`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی

بزرگ ‌ترین راز زندگى ام، قانون جذب ثروت است

با تمرکز بروی قانون جذب توانستم هر چیز مشابه را به سمت خودم جذب ‌کنم. بنابراین، و وقتی با تمرکز فکر می کنم خودم را در مسیر درست قرار می دهم تا توانستم در کسب و کارم تولید و توزیع انواع دستمال به ثروت برسم. به شما هم پیشنهاد می کنم با همین روش، شروع تولید و توزیع انواع دستمال نمایید تا به ثروت برسید.

بزرگ ‌ترین راز زندگى ام، قانون جذب ثروت است

‌دستمال جیبی

همان طور که اشاره شد دستمال جیبی نخی در انواع گوناگون همچون دستمال جیبی بلاندکس تولید شده تا پاسخ گوی تمامی سلایق و جنسیتها باشد و نیز در بسیاری از مراکز این محصول وجود دارد.

اما مسئله ی مهم حین خرید کیفیت محصول و عدم حساسیت زایی مواد و رنگهای به کار رفته در آن است که انتخاب را برای شما کمی دشوار می سازد.

اما مجموعه ی ما در تولید محصولات خود از مواد درجه یک استفاده نموده تا در صورت استفاده ی بلند مدت از آن، مصرف کننده دچار مشکلی نشود.

جهت خرید و مشاوره های لازم و تخصصی در این زمینه، این امکان در مجموعه ی ما مهیا بوده و به راحتی کسب این مشاوره ها صورت می گیرد تا شما انتخابی مناسب و با کیفیت داشته باشید.

 

دستمال جیبی بیتا

برای تهیه هر محصولی از جمله دستمال جیبی بیتا و دستمال یزدی مشکی باید قیمت تمام شده ی آن را بدانید تا بتوانید به اندازه ی مورد نیاز خود آن را تهیه نمایید.

هر محصولی دارای مواد اولیه ای برای تولید می باشد که در قیمت تمام شده ی آن تاثیر مستقیم دارد، بسته به زحمتی که برای تولید انجام می شود و همچنین زمانی که برای آماده سازی گذاشته می شود.

شما می توانید شاهد قیمت گذاری مختلف برای آن باشید. برندهای مختلفی در سراسر کشور مشغول فعالیت می باشند و موضوعی که میان آنها فاصله می اندازد کیفیتی است که به کار می برند.

جالب توجه است که بگوییم افرادی که علاقه مند به استفاده ی این نوع از دستمالها هستند ابراز خوشحالی نموده اند و این جای تبریک دارد که توانسته ایم خدمت کوچکی در حق مردمان عزیز کشورمان انجام دهیم.

 

آراد برندینگ

 

دستمال جیبی پارچه ای

در کنار مدلهای دستمال جیبی پارچه ای، مدلهای پارچه ای زنانه نیز امروزه بسیار پر طرفدار شده است چرا که این اکسسوری خاص و جذاب توانسته جایگاه خیلی خوبی را در بین افراد شیک و خاص پوش پیدا کند.

یکی از مواردی که در مدلهای زنانه و مردانه متفاوت است این است که معمولا مدلهای زنانه طرحها و رنگ متنوع تری دارد و در کنار آن مدل تا زدن آن نیز با دستمالهای پارچه ای مردانه  متفاوت است از این رو باید در خرید آن تا حدی به زنانه و یا مردانه بودن آن توجه کرد.

یکی از روشهای تا زدن این دستمال ها به این صورت است که ابتدا آن را از وسط تا زده تا زده و سپس انتهای دو گوشه کنار رو به روی هم را به هم می رسانیم که یک حالت مثلثی شکل به خود می گیرد و می توان گوشه آن را داخل جیب قرار داد تا جلوه خاصی را به لباس شما بدهد.

 

آراد برندینگ

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شما نیوز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها