`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی

تاثیر مثبت رنگ ها در موفقیت شما

رنگ‌ها تأثیر ذهنی موثری بر رفتار و انتخاب‌های انسانی دارند. طراحان و بازاریابان سعی کرده‌اند از این دانش به درستی استفاده کنند. رنگ می‌تواند موثرترین علتی باشد که فرد را برای خرید یک محصول مجاب می‌کند. جالب است بدانید؛ طبق تحقیقات 93٪ از مشتریان ظاهر را تشخیص می‌دهند و تقریبا 85٪ از آنها رنگ را علت اصلی در خرید خود می‌دانند.

تاثیر مثبت رنگ ها در موفقیت شما

رنگ پلی اورتان

 از مشخصه های ظاهری بسیار مهم رنگ پلی اورتان می توان به شفافیت و میزان درخشندگی بالایی که دارند اشاره کرد. رنگ های پلی اورتان به دلیل دوام و استقامت بالایی که در برابر شرایط مختلف از جمله گرما و رطوبت دارند در پروژه های صنعتی به صورت گسترده استفاده می شوند زیرا در هنگام قرار گرفتن بر روی سطح مورد نظر دارای کیفیت بالایی بوده و از پوسته پوسته شدن آن ها نیز جلوگیری می شود و مشخصه های ظاهری این رنگ ها با توجه به گرید ها و استاندارد هایی که دارند تعیین و مشخص می شود زیرا کاربرد های این رنگ ها با توجه به فرمولاسیون هر یک از آن ها تعیین می شود. در واقع در ایران تولید کنندگان بسیار فراوانی وجود دارند که بهترین رنگ پلی اورتان را تولید می کنند.

 

 

رنگ ترافیکی اپوکسی

همواره بهره گیری از رنگ ترافیکی اپوکسی امری بسیار ضروری بوده و از این جهت پیمانکاران جهت خط کشی مخصوص علائم راهنمایی و رانندگی از این محصول استفاده های بسیاری می نمایند. اگر بخواهیم از کاربردهای فراوان رنگ ترافیکی بگوییم، مواردی از قبیل: خطوط طولی، خطوط عرضی، نشانه های ترافیکی، خطوط زرد، خطهای هاشور و غیره قابل اشاره می باشند. با ما همراه باشید تا در ادامه مقاله در مورد خرید و نحوه تهیه رنگ ترافیکی سرد مطالبی بیان نماییم تا قادر باشید نمونه های موجود در بازار را شناسایی نموده و از مزیتهای بی نظیر آن بهره مند شوید. رنگ ترافیکی سرد یکی از عمده محصولاتی است که چسب رزین در آن به کار رفته است و به دلیل وجود موادی خاص در آن احتیاج به گرمای بالایی برای خشک شدن آن نیست.

 

 

آراد برندینگ

 

رنگ ترافیکی اکریلیک

یکی دیگر از محصولات صادراتی که می توان با استفاده از آن نسبت به خط کشی خیابانها به صورت طولی، عرضی و غیره اقدام نمود رنگ ترافیکی اکرلیک می باشد که با استفاده از آن می توان به بهترین شکل ممکن علائم رانندگی را بر روی خیابان مشخص ساخت. لازم به ذکر است رنگ ترافیک اکرلیک از رزین خاصی ساخته شده است و دارای مزیتهای مناسبی از قبیل: خشک شدن در کوتاه ترین زمان ممکن، عدم سایش، عدم تغییر پذیری رنگ در برابر تغییرات جوی و غیره می باشد. رنگ ترافیکی زیبا دارای مزیتهایی فوق العاده ای نظیر: چسبندگی مناسب بر روی آسفالت، عدم سایش در برابر تردد خودروها، عدم تغییر پذیری در برابر نور خورشید و غیره می باشد. یکی از عمده مشخصاتی که می توان برای رنگ ترافیکی زیبا متصور بود، دارا بودن نقوش بسیار شیک و رنگ بندی گوناگون آن می باشد. با بهره گیری از رنگ ترافیکی زیبا قادر هستید تمام قسمتهای مورد نظر خیابانها را خط کشی نموده تا از این نظر شاهد کمترین میزان تصادف و خطرات جاده ای باشیم.

 

 

آراد برندینگ

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شما نیوز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها