`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی

ثروتمند شدن من از پشت یک چراغ قرمز شروع شد

زمانی که پشت چراغ قرمز توقف کرده بودم رنگ خط عابر پیاده نظرم را به خود جلب کرد. برای کسب اطلاعات درباره ی این رنگ در اینترنت مشغول سرچ بودم که با یک تاجر رنگ آشنا شدم و متوجه بازار خوب این محصول شدم و شروع به فعالیت کردم. در ادامه شما نیز می توانید با انواع رنگ آشنا شوید.

ثروتمند شدن من از پشت یک چراغ قرمز شروع شد

رنگ ترافیکی

رنگ ترافیکی گرم برپایه رزین هیدروکربنی و آلکیدی می‌باشد. رنگ ترافیکی با عنوان رنگ ترافیکی گرم ترمو پلاست نیز شناخته می‌شود.

به صورت پودر و جامد تولید شده و قبل از استفاده دمای آن را تا حد مشخصی باید افزایش داد و روی سطح مورد نظر استفاده گردد.

از ویژگی‌های رنگ ترافیکی گرم زمان خشک شدن بسیار کم است و خواص فیزیکی_مکانیکی و مقاومت سایش فوق العاده‌ای دارد و می‌توان در ضخامت بالا استفاده شود به همین خاطر در مسیرهای پر رفت و آمد مانند اتوبان و بزرگ راه ها اجرا می‌شود.

برخی عوامل مانند زنجیر چرخ در زمستان، روغن ریزی (مخصوصا در رنگ های ترافیکی گرم) و زیر سازی نامناسب آسفالت موجب ماندگاری کمتر رنگ ترافیکی می‌شود.

 

 

رنگ روغنی

امروزه رنگ روغنی به عنوان مهم ترین و پرکاربردترین رزین ها در زمینه پوشش سطوح شناخته می شوند. این رزین ها از جنبه های متفاوتی مورد توجه قرار گرفته اند که از میان آن ها می توان به تطبیق پذیری در فرمول ها و برنامه ها، قیمت پایین و دوام اشاره نمود. بنابراین رزین های آلکیدی به خوبی می توانند در زمینه های مختلف در فرمولاسیون های مبتنی بر حلال به کار گرفته شوند. سطح براق و مقاومت که توسط رنگ های روغنی روی سطح ایجاد می شود باعث شده است تا این رنگ در سطوح مختلف از جمله کابینت ها، مبلمان، درها، کف، کفپوش، دیوارپوش های تجاری، قالب سازی و سایر سطوح داخلی و خارجی به کار گرفته شده و به یک انتخاب محبوب تبدیل شود. تجربه نشان داده است که نقاشان حرفه ای معمولا رنگ های روغنی را برای پروژه های خود انتخاب می کنند زیرا به این رنگ ها به خوبی به اکثر سطوح می چسبند و برای پوشاندن سطوح ناهموار کوچک بسیار مناسبند.

 

 

آراد برندینگ

 

رنگ

رنگ های مکمل هنگامی که در کنار یکدیگر قرار می گیرند، متعادل به نظر می رسند.

همچنین در رنگ درمانی برای ایجاد تعادل می توان از آن استفاده کرد. ما برای رفاه و عملکرد روان بدن خود به تعادل رنگ های سرد و رنگ های گرم نیاز داریم.

رنگ های مکمل بر روی چرخ رنگ مقابل یکدیگر قرار دارند.

به طور مثال سرخابی هشتمین رنگ است و بخشی از طیف مرئی نیست، بلکه ترکیبی از قرمز و بنفش است، بنابراین انرژی این دو رنگ را با هم ترکیب می کند. سرخابی باعث آرامش عضلات و رفع گرفتگی آنها می شود.

تئوری رنگ مجموعه ای از قوانین و دستورالعمل هایی است که طراحان برای برقراری ارتباط با کاربران از طریق طرح های رنگی جذاب در رابط های تصویری از آن استفاده می کنند. برای انتخاب بهترین رنگ ها در هر زمان، طراحان از یک چرخ رنگ استفاده می کنند و به دانش گسترده جمع آوری شده در مورد توانایی نوری انسان، روانشناسی، فرهنگ و موارد دیگر مراجعه می کنند.

رنگ در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم نقش مهمی دارد. می تواند تفکر را تحت تأثیر قرار دهد، اعمال را تغییر دهد و واکنش ایجاد کند. رنگ می تواند باعث تحریک یا آرامش چشم شما شود، فشار خون شما را بالا ببرد یا اشتهای شما را سرکوب کند. با استفاده از روش های صحیح، رنگ حتی می تواند در مصرف انرژی نیز صرفه جویی کند.

 

 

آراد برندینگ

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شما نیوز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها