`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی

راز های نگفته ثروتمندان برای پولدارشدن در ایران

راز های نگفته فراوانی برای به ثروت رسیدن و موفقیت وجود دارد که می توانید از آنها ایده بگیرید و در زندگی به کار ببرید اگر خود را آنقدر توانا می ‌بینید و انگیزه و پشتکار لازم را دارید، باید بگوییم که در این زمینه حتماً موفق می‌شوید ما نیز در کنارتان خواهیم بود و من نیز با همین روش به دنیای تجارت وارد شدم و در زمینه انواع دستگیره سود خوبی کسب کردم.

راز های نگفته ثروتمندان برای پولدارشدن در ایران

دستگیره کابینت

برای نصب دستگیره کابینت باید دقت و حوصله داشته باشید. از این رو برای ایجاد سوراخ باید کاملا دقت نمایید. به طوری که اگر اشتباها در مکان دیگری سوراخ نمایید، رفع مشکل کمی سخت می باشد. باید دقت کنید تا دستگیره را براساس ابعاد کابینت و تم آشپزخانه تهیه نمایید. چگونگی نصب دستگیره ها بسیار آسان می باشد و نیازی به تعمیرکار حرفه ای نمی باشد بلکه خودتان می توانید این کار را انجام دهید.

نصب دستگیره کابینت به نوع دستگیره ها بستگی دارد.مثلا دستگیره معمولی، دستگیره توکار و دستگیره مخفی که هر کدام روش های خاص خود را دارند. ما در این محتوا نحوه نصب دستگیره معمولی را بیان می کنیم. برای نصب دستگیره معمولی به مداد، متر و مته احتیاج داریم. در مرحله اول باید مکان مورد نظر را مشخص نماییم.معمولا مکانی که قرار است دستگیره ها را نصب نماییم باید 2.5 سانتی متر از درب کابینت فاصله داشته باشد.

 

 

دستگیره

در هنگام انتخاب دستگیره حتما به فاصله پیچ تا پیچ و رنگ آن و همخوانی آن با دکوراسیون موجود با لوازم آشپزخانه دقت کنید طول ما بین دو پیچ دستگیره نیز متفاوت است و اندازه های مختلف تولید شده معمولا دستگیره دو پیچ به دستگیره ای گفته می شود که با کمک دو پیچ به بدنه کابینت متصل می شود این مدل گزینه ای مناسب برای تمامی کابینتها به خصوص برای کشوهایی که وزن بالایی دارند میباشند دستگیره دو پیچ در انواع متفاوتی مانند دستگیره سرامیکی، مدرن و خطی موجود است.

در طراحی این دستگیره از سرامیک و فلز استفاده شده است بروی سرامیک به کاربرده شده در این نوع دستگیره طراحی پرنقش نگاری به کار گرفته شده است که میتواند کمک زیادی به زیبایی محیط آشپزخانه بکند.

 

 

آراد برندینگ

 

دستگیره پنجره

امروزه انواع مختلفی از دستگیره پنجره در استان قزوین تولید شده که علاوه بر تامین نیاز استان، نیاز استانهای هم جوار را هم پاسخ گو بوده است. توجه داشته باشید که دستگیره ی پنجره با کیفیت چند مشخصه دارد که عبارت است از وجود روکش از جنس برنج یا کروم، نرم بودن باز و بسته کردن آن که لازم نباشد نیروی زیادی به آن وارد کنیم چرا که وارد آوردن فشار زیاد به دستگیره از عمر آن می کاهد.

بلند بودن اهرم دستگیره که هر چه بلند تر باشد راحتی استفاده ی بهتر را سبب می شود، یکدست بودن آلیاژهای دستگیره، وجود پیچ خودکار واشردار مورد نیاز در بسته بندی، داشتن ضخامت مناسب محصول، وجود سیلندر استاندارد در نوع دو طرفه و آسان بودن نصب آن برای هر شخصی. همچنین توجه داشته باشید که نوع دستگیره در زیبایی پنجره تاثیر زیادی داشته و باید هنگام خرید علاوه بر توجه به نکات ذکر شده به زیبایی آن هم توجه ویژه داشته باشید تا سبب زیبایی محل زندگی تان شود.

 

 

آراد برندینگ

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شما نیوز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها