`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ آگهی

سرامیک مسیر پولسازی بود برای دستیابی من به ثروت

آیا می دانیم چطور کارآفرین شویم ؟ تعداد روزافزونی از دانشجویان پس از خروج از دانشگاه، کسب و کار خود را راه می‌اندازند. هیچ کس تعداد افرادی را که به طور مستقیم از دانشگاه به کسب و کار خودشان راه می‌یابند، نمی‌داند اما شواهد نشان می‌دهند که این روند رو به رشد است. شما به مدارک سطح بالا، پول، مغز استثنایی و خارق‌العاده یا حتی یک اید‌ه‌ی خاص و عالی نیاز ندارید تنها کافیست در مسیر درستی قرار بگیرید و برای اهدافتان تلاش کنید. من به سادگی با کار در حوزه کاشی و سرامیک به اهدافی که داشتم دست پیدا کردم.

سرامیک مسیر پولسازی بود برای دستیابی من به ثروت

سرامیک سه بعدی

سرامیک سه بعدی را می توانیم به دودسته اصلی تقسیم بندی کنیم. سرامیکهایی که به صورت ساده در طی فرآیندهای ساده ای درون کوره تهیه می شوند و سرامیکهای صنعتی که  از مواد پیشرفته و مخصوص توسط دستگاه های پیچیده  تولید می شوند و متناسب با کاربردشان در صنعت به چهاردسته اصلی تقسیم بندی می شوند. سرامیکهای بیو یا زنده، سرامیکهای الکترونیکی، سرامیکهای شیشه ای و سرامیک رنگی و سرامیکهای  مهندسی از انواع مختلف صنعتی این محصول می باشند.

سرامیکهای صنعتی به دلیل ساخت با دستگاه های مدرن و مطابق با دانش روز از مقاومت بسیار بالایی در برابر تغییرات دمایی، شرایط  آب و هوایی نامناسب، خوردگی و فرسایش با مواد شیمیایی و اسیدی وضربه های فیزیکی  هستند و همچنین عایق در برابر هرگونه جریان حرارتی و الکتریکی می باشند.

 

سرامیک براق

 

با توجه به این که در قسمت پذیرایی یک منزل رفت و آمد زیاد می باشد استفاده از سرامیکهای سه بعدی لیز که صنایع دستی محسوب می شوند برای این مکان کاری اشتباه می باشد؛ به گونه ای که باید بدانیم هر نوع سرامیک براق را متناسب با خواص و ویژگیهایش در محلهای مناسب به کارببریم.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که چه ویژگیهایی در یک سرامیک وجود دارد که باعث سه بعدی و سه جهته دیده شدن یک سرامیک می شود. در فناوری ساختی که برای این محصول در کشور دبی در نظر گرفته اند، وجود تصویرهای جهت دار در مجاورت با لایه های شفاف یا غیرشفاف مختلف باعث می شود که این تصاویر از سه زاویه مختلف دیده شوند.

 

 

آراد برندینگ

 

سرامیک مشکی

طرحهای موجود بر این نوع محصول به حدی  متنوع و جذاب طراحی می شوند که افراد زیادی را برای تعویض سرامیکهای کف منزل خود ترغیب کرده است. نکته حائز اهمیت در خصوص سرامیک مشکی سه بعدی این است که طرح آن را متناسب با محلی که برای نصب در نظر گرفته اید خریداری نمایید. از آن جایی که در قسمت پذیرایی منزل وسایل زیادی اعم از مبلمان، میز و غیره وجود دارد باید طرحهای ساده تر، شیک تر و رسمی تری را برای کف انتخاب کرد.

زیرا این نوع سرامیک به خودی خود در ساختارش خطوط در م و گیج کننده ای دارد که اگر به صورت نامناسب در یک فضا به کارگرفته شود، نه تنها باعث زیبایی  و جذابیت محیط نمی شود بلکه فرد را گیج و خسته می کنند. استفاده از طرحها و نقشهای بزرگ و شلوغ برای محیطهایی مانند سرویس بهداشتی مناسب است.

 

 

آراد برندینگ

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شما نیوز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها