شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی

بررسی افزایش فروش اقساطی کوییک، کوییک آر و ساینا با خودرو های خارجی !

هیچ تصمیمی برای ماشین دار شدن در وضعیت اقتصادی کنونی جامعه ما به اندازه شرکت در طرح‌های فروش اقساطی سایپا منطقی نیست. می‌پرسید چرا؟! خب! وقتی شرایط اقتصادی بد است، یعنی برای همه ما سخت می‌گذرد، با هر توان مالی که داریم.

بررسی افزایش فروش اقساطی کوییک، کوییک آر و ساینا با خودرو های خارجی !

فرقی نمی‌کند ماهانه 5 میلیون تومان درآمد دارید یا 50 میلیون تومان، بالا رفتن قیمت‌ها به سرعت برق و باد و کاهش ارزش پول، همه دهک‌ها را تحت تاثیر قرار داده است. به همین سبب خرید اقساطی سایپا متقاضیان زیادی پیدا کرده است.

چرا قصد دارید ماشین بخرید؟

بنا به همین دلایل اقتصادی که نام بردیم، خرید قسطی سایپا یکی از معقول‌ترین تصمیماتی است که می‌توانید بگیرید. شما با اهداف مختلفی تصمیم به خرید خودرو می‌گیرید. گاهی هدفتان داشتن یک ماشین مجردی است که بتوانید با دوستانتان آخر هفته شادی را بگذرانید یا روزانه به محل کار و دانشگاه بروید. در این صورت خرید اقساطی کوییک ار، می‌تواند یک گزینه عالی پیش روی شما باشد.

گاه، هدف از خرید خودرو ارتقای سطح معیشت خانوادگی است. مثلا شما تا کنون پراید سوار می‌شدید و صاحب یک خانواده کوچک سه نفره هستید و اکنون قصد دارید یک ماشین مدرن‌تر سوار شوید. خب! چرا به خرید اقساطی ساینا فکر نمی‌کنید؟!

شاید هم قصد دارید ماشین بخرید تا با آن کار و کسب درآمد کنید، مثلا در آژانس تلفنی یا تاکسی اینترنتی مشغول شوید. در این صورت هم خرید اقساطی کوییک منطقی به نظر می‌رسد.

می‌بینید؟! 

چرا شرکت در طرح‌های فروش اقساطی سایپا 1401 منطقی است؟!

اما چرا این خودروها که نام بردیم یکی از ایده‌آل ترین گزینه‌هایی هستند که مقابل هر خریدار قرار می‌گیرد؟! توضیح می‌دهیم.

یکی از مهم‌ترین مولفه‌هایی که بهترین بودن یک خودرو را در وضعیت کنونی جامعه مشخص می‌کند، محدوده قیمتی خودروهاست.

  • محدوده قیمتی مناسب محصولات سایپا

قیمت اقساطی سایپا، همیشه در محدوده‌ای قرار دارد که برای مشتری ایرانی می‌صرفد. البته در این میان باید اشاره کرد که شما حتما باید به دنبال مجموعه‌ای صاحب نام و معتبر بگردید. چون کمپانی که هیچ شرایط فروش اقساطی سایپا در نظر ندارد، بنابراین باید به سراغ دیگر مجموعه‌ها رفت.

مجموعه‌هایی که هر سو نگاه کنید، تبلیغات پر رنگ و لعاب آن‌ها را می‌بینید، اما همه آن‌ها معتبر نیستند!

بله! این جمله قدری ترسناک است اما واقعی است. برای شرکت در طرح‌های فروش اقساطی سایپا تحویل فوری باید دقت و وسواس زیادی انجام دهید، تا مبادا همه سرمایه خود را بر باد دهید و خودرویی هم تحویل نگیرید!

برخی مجموعه‌ها مانند فرنام خودرو به واسطه سالها حضور در بازار خودرو و کسب بالاترین رضایت مشتری، اینک می‌توانند از عنوان «معتبرترین» در کنار نام خود استفاده کنند. زیرا امتحان خود را پس داده‌اند و به قول معروف مو لای درز اعتبار و خدمات آن‌ها نمی‌رود.

بنابراین می‌توان انتظار داشت قیمت اقساطی کوییک، کوییک ار و ساینا در این مرکز، واقعی و متعارف تعیین شده باشد. اگر می خواهید اطلاعات تکمیلی درباره طرح های فروش اقساطی سایپا در خودرو های ساینا، کوییک و کوییک آر داشته باشید میتوانید مقاله زیر را مطالعه کنید :

https://farnamkhodro.com/overtaking-quick-quick-r-saina-in-saipa-installment-sales

  • هزینه نگهداری، تعمیر و سرویس پایین

هزینه نگهداری پایین دیگر عاملی است که شرکت در طرح‌های فروش اقساطی سایپا را توجیه منطقی می‌کند. اگر از مالکان خودروهای خارجی بپرسید یکی از بزرگترین مشکلاتی که با ماشین‌هایشان دارند چیست، قطع به یقین هزینه بالای نگهداری، کمبود لوازم یدکی و گرانی قطعات را عنوان خواهند کرد.

در حالی که با استفاده از شرایط فروش اقساطی ساینا تحویل فوری، کوییک یا کوییک ار، شما صاحب خودرویی می‌شوید که هیچ دردسر قابل توجهی برای شما ندارد. قطعات و لوازم یدکی آن به وفور در بازار پیداست و قیمت آن نیز مناسب است.

برخی معتقدند خرید قسطی کوییک، کوییک ار و ساینا به این سبب منطقی است که اگر خدای نکرده دچار حادثه شوید و مجبور باشید کل خودرو را هم تعمیر کنید.

  • مصرف سوخت پایین محصولات سایپا

مصرف سوخت منطقی را باید از دیگر عوامل محبوبیت طرح‌های فروش اقساطی سایپا بنامیم. اکثر محصولات این کمپانی، میزان مصرف سوخت ترکیبی آن‌ها صدی هفت اعلام شده است. عددی که هم هوای جیب شما را دارد و هم در وقت صرفه‌جویی میکند. بنابراین خرید قسطی کوییک ار، ساینا و کوییک از نظر پرداخت هزینه کمتر برای سوخت رسانی نیز توجیه دارد.

  • بازار دست دوم همیشه داغ!

اگر بخواهیم فقط یک مورد دیگر از مزایای شرکت در طرح‌های فروش اقساطی سایپا بگوییم، باید به بازار دست دوم پر رونق محصولات این کمپانی اشاره کنیم.

قیمت اقساطی کوییک ار، ساینا و کوییک هر چقدر که باشد، خیالتان راحت است که هر زمان اراده کنید می‌توانید خودروتان را در بازار دست دوم به فروش برسانید. محصولات سایپا همیشه پر طرفدار هستند، چه نو، چه دست دوم.

مزایای شرکت در طرح فروش اقساطی کوییک چیست؟

فروش اقساطی کوییک از همان ابتدای عرضه با استقبال خوبی مواجه شد چون سومین خودرو ملی سایپا از نظر ظاهری، برتری قابل ملاحظه‌ای با پراید و تیبا داشت، نظر جوانان را به خود جلب کرد.

برخی کارشناسان این خودرو را مجهزترین خودرو ایرانی در ردیف قیمتی خود می‌دانند که همین امر هم در بالا رفتن تقاضا برای شرکت در طرح‌های فروش اقساطی کوییک تحویل فوری نقش مهمی داشته است.

کوییک در نسخه اتومات مجهز به گیربکس اتوماتیک می‌شود که به راحتی پاسخگوی سلیقه کسانی است که به دنبال یک ماشین اتومات در محدوده قیمتی مناسب می‌گردند.

شرایط قسطی کوییک در برخی مجموعه‌ها مانند فرنام خودرو به قدری به نفع مشتری در نظر گرفته شده است که نمی‌توان به سادگی از کنار آن گذشت.

تحویل فوری، اقساط بلند مدت، خرید خودرو با کمترین پیش پرداخت، ثبت سند به نام مشتری و تعیین مبلغ اقساط بر اساس درآمد مشتری، از جمله شرایط فروش اقساطی کوییک در فرنام خودرو است.

آیا طرح‌های فروش اقساطی کوییک ار نیز پرطرفدار است؟

شرکت در طرح فروش اقساطی کوییک ار تحویل فوری، به سبب طراحی ظاهری دو رنگ و اسپرت این خودرو طرفداران کم سن و سال بسیار زیادی دارد.

کوییک ار علاوه بر اینکه تمامی مزایای محصولات سایپا را شامل می‌شود، از نظر امکانات ایمنی و رفاهی در شرایط مطلوب‌تری قرار دارد.

همچنین این امکان برای شما وجود دارد که با استفاده از شرایط قسطی کوییک ار صاحب خودرویی شوید که یک کراس اوور هاچبک با طراحی ظاهری و داخلی مدرن و جذاب محسوب می‌شود.

طرح‌های فروش اقساطی ساینا مناسب چه اقشاری است؟

خرید قسطی ساینا به سبب ظاهر مدرن، کابین جادار و توان فنی مطلوب، از نظر اقتصادی به صرفه است.

اگرچه تا مدت‌ها خانواده پژوها و سمندها از تولیدات ایران خودرو، ماشین‌های مدیریتی و کارمندی محسوب می‌شدند، اما امروزه با توجه به قیمت اقساطی ساینا و امکانات آن، به نظر می‌رسد یک گزینه مناسب برای کارمندان باشد.

البته هیچ محدودیتی در استفاده از شرایط قسطی ساینا برای هیچ قشری وجود ندارد و شما می‌توانید با هر شغل و هر میزان درآمدی که دارید برای خرید قسطی این خودرو اقدام کنید.

شرایط فروش اقساطی ساینا در برخی مجموعه‌ها مانند فرنام خودرو به گونه‌ای است که به راحتی می‌توانید از خودرو قدیمی خود دل بکنید و لذت رانندگی با یک ماشین مدرن تولید سایپا را تجربه کنید.

بهترین مرکز خرید اقساطی سایپا کدام است؟

برای شرکت در طرح‌های فروش اقساطی سایپا پیدا کردن یک مرجع معتبر فروش خودرو بسیار ضروری است. زیرا همانقدر که تقاضا برای خرید قسطی محصولات پر طرفدار این کمپانی بالاست، به همان اندازه سودجو و فرصت طلب در بازار وجود دارد.

بهترین مرکز برای فروش اقساطی ساینا، کوییک کوییک ار و دیگر محصولات سایپا باید از ویژگی‌های زیر برخوردار باشد:

  • تحویل فوری

  • ثبت سند به نام خریدار

  • تعیین اقساط بر اساس توان مالی مشتری

  • اقساط بلند مدت قیمت واقعی

  • خرید خودرو با کمترین پیش پرداخت

  • مشاوره رایگان پیش از خرید

تمامی این ویژگی‌ها در مجموعه‌ای مانند فرنام خودرو لحاظ می‌شود. بنابراین مشتری ایرانی هیچ دغدغه‌ای بابت معامله با این مرکز نخواهد داشت.

مقایسه سایت‌های ایرانی فروش اقساطی خودرو با فروشندگان خارجی

اگرچه تعداد مراکز مجاز که با بهترین شرایط خودرو عرضه کنند زیاد نیست، اما هستند مجموعه‌هایی که مطابق استانداردهای متعارف در بازار خودرو ایران و حتی همگام با بسیاری مجموعه‌های مطرح جهانی به ارائه خدمات فروش اقساطی سایپا، ایران خودرو و دیگر محصولات ایرانی و خارجی به مشتریان سراسر کشور می‌پردازند.

با یک مقایسه ساده وب‌سایت‌ مجموعه‌‌های ایرانی با فروشندگان خارجی مانند https://www.autotrader.co.uk می‌توان دریافت، که فروشندگان خوشنام ایرانی نه تنها در ارائه خدمات کم نمی‌گذارند، بلکه در ارایه بسیاری از امتیازات و خدمات به مشتری، بهتر از همتای خارجی نیز عمل می‌کنند.

به عنوان مثال مجموعه‌های هر دو کشور تلاش می‌کنند تا گزینه‌های مالی انعطاف پذیر را برای مشتریان خود در نظر بگیرند تا کمترین فشار مالی به آنان وارد شود. اما مساله این است که در مجموعه‌های ایرانی محصولات کمپانی‌های ایرانی و ماشین‌های خارجی از کمپانی‌های کره‌ای و چینی معامله می‌شود، اما در مرکز فروشی مانند autotrader شاهد معامله محصولاتی از برندهای مرسدس بنز، فورد، هیوندای، لکسوس و ... هستید.

نکته دیگر اینکه وب سایت خارجی امکان اجاره، خرید خودرو دست دوم و خرید خودرو از طریق وام را نیز فراهم کرده است، اما آنچه در مجموعه‌های مجاز ایرانی برای خرید قسطی سایپا، ایران خودرو و دیگر ماشین‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد، این است که با کمترین پیش پرداخت و طی اقساط بلند مدت بتوانید صاحب ماشین دلخواه خود شوید.

*این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شمانیور هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied