلپر، نستله ایران، ایرانسل، اسنپ مارکت، اکالا، زرین رویا، شیپور، کارگزاری آگاه و نام‌های بزرگ دیگر.

اطلاعات بیشتر درباره آگهی‌ها

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آخرین آگهی‌ های استخدامی آبان ماه به ایران تلنت مراجعه کنید. لیست فرصت‌های شغلی در ایران تلنت متنوع است و به همین خاطر، افراد با میزان سابقه کم و زیاد و همچنین مجموعه مهارت‌های متفاوت می‌توانند برای آنها اقدام کنند.

 

*این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شمانیور هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها