`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی

تاثیر رنگ ها در موفقیت کسب و کارتان

مشتری ظرف 90 ثانیه محصول شما را ارزیابی می‌کند. 62% – 90% از این ارزیابی فقط براساس رنگ است. زنان رنگ‌های ملایم را ترجیح می‌دهند، در حالی که مردان رنگ‌های پررنگ‌تر را ترجیح می‌دهند. هر رنگی یک معنا و مفهوم خاص داشته و تاثیر خاصی بر ذهن می‌گذارد.

تاثیر رنگ ها در موفقیت کسب و کارتان

رنگ پلی اورتان

رنگ های پلی اورتان فلز هم مانند سایر رنگ ها با روش های مختلفی بر روی سطوح اعمال می شود و هر چه روش های ایجاد رنگ بر روی قطعات آسان تر و متنوع تر باشد همان‌ قدر رضایت مصرف کنندگان بیشتر می گردد. رنگ پلی اورتان هم به خوبی بر روی سطح های مختلف قابل استفاده است و کار با آن آسان است. مشتری‌ ها و خریدار‌ های محترم می توانند به سفارش رنگ پلی اورتان به صورت مستقیم و غیر مستقیم از شرکت‌ های تولیدی مرتبط با آن ها بپردازند که سفارش آن ها معمولا از شهر های مختلف انجام شده و در گالن هایی با حجم های متفاوت عرضه و پخش می شود و مشتریان می توانند با توجه به نیاز خود به تهیه رنگ‌ های مورد نظر و سفارش این محصول از شرکت های تولیدی مرتبط به همراه کیفیت های بسیار زیاد بپردازند.

 

 

رنگ ترافیکی اپوکسی

در ابتدا لازم می دانیم در مورد اقسام رنگ ترافیکی اپوکسی و تجهیزات ترافیکی مواردی مطرح و سپس نسبت به شرایط فروش آن نکاتی بیان نماییم تا قادر باشید نسبت به انتخاب آن پیشگام باشید. در واقع رنگ ترافیکی اپوکسی در انواع مختلفی تولید و به معرض نمایش گذاشته می شود که از این نظر می توان مواردی نظیر: رنگ اپوکسی سرد، رنگ اپوکسی گرم و ترکیبی یا چند جزیی را اشاره نمود. رنگ اپوکسی سرد دارای ضخامتی تا حدود 600 میکرون است و از آن برای رسم خط ممتد و همچنین به صورت منقطع بهره گرفته می شود. نوع دیگری از رنگهای اپوکسی وجود دارد که معروف به گرم می باشد که با قابلیت خشک شدن سریع، مناسب برای جاده های برون شهری می باشد. از عمده ویژگیهایی که برای رنگ چند جزئی می توانیم قائل شویم، قدرت چسبندگی بالا بر روی آسفالت است که از این نظر می توانیم شاهد فروش بالای این محصول نیز باشیم.

 

 

آراد برندینگ

 

رنگ ترافیکی اکریلیک

در بازار محصولات و تجهیزات مختص نشانه گذاری خیابانها شاهد اقسام رنگ ترافیکی اکریلیک می باشیم که با قیمت خرید گوناگونی در اختیار مشتریان قرار گرفته است. بسیاری از مراجع موجود در بازار قیمتهای خرید متفاوتی را برای محصولاتشان در نظر می گیرند که از این جهت نیز شاهد نرخهای تعجب برانگیزی می باشیم. بدین گونه که این مراجع با استفاده از مواد اولیه بسیار معمولی و با کیفیت متوسطی سعی در ارائه محصولاتی با قیمت کمتر دارند و این عامل مزید بر علت شده تا رنگ ترافیکی با عدم اعتماد مشتریان روبرو شود. در واقع برای هر محصولی قیمت خریدی متناسب با نوع متریال به کار رفته در آن در نظر گرفته می شود که می توان با مقایسه آن با سایر محصولات نسبت به کیفیت نهایی آن اطلاعاتی به دست آورد.

 

 

آراد برندینگ

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شما نیوز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها