`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی

چرا پارچه در حوزه اشتغال سوددهی بالایی دارد؟

تعداد زیاد عرضه کنندگان پارچه و تعداد زیاد انواع آن در ایران باعث شده این محصول درآمد و سرمایه خوبی داشته باشد، پارچه به دلیل تنوع گزینه خوبی برای کسب و کار است، همچنین این محصول می تواند شما را صاحب بزرگترین اشتغال زایی کند، در این مقاله شما را با چند مدل پارچه آشنا می کنیم.

چرا پارچه در حوزه اشتغال سوددهی بالایی دارد؟

پارچه ویسکوز

در تولید پارچه نخی از متریالی مانند: تفاله نیشکر، چوب درختان مرغوبی مثل: صنوبر، راش و افرا و خمیر چوب و هر ماده سلولزی استفاده می کنند به همین خاطر به پارچه ویسکوز آن ابریشم مصنوعی می گویند و منظور از مصنوعی بودن پارچه این است که به دست انسان و طی یک فرایند برنامه ریزی شده تولید می شود و به همین خاطر بسیار ظریف و زیبا می باشند. یکی از ویژگیهای اصلی پارچه ویسکوز این است که رطوبت را به خوبی جذب می کند به همین خاطر برای دوخت انواع تیشرت و لباس ورزشی مناسب می باشد مدل مانتو های متنوع و متعددی با پارچه ویسکوز طراحی می شود که در بین دختران جوان طرفداران زیادی دارند.

 

پارچه آنغوره

پارچه یکی از قدیمی ترین پارچه های الیاف طبیعی موجود است. پارچه آنغوره ابتدا در کوههای تبت ، جایی که بز آنقوره  در ابتدا زندگی می کرد ، تولید شد. بز آنقوره  در قرن شانزدهم در استان آنکارا در ترکیه (به نام آنقوره ) به عنوان یک حیوان خانگی پرورش داده شد. تا سال 1849 ، بزهای آنقوره  تقریباً به طور انحصاری در آنکارا پرورش داده می شدند ، هنگامی که به کشاورزان پنبه آمریکایی برای خدمات خود در کشاورزی ترکیه اهدا شد. امروزه صنعت پرورش بز آنقوره  در آفریقای جنوبی بسیار گسترده است. آفریقای جنوبی به بزرگترین تولید کننده الیاف آنقوره  تبدیل شده است و 50 درصد نیاز جهان به این الیاف را تأمین می کند. به دلیل بی رحمی حیوانات در مزارع آفریقای جنوبی.

 

آراد برندینگ

 

پارچه بنگال

پارچه ها یکی از مصنوعات اولیه و بسیار مهمی محسوب می شوند که از آن ها می توان برای کارایی و کاربرد های مختلف با توجه به ویژگی هایی که دارند استفاده کرد. پارچه بنگال به همین خاطر در انواع متنوعی تقسیم بندی شده و از جمله آن ها می توان به پارچه های بنگال پنبه اشاره کرد. یکی از نکته های بسیار مهمی که در رابطه با پارچه های بنگال در نظر گرفته شده و مورد توجه قرار می گیرد کیفیت های آن ها می باشد که به عوامل زیادی می تواند بستگی داشته باشد که از جمله آن ها الیاف و همین طور تار و پود به کار رفته در این نوع پارچه ها می باشد که با یک دیگر متفاوت بوده به گونه ای که برخی از آن ها از الیاف پنبه بوده و برخی دیگر از آن ها از الیاف های پلی استر تهیه و تولید می شوند که هر یک از آن ها می تواند در ایجاد کیفیت و همین طور دوامی که این نوع پارچه ها دارد تاثیر زیادی را بگذارد.

 

آراد برندینگ

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شما نیوز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها